Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Pulsar a herkes dil uzatıyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar
    Pulsar 200ns almayı düşünüyorum fakat internet üzerinden incelemeri izlediğimde öve öve bitiremiyorlar , en sonunda parayı denkleştirdim fakat garanti olsun diye etrafında hakkıyla çok iyi motosiklet ustalarına sordum alma diyorlar alan satıyor diyorlar , bende zar zor biriktirdiğim parayla kala kaldım sizce ne yapmam gerek.
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Pulsar 200ns almayı düşünüyorum fakat internet üzerinden incelemeri izlediğimde öve öve bitiremiyorlar , en sonunda parayı denkleştirdim fakat garanti olsun diye etrafında hakkıyla çok iyi motosiklet ustalarına sordum alma diyorlar alan satıyor diyorlar , bende zar zor biriktirdiğim parayla kala kaldım sizce ne yapmam gerek.
    yorumlarda gerçekçi değil. sadece pulsar konusunda değil tüm modellerde böyledir. en doğru olanı kullanan birini bulup bir süre onunla vakit geçirmen. feysbuk sayfalarına falan bakıp buluşmaları olursa gidebilirsin
    Erhan Tosun bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Cebindeki paraya çok daha iyi makine varsa onu alabilirsin. ( maalesef yok ) Bende sizin gibi yorumlara bakarak alıp almama konusunda kararsız kaldım ama kesinlikle pişman değilim ki Bu makine ile Avrupa turuna çıkan da var Türkiye turuna da( Türkiye bana göre yol konusunda daha zor)

Sorun yaşayan var mı var forum da Bajaj başlığından takip edebilirsin.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Beklentin ne ? Bütçen ne benim 2. Pulsar 200Ns'im (1.si malesef çalında doğal olarak bulunamadı polisin daha önemli işleri var !) gayet memnunum.
    Servis bilgilendirme vb çok iyi , servis maliyeti düşük daha 100 tl üzeri ödemedim-servis aralığı 5000km'de bir , motordan yana sıkıntım yok , performans vb memnunum (İstanbul şehir içi , 1000 km üzeri şehir dışı).

Bana "Çinli alma, dert sahibi olursun." diyen usta şimdi Çinli markanın bayiliğini aldı. Çinliden iyisi yok artık.
    Bajaj hint malıdır. Kalite olarak Çin ve Japon malı motorların arasında bir yerde. Fiyatı oldukça uygun.
    Tam olarak ne kadar kalitelidir bilemem ama hiçte öyle uzak durulması gereken bir marka değil. Binlerce insan sorunsuz kullanıyor.
    Ha ne çinli ne japon kimse bir vasıtanın sorun çıkarmayacağını garanti edemez. Kul yapımı bu makineler.

Pulsar kötü bir marka değil ben nedende sevemedim ama bunu sebebi ss tarzı sevdiğim için zaten genel olarak naked tarzı sevmiyorum ama 200 ns yi yakından gördüm torku felan güzel tarzını beğendiysen düşünmeden al

Motosikleti
    -
    Benımde , gordugum,duydugum,okudugum,sordugum,ızledıgım sonucunda sahsı fıkrım o parayı verıpte alacagım bır motor degıl.Alan alır elbette kendı kararıdır.
    motorcu48 bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Ne kadar ekmek o kadar köfte. Millet japon motorlarının yarı fiyatına pulsarı alıyor sonra nedense japon kalitesi bekliyor.
    YERUÇAĞI, killingroad, 127 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Fiyat/performans motoru diyeyim arkadaş sana anlaman için..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 9200km'ye kadar kullandım. Geçen ay sattım.

Pulsar'ın konusunda da yorumlarımı görürsünüz. Fiyatına göre iyi motor. Akü ve lastik dışında üzdüğü konu olmadı.

Salı akşamı ilana koydum çarşamba akşamı ilk arayan kişi ile anlaşıp perşembe sabahı satmıştım.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Ben 2014 yılında 2. Partiden almıştım. 25bin km kullandım, temmuz ayında istanbuldan mersine gittim sabah çıktım akşam ordaydım en uzun yolum bu oldu o sıcakta ben bittim motor tık demedi hatta son 200 km yoldan bıktım 140 150 basarak gittim. 2016 kasımda sattım bunu paraya ihtiyacım oldu. Sonra 2017 şubatta tekrar 2016 model pulsar aldım fakat 2 hafta geçmeden çalındı malesef. Şimdi diyorumki o kadar param olsun yine gider pulsar alırım düşünmeden. 7 8 9 bin tl civarında kaç tane doğru düzgün motor var biraz realist olalım. Alınmaz diyen acaba bu fiyatlara ne alır. 30 40bin kmde cbr mı? 15bin tl param olsa tabiki pulsar almam biraz daha üst seviyeye çıkarım. Ne biliyim tnt250 mt25 gibi. Ama 7 8 bin liraya alınabilecek en iyi motor pulsardır. Tnt25 de iyi bir motor fakat ekstrasız bir tnt25 9bin civarı
    mgora bunu beğendi.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hintlinin Tata'sı ne ise Bajaj'ı da odur. 2x2=4

Motosikleti
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hintlinin Tata'sı ne ise Bajaj'ı da odur. 2x2=4
    Bence yanlış bir bakış açısı. O halde japonun mitsubishi si ne ise kawasakisi de o mudur

Motosikleti
    R25
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklentin ne ? Bütçen ne benim 2. Pulsar 200Ns'im (1.si malesef çalında doğal olarak bulunamadı polisin daha önemli işleri var !) gayet memnunum.
    Servis bilgilendirme vb çok iyi , servis maliyeti düşük daha 100 tl üzeri ödemedim-servis aralığı 5000km'de bir , motordan yana sıkıntım yok , performans vb memnunum (İstanbul şehir içi , 1000 km üzeri şehir dışı).
    Hocam e bi zahmet 100 TL üzeri ödeme ya, bırakta olsun o kadar, cbr bile 4-5 bin de bakıma giriyor 200-250 arası tutuyor, pusların bakım aralığı kaç ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yanlış bir bakış açısı. O halde japonun mitsubishi si ne ise kawasakisi de o mudur
    Japonun Hondası Subarusu
    Toyotası da var

Troilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Honda CBR250R Neon Sarı
    Bütçen o kadarsa en mantıklı tercih olur.
    2 arkadaşım senin durumundaydı onlarada pulsar alacağına git 2. El japon al dediler 2 side pişman oldu ve aynı dönemde 0 pulsar alan arkadaşımızda vardı büyük sıkıntı çıkmadan hala kullanıyor.
    Biz ülke olarak 3 liralık maajımızla 5 liralık yaşamayı severiz cepte paramız olmasın ama cbr250r r25 imiz olsun.Bu olay aslında bajaj olayı değil marka takıntımızın olayı 14 bin param vardı cbr250 aldım 9 binim olsaydı 200 ns alırdım 2 bin olsun asya motor alırım.
    Kullan beğenirsen al para senin paran.
    mgora ve Seko bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Öyle deme hocam ilk motor YBR125'di son servis 130 tl (9000 bakımı) idi kaç sene önce sonrasında yetkili servise gitmeyi bıraktım.Bugün Xmax250 bakım fiyatını arkadaşlar yazsın.Bajaj'da yetkili servis fiyatları bunlar ve yedek parça çok ucuz.(Pulsar bakım aralığı 5000 km'de bir)

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam e bi zahmet 100 TL üzeri ödeme ya, bırakta olsun o kadar, cbr bile 4-5 bin de bakıma giriyor 200-250 arası tutuyor, pusların bakım aralığı kaç ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Japonun Hondası Subarusu
    Toyotası da var

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Konya da günübirlik şehirdışı yakın çevre turlara çıktığımız bir arkadaşım kullanıyor Ns 200 ü. Bazen değişiklik olsun diye onun motorunu da kullandığım oluyor. Çok atak performanslı bir motosiklet. Brnim Inazuma F evet onun yanında daha oturaklı ama NS 200 de kötü değil. Bu motora atfedilen sıkıntıların hiçbirisini yaşamadı kendisi şükür. Ama şu var biz yıllardır otomobil kullanan insanlar olarak bir aracın sınırlarını tahmin edip ona uygun kullanabilecek insanlarız. Pulsar 200 NS kötü bir marka değil. Binilebilir yani.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    doğru demişler .sanki onca kronik sorun yapmamış parasına göre sütten çıkmış akkaşık :D hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Japonun Hondası Subarusu
    Toyotası da var
    İşte yanlış bakış açısı. Otomobil markası ile motosiklet markasını aynı kefeye koymak olmuyor. Şimdi burda japonyanın iyi otomobil markası var diye motosiklet karşılaştırması yaparken diğer markanın ülkesinin de otomobil markası iyi mi diye bakmamız mı lazım. Olmaz böyle bana göre

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konya da günübirlik şehirdışı yakın çevre turlara çıktığımız bir arkadaşım kullanıyor Ns 200 ü. Bazen değişiklik olsun diye onun motorunu da kullandığım oluyor. Çok atak performanslı bir motosiklet. Brnim Inazuma F evet onun yanında daha oturaklı ama NS 200 de kötü değil. Bu motora atfedilen sıkıntıların hiçbirisini yaşamadı kendisi şükür. Ama şu var biz yıllardır otomobil kullanan insanlar olarak bir aracın sınırlarını tahmin edip ona uygun kullanabilecek insanlarız. Pulsar 200 NS kötü bir marka değil. Binilebilir yani.
    Son cümle güzel bir özet olmuş. Pulsar binilebilir bir motosiklettir Bir heyecanla bu motosikleti alan kişilerin gözünde gördüğü gibi, inanılmaz şahane bir motosiklet değildir

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte yanlış bakış açısı. Otomobil markası ile motosiklet markasını aynı kefeye koymak olmuyor. Şimdi burda japonyanın iyi otomobil markası var diye motosiklet karşılaştırması yaparken diğer markanın ülkesinin de otomobil markası iyi mi diye bakmamız mı lazım. Olmaz böyle bana göre
    Bakış açınız kısmen doğru, kısmen yanlış.
    Fakat tata-bajaj benzetmesi, söylediğim gibi benzetmedir. Düz mantık ürünü değildir. Bu nedenle anlatılmak istenene odaklanırsak esas noktayı yakalayabiliriz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)