Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorunuzu biraz bakıyım takılıyım diye isteyen birine yanıtımız ne olmalı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Hemen yanıtımız Hayır olmalı demeyin.

Bu kişi ya babanızsa,kardeşinizse,bir dostunuzsa

Motora korumasız,ehliyetsiz binmemek gerektiğini hatta hiç binmese daha iyi olacağını kalbi kırılır yanlış anlar diye nasıl söyleyeceğinizi bilemediğiniz biriyse.

Ne yapmalı arkadaşlar.

Darlandım ben
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000rr fıreblade
    evet tamda yazdıgın gıbı hayır dıcen dırekt olarak benım baba da ıstıyo ama yanıtı kendıde bınıyo haaaaayıııııııır dıyorum oda bana okadar buyuttuk yedırdık ıcırdık bak sunun yaptıgına dıyo
    tabı arkadaslarımı hıc sormayın babama vermedıgımı onlarda bılıyolar ve hıc seslerını cıkarmıyolar
    [FONT="Arial Black"]TUM MOTOSIKLETLILERE GUNESLI GUNLER DILEGIYLE[/FONT]

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    Çek o pis ellerini motorumdaaaaaannnnnnn

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Benim başıma gelenleri anlat yeter
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    harbiden yaa 2 ucu ...lu deynek bunun. motoru versen bi türlü vermesen bin türlü. cok zor bi durum yaaaa. iiide herkese de hayır denilmiyor yaaa ya da ben diyemiyorum.
    ehliyetin varmı diyorum yoksa olmaz diyorum ben. kazara ehliyeti varsa o zaman ne derim bilmiyom.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    at, avrat, silah...... 2000 li yillarda oldu: kask, avrat, motor... kusura bakma gardas
    all you need is love

Rölanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN 250
    vermememk lazım tabiki prensip haline getirmek lazım bunu

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    kardeş benim babam yalnızca bi sefer arkama bindi onunla sornum yok...abilerim hep eski motorcu bazen zorla alıyolar bir kaç sefer hayır vermem girişimimden sonra vermek zorunda kaldım...yabancılar ve arkadaşlara asla motorumu vermiyorum......
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    ehliyeti olup motoru da olana zaten gönül rahatlığıyla motorumu emanet ediyorum ama ehlieyet yoksa "canım kardeşim benden her şeyi iste ama bunu isteme" diyorum

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Hayır!.....
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı moto adlı üyeden alıntı
    evet tamda yazdıgın gıbı hayır dıcen dırekt olarak benım baba da ıstıyo ama yanıtı kendıde bınıyo haaaaayıııııııır dıyorum oda bana okadar buyuttuk yedırdık ıcırdık bak sunun yaptıgına dıyo
    tabı arkadaslarımı hıc sormayın babama vermedıgımı onlarda bılıyolar ve hıc seslerını cıkarmıyolar
    Dayıma neden vermiyosun 1000 rr yi kahvedeki arkadaşlarına hava atsın biraz
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

GEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL1000V Varadero
    o hayir diyemememiz bizim kisiligimizden kaynaklaniyo..

motosikletimi ilk kullandigimda yasimin kucuk olmasindan dolayidir belki veriyodum..

benim basimdan gecen bi olayi ornek verebilirsiniz..

5 yil oncesinde bi arkadasima motosikletimi vermistim.. ve bi arabaya carpti ve ölümden döndü..

sonra tovbe ettim.. arkadaslarimin hayati benim icin cok onemli.. gercek bi motosiklet kullanicisi zaten motosikletin el degismeyecegini bilir ve istemez..

beni taniyan arkadaslarim zaten tovbe ettigimi biliyolar ve o olaydan sonra vermiyecegimi de biliyolar..

babam a gelince benden motosikletimi istese yok deme imkanim asla olamaz cunku motosikletimi babamdan aldim..

ama bana verdikten sonra hic istemedi ve binmedi motosikletime... o kendi motosikletine biner ben kendi motosikletime.. 5 yildir motosikletime benden baska kimsenin eli degmemistir

basiniza bisey gelmeden benim basima gelen ornegi verebilirsiniz ve yeminli oldugunuzu soyleyebilirsiniz..

veya sey diyebilirsiniz.. babanizda motosiklet var ise babama bile vermedim motosikletimi, bunun uzerine kendine yeni bir motosiklet aldi.. gibisinden bisey de diyebilirsiniz..
    Metin ÖNAL [GEP Başkan]
    B rh + Honda 100 RR - 31 AF 088 - Adana | AS 200 GY-2 - 34 VAH 58 - IstanbuL

mesut51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok!!
    ben veririm kardeşim veriyorum da benim motosikletim arkadaşlarımdan daha kıymetli değildir, onların kalbini kıramam motora da hiç acımam hatta bana soramayanlara ben sorarım kullanmak istermisin diye, tek korkum düşüpte kendilerine bi zarar vermeleridir başka türlü motorun falan kıymeti olmaz arkadaşlarımın yanında

TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    ya bende de aynı sorun var çok yakın bir akrabam istedi daha dün
    benim motorun 4. günü yeni almışım
    Ertuğrul_Öz ün başına gelenleri okumuştum daha benzerlerini de okumuştum
    bunları bildiğim için vermek istemiyorum veremiyorum ama ne diyeceğim nasıl cevap vereceğimi bilemedim
    resmen malı kıymetli pintiye döndürüldüm onların gözünde ve çok üzücü bir durum
    önceden çok motor kullanmış bir abi ama ben ne gördüm kullanırken ne de kullandığı motorları gördüm o nedenle güvenemiyorum
    ufak bi motor olsa belki ama er6 da höt diyene verilmez ki abi ne yapacam bilemiyorum çok üzüldüm

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı mesut51 adlı üyeden alıntı
    ben veririm kardeşim veriyorum da benim motosikletim arkadaşlarımdan daha kıymetli değildir, onların kalbini kıramam motora da hiç acımam hatta bana soramayanlara ben sorarım kullanmak istermisin diye, tek korkum düşüpte kendilerine bi zarar vermeleridir başka türlü motorun falan kıymeti olmaz arkadaşlarımın yanında
    benim arkadaşlarım da motorumdan kıymetli değildir ama canları benim için kıymetlidir.
    vicdanım da öyle...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

4muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rs 151 ama yamaha xmax250 istiyorum.
    daha aldığım gün (ben daha binmedim satıcı getirip teslim etti) bizim abi ver bakiyim dedi ...20 metre ilerde duran arabaya çaktı.şase eğildi.ön maşa değişti v.s. 400 tl.kimseden önemli diil ama mal canın yongası .üzülüyo insan.vermeyin abi ....HAYIR diyin

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Benim başıma gelenleri anlat yeter
    evet Akira verdi bak ne oldu. bence sakın kimseye verme

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13905

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sen şöyle de: Motora birşey olursa parasını verecek misin? Eğer vermem diyorsa, sorumluluğu almıyorsa senin hayır demende hiçbir sakınca yok. Niye vermiyorsun da diyemezler. Sen onların güneş gözlüğünü al kır bakalım, canın sağolsun diyorlar mı?
    May the Force be with McLaren Mercedes

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Emanet atın canı burnunda olur.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Motoru; karınız/kocanız olarak düşünün. Babanız, kardeşiniz bile olsa cevap değişmez: "bakmak serbest ellemek yokkkk, binmek HAŞAAA"

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler