Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Forum halkı artık bizi kabul etsin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Herkese selam,

Motosikletimi apaçi gibi gösteren bütün parçaları söktüm ( sakal , sticker , yarasa ayna ) aynayı sök +5hp diyen gereksizlere inat orginal aynaları taktım ve bundan sonra böyle binmeye karar verdim. Halen cg'm var diye apaçi mi oluyorum. Bu konuya bir netlik kazandırmam gerekiyor.
    Ama bi önceki konumda resmen soytarı muamelesi yaptınız. Üzdünüz bu kardeşinizi, haberiniz olsun...

aonal, emrekulahli, _kaan_ ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Her daim beraberiz ;)
    Eleştiri ile yargılamak arasındaki çizgiyi karistirdigimiz oluyor.
    Yanlış anlıyor ve anlatıyor yahut davranıyor da olabiliriz ama affedilmesi ve affetmeyi de bilmek gerek diye düşünüyorum.
    Ama ben orijinal kullanım taraftariyim..
    En a,indan şimdilik oyleyim ;)
    Uğur Gündüz ve zabuzaretta bunu beğendiler.

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her CG suren apacidir diye bir sey yok olamaz da. Sizi tanimadan bu sekilde yargilamissalar biraz ayip olmus dogrusu. Siz kendinizi biliyorsaniz, bilincli bir motosiklet kullaniciysaniz milletin ne dusundugune cok da takilmamanizi oneririm.
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İnsanları neden bu kadar kafana takıyosun. Öyle yaşanmaz.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Apaçi olmak zihniyetle alakalı diye biliyordum, üstelik apaçi olsan kime ne. Kurallara uyup, düzgün kullanan birisi isen başka ne önemli olacak ki. Ne yani, yolda görseler selam mı vermeyeceklermiş?
    Uğur Gündüz ve HaktanAksu bunu beğendiler.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    İnsanları bindiği motosiklete,kullandığı arabaya, yaşadığı eve yani kısacası parasına göre yargılayan insanlar boş insanlardır. Sen motosikletini efendi gibi kullandığın sürece boş yorumları görmezden gelmeni öneririm.

Maddi durumun el vermiyordur, cg ye binersin, çalışır kazanır seneye ducatiye binersin, bu seni ne eksik kılar nede yüceltir.

Eski konunu hatırlamıyorum ama birşeye değinmek isterim. Modifiye yapılmış cg kullanan büyük bir apaçi kesim var sende biliyorsundur. Eğer motosikletini böyle modifiye edersen insanların da sana karşı önyargılı olmasını göze alman gerek. Açıkçası orijinal haliyle ve ekipmanlı cg ye binen hiçkimseye apaçi gözüyle bakmam ama iş modifiye edilmiş cg lere gelince ister istemez bir önyargı oluyor bunu da bil derim
    espresso ve Uğur Gündüz bunu beğendiler.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Apaçi konunda gidiyorum buralardan demişsin, noldu!

Bak kardeşim çok kısa sana şunu diyeyim, çevreni rahatsız etmedikten sonra motosikletine istediğin modifiyeyi yap bence sen Apaçi değilsin. Yani Apaçi = Rahatsızlık verici. ;)

Not: Alt sakal bence olmuştu, güzeldi baya hoşuma gitmişti yani.
    espresso ve Uğur Gündüz bunu beğendiler.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ben cg kubayı bılmıyordum , gecen gun konusu oldugunda bakıp arastırdım. Moturun kendısınde bır problem yok fakat genel kullanıcı profılının surus tarzına baglı olarak bır kanı olusmus motor camıası ıcınde.Bu yakıstırmanın degısmesı ıcın kullanıcıların surus tarz ve tavırlarını degıstırmesı gerekıyor.Kurunun yanında sızde yanıyorsunuz trafıktekı ve toplumdakı bu onyargıyı kırmanız cok zor olacak, kullanımızla ve tarzınızla farkını ortaya koyarak bu on yargıyı kırabılırsınz ama 3-0 gerıde baslıyorsunuz maca kolay gelsın.Belkı maddı durumunuza baglı olarak cbf150 veya ace125 tercıh edılırse cok daha avantajınıza olur bu sureclerle ugrasmazsınız

edıt : zaten motor kullanıcıları olarak toplumun bıze olan onyargısını kırmak adına hepımız ugrasıyoruz

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    aslında zevklidir bunu kullanması he

oğuz ustaya götürüp bide modifiye yaptırıcan

mersin tarsus ta cg yarışları da varmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Oğuz ustmaın motorlar sibop kesmez

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Bu sadece cg ile alakalı değil. R25 e mavi led döşeyen bi arkadaş var forumda. Ona hoş gelmiş ama mesela bana apaçi işi gibi geliyor :D hayatta yapmam. Eksoz bile takmadım. En fazla beyaz ışıklı halojen far falan takarım. Bence orjinali daha düzgün. Apaçi işi motorun fiyatıyla alakalı değil

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Birilerinin ne dediği senin yaşantını etkiliyorsa kendi hayatını değil onların istediği hayatı yaşıyorsun demektir.

Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her daim beraberiz ;)
    Eleştiri ile yargılamak arasındaki çizgiyi karistirdigimiz oluyor.
    Yanlış anlıyor ve anlatıyor yahut davranıyor da olabiliriz ama affedilmesi ve affetmeyi de bilmek gerek diye düşünüyorum.
    Ama ben orijinal kullanım taraftariyim..
    En a,indan şimdilik oyleyim ;)
    Abi öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Evet eleştri ile yargılamanın çizgisi biraz beni ezdi önceki konumda.

Alıntı Owl King adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her CG suren apacidir diye bir sey yok olamaz da. Sizi tanimadan bu sekilde yargilamissalar biraz ayip olmus dogrusu. Siz kendinizi biliyorsaniz, bilincli bir motosiklet kullaniciysaniz milletin ne dusundugune cok da takilmamanizi oneririm.
    Abi bir değil iki değil valla kırmızı ışıkta yanıma yanaşıp abi lazım mı bişeyler diyen bile oldu..

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanları neden bu kadar kafana takıyosun. Öyle yaşanmaz.
    Aslında dediğin çok doğru abi sökecen aynaları pıstıracan yere sıfır. Bi de ohh egsoz hababababap baba mrb

Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apaçi olmak zihniyetle alakalı diye biliyordum, üstelik apaçi olsan kime ne. Kurallara uyup, düzgün kullanan birisi isen başka ne önemli olacak ki. Ne yani, yolda görseler selam mı vermeyeceklermiş?
    Ya eksik kalsın selamları hakkatende. Benim kullandığım ekipmanı kullanmayan bir sürü motorcuyum diye geçinen var şurda ama işte milletin ağzının fermuarı yok ki kapayasın.

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanları bindiği motosiklete,kullandığı arabaya, yaşadığı eve yani kısacası parasına göre yargılayan insanlar boş insanlardır. Sen motosikletini efendi gibi kullandığın sürece boş yorumları görmezden gelmeni öneririm.

Maddi durumun el vermiyordur, cg ye binersin, çalışır kazanır seneye ducatiye binersin, bu seni ne eksik kılar nede yüceltir.

Eski konunu hatırlamıyorum ama birşeye değinmek isterim. Modifiye yapılmış cg kullanan büyük bir apaçi kesim var sende biliyorsundur. Eğer motosikletini böyle modifiye edersen insanların da sana karşı önyargılı olmasını göze alman gerek. Açıkçası orijinal haliyle ve ekipmanlı cg ye binen hiçkimseye apaçi gözüyle bakmam ama iş modifiye edilmiş cg lere gelince ister istemez bir önyargı oluyor bunu da bil derim
    Aynen ah o kasksız montsuz binenler var ya hepücüğümüzü yaktılar.

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apaçi konunda gidiyorum buralardan demişsin, noldu!

Bak kardeşim çok kısa sana şunu diyeyim, çevreni rahatsız etmedikten sonra motosikletine istediğin modifiyeyi yap bence sen Apaçi değilsin. Yani Apaçi = Rahatsızlık verici. ;)

Not: Alt sakal bence olmuştu, güzeldi baya hoşuma gitmişti yani.
    Abi gittim bi kaç gün uzak kaldım da adam akıllı motorla ilgili bilgi paylaşımının olduğu yer yok ki. Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı derler ya aynen o hesap bizimkisi de.

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cg kubayı bılmıyordum , gecen gun konusu oldugunda bakıp arastırdım. Moturun kendısınde bır problem yok fakat genel kullanıcı profılının surus tarzına baglı olarak bır kanı olusmus motor camıası ıcınde.Bu yakıstırmanın degısmesı ıcın kullanıcıların surus tarz ve tavırlarını degıstırmesı gerekıyor.Kurunun yanında sızde yanıyorsunuz trafıktekı ve toplumdakı bu onyargıyı kırmanız cok zor olacak, kullanımızla ve tarzınızla farkını ortaya koyarak bu on yargıyı kırabılırsınz ama 3-0 gerıde baslıyorsunuz maca kolay gelsın.Belkı maddı durumunuza baglı olarak cbf150 veya ace125 tercıh edılırse cok daha avantajınıza olur bu sureclerle ugrasmazsınız
    Valla bu önyargıyı kırmak için vlog yapmayı bile düşünüyorum da işte bi kamera parası ayarlayabilirsek inşallah başlayacağız

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında zevklidir bunu kullanması he

oğuz ustaya götürüp bide modifiye yaptırıcan

mersin tarsus ta cg yarışları da varmış
    https://www.youtube.com/watch?v=Tpw1D6ZxrTo
    mersin çocuğuyuz ha ayıqtın güzelim

Motosikleti
    Xmax
    Uğur bey bu motorun ruhunda apaçilik var yani fabrika çıkışı böyle

sticker sakal sökmekle olmuyor malesef
    takıl sende zaten Mersin de yaşıyosun (cg başkenti)

keyfini çıkart
    bindiregandi bunu beğendi.

Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuz ustmaın motorlar sibop kesmez
    o boştur entebin motoruna hiç binmişmisen?

Alıntı hakaniko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sadece cg ile alakalı değil. R25 e mavi led döşeyen bi arkadaş var forumda. Ona hoş gelmiş ama mesela bana apaçi işi gibi geliyor :D hayatta yapmam. Eksoz bile takmadım. En fazla beyaz ışıklı halojen far falan takarım. Bence orjinali daha düzgün. Apaçi işi motorun fiyatıyla alakalı değil
    Aynen led harbiden apaçilik oluyor

Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birilerinin ne dediği senin yaşantını etkiliyorsa kendi hayatını değil onların istediği hayatı yaşıyorsun demektir.
    Abi normalde önemsemem ama bir değil iki değil herkes aynı şeyi söylüyordu. Dedim bende yanlış var galiba.
    İpi kesmeye kıyamayıp ömür vermeyin bir düğüme..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti

Oğuz ustma ağlıyorduurrrrrrr,,

Ver hakanım sesi sen ver sibopppp kesmiyor bizdeki cg lerrrrrr

Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur bey bu motorun ruhunda apaçilik var yani fabrika çıkışı böyle

sticker sakal sökmekle olmuyor malesef
    takıl sende zaten Mersin de yaşıyosun (cg başkenti)

keyfini çıkart
    Abi tamam da bu sefer forumda ki itibarım kötüye gidiyor asdasdasdasdfasdf

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=yiOmgpQ8OTQ&t=121s

Oğuz ustma ağlıyorduurrrrrrr,,

Ver hakanım sesi sen ver sibopppp kesmiyor bizdeki cg lerrrrrr
    s.a

r25 led olayını uygulayan @IRau

Zevkler renkler tartışılmaz. Milletin lafına bakarak kendi göz zevki anlayışından kendini mahrum etme. Sektör et.

Motosikleti
    Xmax
    Uğur yaa boşver milleti sen içinden geleni yap

milletin ne dediğini takma

bende led yaptım r25 e içindeki apaçiyi durduramadım :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ustamız kelle mehmet ustamı iyi tanır güneydoğu bölgesiii

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)