Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru degiştirmek için doğru zamanmı - Tavsiyeler bekliyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    İyi akşamlar dostlar. 14 bin km dir Ybr esd kullanıcısıyım artık motorumu degiştirmek istiyorum ama bütçe sıkıntısından dolayı ve motor fiyatlarının devamlı yükselmesinden dolayı kafam inanılmaz karışık durumda. Durumumu şöyle özetleyim size ; motorumu rahat bir şekilde 4 bine satabilirim kenardada 2000 lira civarı param var totelde 6 liram var yani. Şuan kredi çekeyim diyorum 3-4 bin pulsar rs 200 veya ns 200 alma düşüncesindeyim(başka alternetif yok gördügünz gibi fiyatlardan) 7 bin liraya temiz bir n200 sanırım bulunabilir ayni şekilde 9 binede rs 200 bulunabilir. 4 liraya kredi çekersem şuan iki motoruda alabiliyorum ama okadar borcada girmek istemiyorum. Özete gelirsek 3 ay beklersem kenara 2 bin lira daha atabilirim totelde 8 bin lira civarında param olur ama mayıs ayında motor fiyatları ne kadar artar olay burda patlak veriyor size ne yapmayalım şuan kredi çekip motoru almalımıyım 3 ay daha bekleyip biraz daha para biriktirip eksik kalanıda 1-2 bin lira kredi çekerekmi tamamlamalıyım.
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar dostlar. 14 bin km dir Ybr esd kullanıcısıyım artık motorumu degiştirmek istiyorum ama bütçe sıkıntısından dolayı ve motor fiyatlarının devamlı yükselmesinden dolayı kafam inanılmaz karışık durumda. Durumumu şöyle özetleyim size ; motorumu rahat bir şekilde 4 bine satabilirim kenardada 2000 lira civarı param var totelde 6 liram var yani. Şuan kredi çekeyim diyorum 3-4 bin pulsar rs 200 veya ns 200 alma düşüncesindeyim(başka alternetif yok gördügünz gibi fiyatlardan) 7 bin liraya temiz bir n200 sanırım bulunabilir ayni şekilde 9 binede rs 200 bulunabilir. 4 liraya kredi çekersem şuan iki motoruda alabiliyorum ama okadar borcada girmek istemiyorum. Özete gelirsek 3 ay beklersem kenara 2 bin lira daha atabilirim totelde 8 bin lira civarında param olur ama mayıs ayında motor fiyatları ne kadar artar olay burda patlak veriyor size ne yapmayalım şuan kredi çekip motoru almalımıyım 3 ay daha bekleyip biraz daha para biriktirip eksik kalanıda 1-2 bin lira kredi çekerekmi tamamlamalıyım.
    Merhaba kardeşim,

Tavsiyedir;

Mevcut motorunla idare et,zaten ybr'nin ikinci el piyasası hızlıdır bugun satayım dersen hemen gider,krediye vs.bulaşma bak kendinde

bahsetmissin zaten mayıs ayına kadar birikim yapabilirim diye,ikinci elde,çok atla deve fark olmaz sezonda,sana kısaca şöyle püf noktası vereyim,yarın

4bin tl kredi çeksen vadesi vs.ne kadar fark ödeyeceksin? emin ol mayıs ayında alacağın motorun farkı o kadar olmayacaktır..

Ayrıca,sezon açılınca kendi motorunu ağalar paşalar gibi istediğin rakama verirsin,yinede tercih senin...işin rast gelsin..

Sağlıcakla..
    neobirzenci bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)