Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Forum halkı artık bizi kabul etsin

Motovento
    REKLAM ALANI
    serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Kardeş siz cg ciler bizim eğlence kaynağımız, günah keçimiz, üvey evlatlarımız değilsiniz. Siz gelince ortalık şenleniyor öyle bakın olaya. 3 tekere kadar her araç kabulümüz. İnsanlara neşe salmak zor zanaat. Tek cg ile yapabiliyorsun bence iyi bir olay
    Sakalı tak 2 beygir artsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Uğurla tanışmadan önce motosikletim:

http://i.hizliresim.com/r6Vz3a.jpg

Uğurla tanıştıktan sonra motosikletim:

http://i.hizliresim.com/GPkMDN.png

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bindiği motosiklet ne olursa olsun insanları yadırgamam. Led takmış, sakal takmış amortisör kesmiş, ekipmansız binmiş vs beni ilgilendirmez; herkesin zevki başkadır, herkes aynı şeyi beğenmek zorunda değil ve kişi kendi güvenliğinden kendi sorumludur, beni bağlamaz. Yeter ki ortalığı, insanları rahatsız etmesin. Egzosu açık ve gürültü yapan cg'liye de egzosu açık ve gürültü saçan, insanları rahatsız edip tehlikeli durumlara sokan koruma ekipmanı tam 1000lik kullanana da aynı oranda antipati duyup, arkasından söyleniyorum.

Bu apaçi denilen adamlardan daha selam verip de selam almadığım olmadı, sen kişisel zevkine göre motosikletine etrafı rahatsız etmeyecek şekilde ne yapıyorsan yap kardeş. Aynaları sökme, insanları rahatsız edecek bir egzos kullanma, trafikdeki diğer şahısların gözünü alacak dikkatini dağıtacak ışıklandırma da takma yeter. Kimin ne dediğine bakma.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

sarı tutkuuu
    Sarı Tutku'yu da sizden öğrenecek değiliz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Uğur abi biz seni +5 beygir egzozunla seviyoruz. (Ben de mersinliyim)
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Su video daki tayfa yaş/iş/gelir artınca gün gelip 600/1000 CC makinalara bindiğinde olacakları merak ediyorum ;D

Şimdiden bir önlem alınmalı yoksa 5 6 sene sonra 220ebat lastikli uzun maşa turbo hayabusalar,ninjalar vs bu zihniyetin eline geçicek

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Sadece motosiklette değil hayatının her alanında kimsenin canını, malını tehlikeye atmadığın sen de senden bir başkasının zevkine saygı duyduğun rahatsız etmediğin ve rahatsızlık vermediğin sürece ister sakal yap, ister sticker yapıştır istersen orjinali ile bin.. Her daim kardeşimsin...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Herkesin hayatına kimse karışamaz yeterki sende başkasının hayatına karışma

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu önyargıyı kırmak için vlog yapmayı bile düşünüyorum da işte bi kamera parası ayarlayabilirsek inşallah başlayacağız
    Bence motor güzel, kare far dışında, ama o da asıl karakterini yansıtıyor galiba motosikletin...

Ama problem motosiklet değil de stigmasi. Aşağıdaki video varken insanların fikrini değiştirmek için ciddi para akıtmanız lazım profesyonel bir şirkete... Yoksa zor.

Ben takmaz kullanırdım şahsen.

Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtiraf edeyim, ilk motosikletim 18 tekerlekli bir tır şoföründen alınmış, üzerinde hiç bir yerde "Honda" yazmayan, en ufak noktasına kadar kromlanmış ve egsozuyla oynanmış bir Cruiser'di. İş yerinin park yerine giriyorken briket binadan yansıyan ses beni korkutuyordu. Ful kaskı koruma bir yana, kimse beni tanımasın diye takıyordum... Motosiklet güzeldi ama iki sene olmadan çıkardım elden.

Benzindeki enerjinin üçte biri ısıya, üçte biri harekete, üçte biri de sese dönüşüyordu

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Konu başlığı ırkçılık yapan forum gibi olmuş

Motosikleti
    150-100-49cc
    Siz kendinizi apaçi gibi görmedikten sonra başkasının ne düşündüğü hiç önemli değil ama dip basık diye tabir edilen bana saçma gelen olay hariç

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    devam ediyorum diyoooorrr
    ettik hadi gene iyisin
    yasasın cg tayfası yasasın özgürlük
    duvar getirin yazacagım..

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Kendi fikrimce, böyle modifiye veya adı herneyse çok gereksiz. Gerçekten o stickerlar, ayna, sakal, egzoz daha güzel yapmıyor o motosikleti, aksine çok daha çirkin, pazar yeri gibi bir görüntü oluşturuyor. Motosikletin hacmini yahut fiyatını, markasını baz alarak söylemiyorum bunları sadece.
    Ben genel olarak motosikletleri orjinal halleriyle bırakma taraftariyim.( Lastik hariç :D)
    Buna rağmen motosikleti kesip biçip, birşeyler yapıp inanılmaz güzel hale getirenler gördüm ve çok beğendim. Lakin sizin yaptığınız şey bu değil.

Tabi ki forumda bu yüzden dışlanmazsınız, dışlanmamalısınız ama resim atıp apaçi mi olmuş derseniz... :D Her türlü yoruma açık olmalısınız. Tabiki sizin zevkiniz en nihayetinde.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Bi tane yapılı CG toplayıp bütün CG cileri tokatlayasım var O iş Aklımda sırf hobi olsun diye yapıcam bir tane.

Gerçekten şunu çok istiyorum aslında. Ufakça bir pist olacak. 10 kişi felan 125'lik veya 150 lik CG lerle piste girip yarışacağız. Ne kadar eğlenceli olurdu

Motosikleti
    Yamaha D'eligt
    Benim bildiğim apaçi motorun kendisi değil motoru süren kişi oluyor. Apaçilik yapan buna benzer motorlar sürdüğü için bütünleşmiş galiba. Bence tamamen önyargı ve motor çok hoş görünüyor.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı serhat207 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş siz cg ciler bizim eğlence kaynağımız, günah keçimiz, üvey evlatlarımız değilsiniz. Siz gelince ortalık şenleniyor öyle bakın olaya. 3 tekere kadar her araç kabulümüz. İnsanlara neşe salmak zor zanaat. Tek cg ile yapabiliyorsun bence iyi bir olay
    Sakalı tak 2 beygir artsın
    aynen tam forumun maskotu oluyoruz

Alıntı TamGazDevam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğurla tanışmadan önce motosikletim:

http://i.hizliresim.com/r6Vz3a.jpg

Uğurla tanıştıktan sonra motosikletim:

http://i.hizliresim.com/GPkMDN.png
    ya dsgasasdasd yapma şöyle şeyler... ,

Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bindiği motosiklet ne olursa olsun insanları yadırgamam. Led takmış, sakal takmış amortisör kesmiş, ekipmansız binmiş vs beni ilgilendirmez; herkesin zevki başkadır, herkes aynı şeyi beğenmek zorunda değil ve kişi kendi güvenliğinden kendi sorumludur, beni bağlamaz. Yeter ki ortalığı, insanları rahatsız etmesin. Egzosu açık ve gürültü yapan cg'liye de egzosu açık ve gürültü saçan, insanları rahatsız edip tehlikeli durumlara sokan koruma ekipmanı tam 1000lik kullanana da aynı oranda antipati duyup, arkasından söyleniyorum.

Bu apaçi denilen adamlardan daha selam verip de selam almadığım olmadı, sen kişisel zevkine göre motosikletine etrafı rahatsız etmeyecek şekilde ne yapıyorsan yap kardeş. Aynaları sökme, insanları rahatsız edecek bir egzos kullanma, trafikdeki diğer şahısların gözünü alacak dikkatini dağıtacak ışıklandırma da takma yeter. Kimin ne dediğine bakma.
    yemin ederim aradığımn zihniyeti buldum siz daha önce nerelerdeydiniz yahu?

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı Tutku'yu da sizden öğrenecek değiliz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Uğur abi biz seni +5 beygir egzozunla seviyoruz. (Ben de mersinliyim)
    Aynaları sök ibreye 10 kat AyıqS
    Alıntı S3cond adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su video daki tayfa yaş/iş/gelir artınca gün gelip 600/1000 CC makinalara bindiğinde olacakları merak ediyorum ;D

Şimdiden bir önlem alınmalı yoksa 5 6 sene sonra 220ebat lastikli uzun maşa turbo hayabusalar,ninjalar vs bu zihniyetin eline geçicek
    hiç düşünemiyorum..

Alıntı HaktanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece motosiklette değil hayatının her alanında kimsenin canını, malını tehlikeye atmadığın sen de senden bir başkasının zevkine saygı duyduğun rahatsız etmediğin ve rahatsızlık vermediğin sürece ister sakal yap, ister sticker yapıştır istersen orjinali ile bin.. Her daim kardeşimsin...
    teşekkür ederim çok sağolun

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin hayatına kimse karışamaz yeterki sende başkasının hayatına karışma
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu başlığı ırkçılık yapan forum gibi olmuş
    yaptınız, beni ezdiniz, aşağıladınız.. allah soracak hesabını
    Alıntı unoturbo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz kendinizi apaçi gibi görmedikten sonra başkasının ne düşündüğü hiç önemli değil ama dip basık diye tabir edilen bana saçma gelen olay hariç
    o banada çok absürt geliyor da şekil de durmuyor değil hani :D

Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devam ediyorum diyoooorrr
    ettik hadi gene iyisin
    yasasın cg tayfası yasasın özgürlük
    duvar getirin yazacagım..
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi fikrimce, böyle modifiye veya adı herneyse çok gereksiz. Gerçekten o stickerlar, ayna, sakal, egzoz daha güzel yapmıyor o motosikleti, aksine çok daha çirkin, pazar yeri gibi bir görüntü oluşturuyor. Motosikletin hacmini yahut fiyatını, markasını baz alarak söylemiyorum bunları sadece.
    Ben genel olarak motosikletleri orjinal halleriyle bırakma taraftariyim.( Lastik hariç :D)
    Buna rağmen motosikleti kesip biçip, birşeyler yapıp inanılmaz güzel hale getirenler gördüm ve çok beğendim. Lakin sizin yaptığınız şey bu değil.

Tabi ki forumda bu yüzden dışlanmazsınız, dışlanmamalısınız ama resim atıp apaçi mi olmuş derseniz... :D Her türlü yoruma açık olmalısınız. Tabiki sizin zevkiniz en nihayetinde.
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tane yapılı CG toplayıp bütün CG cileri tokatlayasım var O iş Aklımda sırf hobi olsun diye yapıcam bir tane.

Gerçekten şunu çok istiyorum aslında. Ufakça bir pist olacak. 10 kişi felan 125'lik veya 150 lik CG lerle piste girip yarışacağız. Ne kadar eğlenceli olurdu
    Abi mevzu o sandığıon gibi değil adanalı arap ustayı bi araştır mt09 u tokatlar cg ile bakar kalırsın

Alıntı mustafav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim apaçi motorun kendisi değil motoru süren kişi oluyor. Apaçilik yapan buna benzer motorlar sürdüğü için bütünleşmiş galiba. Bence tamamen önyargı ve motor çok hoş görünüyor.
    Çok teşekkür ederim

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    sen burda her mesaj yazanı adam sanıp kaale alırsan yakında doktor sana bu siteyi yasaklar. burda daha adam olamamış insanlar var. (mesela ben )

ve şimdi sana apachü diyorum.
    crxforever bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Aslında CG motor kullanmakla apaçi tabiri tam olarak uyuşmuyor. Çok pahalı motorun üzerinde çok daha iyi apaçi olunur. Şekle şemale bakıp insanları ötekileştirmek yanlış. Fakat trafikteki davranışlarına, güvenlik konusundaki algısına ve uygulamasına göre sürücüleri sınıflandırmak mümkün. Bu noktada hoşgörülü olmak imkansız. "Kaza geliyorum demez" sözü aslında gerçeği ifade etmiyor. Kaza videolarını izle. Çoğunda kaza geliyorum diye bas bas bağırır. Ama onu duyacak adam yoktur ortada. Açık bir hata sonucu başkasına veya kendine zarar vermenin mantığını biri açıklayabilirse ben de apaçi olmaya hazırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

CG motorla yapanlara apaçi deyip büyük motorla abuk sabuk işler yapanlara "ustaaamm" diyenler de az değil. Aşağıda sonu kötü biten büyük motor örneğine "vay be ne cesaret!" diyecekler az değil.
    https://youtu.be/Y3nyrAOQ1pU
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

Motosikleti
    Café Racer
    Yaptıkları rap mi, şarkı mı, arabesk rap mi anlamadım ama rezalet.
    Klipler desen vasat.
    Sony Vegas bile trial versiyonda.
    Motosikletlere diyecek zaten bir şey yok.
    Yaş kesimi belli, düşünce ve hareket tarzları belli.

Neyin kafası lan bunlar?
    Bu tür nasıl bu kadar hızlı türedi?
    Yine mi Türkiye gerçekleri?
    İzlerken ben utandım abi ya, yapmayın böyle şeyler Allah aşkına.
    Hiç birinde zerre ekipman yok.

Zamanında bende CG kullandım, bende modifiye ettim...

Asıl konuya gelirsek eğer, ben uzun süre CG kullandım, ekipmansız ekmek almaya dahi gitmedim.
    Beni de hor gördüler, selam vermediler, ezdiler, saygı göstermediler, ezik gördüler, itici gözlerle baktılar.
    Ama ben her zaman ekipmanım ile motosiklet kullanmaya devam ettim.
    Kimin ne dediği ve sana nasıl baktığı umurunda olmasın.
    Ekipmanını giy, yoluna bak.
    crxforever ve Uğur Gündüz bunu beğendiler.

aşkımızMotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG
    bende cg sürücüsüyüm ama motorumun parçalarının hepsi orjinal.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Yok be kardeşim seni ayrı koyanlar zamanında ezilen tipler aldırma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)