Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motiskletimle KAZA Yaptım İşte Videosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Kırmızı yandığında öndekinden sıyrılıp bi öne geçme derdi var milletin. Canlı canlı da bi çok kazaya denk geldim bu şekilde, çok tehlikeli anlar kırmızının ilk anları
    Geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı yandığında öndekinden sıyrılıp bi öne geçme derdi var milletin. Canlı canlı da bi çok kazaya denk geldim bu şekilde, çok tehlikeli anlar kırmızının ilk anları
    Geçmiş olsun
    küçük bi ekleme yapayım hemen bu yazıya.. yeşil yandığı anda gaz açılmaz arkadaki bize kornada selektörde yapsa bi süre beklemek gerekir
    Seinfeld bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok gecmis olsun... arac lastigi saga bakio aslinda biraz dikkat etseydin farkederdin. Birde nie okadar dusunuyosun aracin yanina gelince basip gidiceksin direk cok ikilemde kalmissin.
    bindiregandi bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha sağdan geçip arabaya kitlenmeyeydin kılpayı da olsa kurtarabilirdin belki. şahsen bu şekilde çok kaza yapıyordum ama hep gaz açıp kurtuldum. geçmiş olsun.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Geçmiş olsun çok talihsiz olmuş. Ufak bir kaza ile güzel bir tecrübe kazanmış oldun hiç üzülmene gerek yok.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun .....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun... arac lastigi saga bakio aslinda biraz dikkat etseydin farkederdin. Birde nie okadar dusunuyosun aracin yanina gelince basip gidiceksin direk cok ikilemde kalmissin.
    aslında ikilemde kalmadım debriyaj balatalarım eridiği için vitesleri zor değiştiriyorum araç tam yanımdaykende yine vites takılı kalmıştı vitesi düşürüp kaçmak istiyordum ama o an bi kararsızlık oldu heralde

Motosikleti
    YZF-R25
    Adamı gonderdigin yeri neden gonderdim deyişin aynı beni hatırlattı.2 ay once kucuk bir kaza yaptım adam tali yoldan fırladı sinirden sovdum saydım .... git dedim adam gitti sonra neden polisi aramadım gonderdim diye kendime kızar oldum... o anı cok iyi anlıyorum..Geçmiş olsun

Motosikleti
    nc750x
    Çok geçmiş olsun.

Alıntı furkansalih1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamı gonderdigin yeri neden gonderdim deyişin aynı beni hatırlattı.2 ay once kucuk bir kaza yaptım adam tali yoldan fırladı sinirden sovdum saydım .... git dedim adam gitti sonra neden polisi aramadım gonderdim diye kendime kızar oldum... o anı cok iyi anlıyorum..Geçmiş olsun
    aynen o kaza anında insan sağlıklı düşünemiyor ne yapacağını şaşırıyor sakin olmaya çalışmak en faydalısı

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Daha geniş bir görüş açısı için sağa virajda solda konumlanmalıydın.

Tekrar geçmiş olsun.

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha geniş bir görüş açısı için sağa virajda solda konumlanmalıydın.

Tekrar geçmiş olsun.
    orada ben viraj almıyorum ki konumlanayım 10km ile gidilen bir yol bir ikincisi ilerde zaten ışık olduğunu ve şeritte de trafiğin tıkanacağını bildiğim için sağdan ilerliyorum.

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Geçmiş olsun. Bot dizlik kullanmakta fayda var.

Alıntı okan kükner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Bot dizlik kullanmakta fayda var.
    aynen şart şakası yok

Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun. Herife iyi sovdum.Yaptiginin bi mantigi yok.Allah tan size bi sey olmamis.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    girdiğimde umarım cok cıddı bır kaza değildir dedim gene +65 amcanın biri üstüne kırmış buna sevindim en azından . cok gecmıs olsun daha büyüğü olmaması dileğiyle

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu kadar kolay kaçınılabilecek bir kazayı göz göre göre yaptığınız için tebrik ediyorum.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Geçmiş olsun, önlenebilirmiş büyük oranda ama boş anınıza falan geldi diye düşünüyorum. Zaten çıkarılması gereken dersleri çıkarmışsınız, biraz kaza videoları (özellikle Türkiye'dekileri) izlemenizi de öneriyorum. Dalgın olduğunuzu düşünsem de ben videoyu ilk izlediğimde adamın oraya gelebileceğini tahmin ettim ve lastiği de görünce: "aha burada yaptı herhalde kazayı" dedim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insanların ya dikkati yada psikolojisi yerinde değil. Herkesden her hareketi bekleyebileceğin bi tımarhane.

iyi yine taksi olsaymış daha sen yerden kalkmadan sizde heryere giriyonuz yeeaaa... diyip başına 2. 3. üncü taksiciyi toplayana kadar tartışmayı uzatıp üzerine yürürler dikkat et.

Sanırım sakinleşemeyeceğin için(haklılık siniri ) gönderdin adamı. dat dat dat yürüyen korna gibi gez milletin kafasını mafasını boş ver. sağda motor var solda motor var sürekli uyar hiç çekinme.

Seinfeld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mcx Roadracer
    Geçen gün de böyle bir olay olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Sağ bağlantı yolundan gelen bir araçtan zor kaçmıştın. Geçmiş olsun kardeşim bunlar olacak malesef Allah beterinden saklasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)