Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motorunuzu biraz bakıyım takılıyım diye isteyen birine yanıtımız ne olmalı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Ben uzun süre motor sevdasıyla yanarken kimse bana motorunu vermedi onun için motorsuzluğun ne kadar acı olduğunu biliyorum. Daha şimdiden 5 arkadaşıma kullanmayı öğrettim. Korumalı bindiği taktirde şoförlüğüne güvendiğim arkadaşlarıma ikiiletmeden emanet ediyorum sıpayı.
    Benim yaşadığım sıkıntıyı yaşamasınlar diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    Alıntı Ralf adlı üyeden alıntı
    Motoru; karınız/kocanız olarak düşünün. Babanız, kardeşiniz bile olsa cevap değişmez: "bakmak serbest ellemek yokkkk, binmek HAŞAAA"
    bence çok meraklısıysa uzaklaşmadan biraz kurcalamasına izin vermek en mantıklısı.

iş mimiklerde başlıyor. karşı tarafın muadil motoru yoksa e oha artık şeklinde bakışlarımı takınıyorum. hocam sen bunlara binmeyi iyice öğren sonra sana vermeyeceğimde kime vereceğim tarzı bir şeyler söyleniyorum. abi kullanmayı bilmeyen adama öldürsen vermemle noktalıyorum. bu sırada bakışlar iyice cık cık'a dönüyor tabi.

birde aynı motora sahip olduğun halde vermeyenler var. bunlarda malı değerli arkadaşlardır. saygı duyarım. kendi malını hor kullanan yada kullanmayı bilmeyen adama bir şey emanet edilmez o başka.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler