Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ellerimiz donuyor tecrübeli arkadaşlar tavsiye lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favorim elcik ısıtma tertibatı , yalnız şimdi sipariş verseniz ali expressten kışın yarısı bitmiş olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi onlarda çok çirkin duruyor
    Nesi çirkin yahu?
    http://www.feyizoglu.com/images_buyuk/f63/Deri-El-Kilifi-Vitesli-Motosikle_49663_1.jpg

https://qph.ec.quoracdn.net/main-qimg-434897175a22d589fc3223c5d697f36b-c?convert_to_webp=true

Bir tane de diz örtüsü üff

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    bende kaç gündür soğuk geçirmeyen dılı deri için ince yün olan bi eldiven arıyorum

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kurye elciğide elimi biraz şaaptı bana göre ısı kaynağıda olması lazım elcik ısıtma bende takmayı planlıyorum

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Sıfırın altında eldiven içliği ve kışlık eldiven kısa mesafede iş görüyor fakat 20 dakikadan uzun yolculuklarda eller üşüyor. Bir de elcik ısıtma olursa şehir içi ulaşımda işin görülebilir.
    hasmet bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    elcik koruma takıcaksınız bu sayede rüzgardan korunmuş oluyorsunuz. zaten asıl ellerinizi üşüten o rüzgardır. Bir de güzel bir eldiven takarsanız tamamdır. Mesela bu bana yetiyor ama ben üşüyen bir insan değilim.

hee yok benim ellerim narindir ve hala üşüyor derseniz elcik ısıtma takacaksınız.

hee oda yook benim ellerim çok çok narindir derseniz görüntüye takılmicaksınız ki ne kadar salakça bir düşüncedir görüntüye takılmak böyle bir durumda , kuryeci arkadaşlarımızın kullandığı gibi olan şeyden takacaksınız birde elcik ısıtma takarsanız uff hamam gibi olur zaten içerisi.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    tucano urbano'nun kışlık eldiveni var bende; gayet yeterli.

eldiveni ilk aldığımda, herhalde aralık ayıydı o sıcaklık hissi o kadar hoşuma gitmişti ki direkt eve gideceğime gezmeye çıktım.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ali expressden elcik ısıtma almıştım.Motorumun kullanıcı formunda bahsetmiştim.2 kademeleri süper çok memnunum ellerim sıcacık böyle oluncada motor sürmek keyifli oluyor.
    elcik ısıtma avucun içini ısıtmıyormu,,esas üşüyen yer elin dış tarafı,içinin ısınmasının dışına faydası olacağını pek sanmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

estetik istiyorsanız sadece decathlon dan bu kayak ve kar eldivenini alıp bu dertten kurtulacaksınız arkadaşlar,,yapılış amacı kar ve soğuk artı rüzgar kesici özelliğide var,özelliklerini okuyunca anlarsınız ,,tek kötü tarafı motosiklet eldiveni kadar darbe koruması olmaması,,
    bu ürünü daha önce burda kışın soğuktan şikayet eden bir arkadaşın açtığı bir başlıkta görmüştüm,,arkadaş alıp kullanmış ve çok memnun olduğunu herkese tavsiye ettiğini yazmıştı
    https://www.decathlon.com.tr/timebre...d_8316613.html

yada bunu

https://www.decathlon.com.tr/renegad...d_8344242.html

veya bunu

https://www.decathlon.com.tr/snow-pe...d_8345568.html

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Kayak eldivenlerine bakın derim uygun ve şık , araştırıp kaliteli sağlam bir şey alırsınız. Gidip motosiklet eldivenine para vermeyin bir şeye benzemiyor. Pahalı ürünlerden bahsetmiyorum. 100 liraya ellerinizi sağlama alırsanız. Çift kat avuç içi sağlamlaştırma yapmislarini gordum. Kız arkadaşıma detachlone'dan aldım, en ucuzu bile usutmuyor. Bi bakın derim.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.
    Allah ne verirse hayırlısını versin, İnşallah.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    İlk kural rüzgarı kesmek. Tucano urbanonun elcik koruması var, çirkin durmuyor. İş görür.
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    kayak eldivenleri rüzgar kesici özelliği olduğundan elleri üşütmüyor,zaten yapılış amacı o,,ama ALLAH göstermesin motorla düşünce yere ilk ellerimiz değeceği için koruma olarak motor eldiveni gibi koruma sağlamasada yinede elleri korur,ancak bir daha kullanılmaz hale gelir,,yani yenisini almak gerek

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bu arada kimse soylememis sanirim ameliyat eldiveni su ince olanlardan ben kullanmadim ama cok ise yariyormus eldiven icine..
    crxforever bunu beğendi.

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Herkes elcik ısıtma onermiş ucuz olanları iş yaparmı acaba 80 liraya satıyolar

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Elcik koruma isteyen varsa ben satıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-aksesuar-tuning-herturlu-motosiklete-elcik-koruma-371188969/detay

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    mavellen link varmı hocam elcik ısıtmaların.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Hocam bu iyide gelen kadar kış bitmesin :D
    Ybr forever

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik koruma isteyen varsa ben satıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-aksesuar-tuning-herturlu-motosiklete-elcik-koruma-371188969/detay
    Bunlardan benim eski motoruma takmıştım alim motor dan almıştım 6 lira mı neydi hiç bi faydası yok sadece görüntü. Tek faydası uzun yolda taş böcek vs gibi etkenlerden koruması.
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Korumalı kayak ve snowboard eldivenleri var, biz düşünün derim 10 yıldır snowboard yapan biri olarak. -15c'de 50-60kmh hızlara çıkıyoruz, elde üşüme yok.
    Elcik ısıtma güzel hissettirir eminim ama, elcik rüzgar koruması yoksa, avuç içindeki sıcağın avucun dışına parmaklara vuran rüzgara ne faydası olur, bilemedim.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Aynı olaydan muzdarıp bırı olarak , decathlon'a gidip 5 liraya ince yün bir eldiven aldım.Deri eldivenimin içine giyiyorum.Rahatsız etmıyor ve eldivenın kalınlasması sonucu daha konforlu gelıyor bana acıkcası. üşüme oranında %30-%40 ıyılesme saglıyor ama yıne de usutuyor.Gecici ve basit bir önlem bu tabi.Uzun surusler ıcın elcik ısıtma veya elcık koruma sart.

Tekeriniz düz bassın dostlar.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik ısıtma güzel hissettirir eminim ama, elcik rüzgar koruması yoksa, avuç içindeki sıcağın avucun dışına parmaklara vuran rüzgara ne faydası olur, bilemedim.
    Tamda bunu düşünüyordum...
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi onlarda çok çirkin duruyor
    Aşağıdaki hem güzel, hem de çok sıcak tutan bir ürün.(Tucano Urbano) 6-8 derece havada. Yer yer yağış altında. İstanbul'dan izmir'e gittim. Artı olarak ellerimde eldiven vardı. Elcik ısıtmam yok. Ellerim üşümedi. Tek kusuru ucuz olmaması. Tavsiye ederim.
    http://www.motorcudanmotorcuya.com/e...-koruma-kilifi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)