Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bajaj tebrik mesajı

Motovento
    REKLAM ALANI
    07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Ben tebrik etmiyorum sizin yüzünüzden fuara görücüye cıkan tvs 200 cc haziran ayından sonra gelecek diyorlar benim kanaatim siz zam yapacaksınız ondan sonra motorlar gelecek.
    Şaka şaka Ekrem Bey sizin gibi insanlar ve ekonomik fiyatlarda motor üretenler ve ürünlerinin her şekilde arkasından olan firmalar olduktan sonra daha da ileriye gitmenin kimse önüne gecemez.
    başarılarınızın devamını dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde aynı motorda bu adamlar birde enduro çıkartırsa seyreyle gümbürtüyü :D
    As200, Pulsar 220 falan bekledik ki resmen 200-250cc kategorisinde enduroya "aç" bir konumda olmamıza rağmen; getirmediler. 200-250cc cruiser kategorisinede ihtiyaç varken (toplasanız 2-3 marka sayıyorsunuz bu kategoride) yine avenger 150 getirip bıraktılar. Anlamıyorum her şey kabak gibi ortadayken niye getirmediklerini. Gördünüz işte pulsar ne güzel sattı; as200 niye satmasın? Avenger 220 niye satmasın?
    jackonbir bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bajaj i bir konu haric destekliyorum, hero vs ulkemizde yaygin bir hale gelsin bizlere hep ayni modelleri yaglayip sunan japon zihniyeti de kendine bir ceki duzen vermis olur. Tebrikler ins. daha da guzel isler yaparsiniz.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Kanuni malının arkasında durmuyor, servisler dahi.Siz bunlardan apayrı bir dünya mısınız, buna açıklık getirebilir misiniz?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ekrem bey yaptığınız işi gerçekten imrenerek izliyorum. Piyasaya yeni alternatifler sunmak bir yana çoğu markanın fiyat politikasını alt üst ettiniz. Herkes o kafalarına göre koydukları poh pohlu fiyatlardan inmek zorunda kaldı

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    hayırlı olsun ekrem abi, bu başarı sizin emeğiniz sayesinde oldu

Motosikleti
    Mondial Drift
    Alıntı JafJaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem abi emeğin büyük gerçekten ilk zamanlar takip ediyordum ns200 almaya bile kaparo vermiştim sevkiyat geç kalınca başka motosiklete yönelmiştim

Yazılan yorumları da olabildiğince okuduğunu biliyorum-varsayıyorum, bir soru yöneltmek istiyorum.
    Üst segmente geçmeyi ne zaman düşünüyorsunuz?

Fotodaki motosikleti almak isterdim yani, uygun bir fiyattan gelirse ve bir çok kişinin de alabilecek olduğunu düşünüyorum.
    http://i.hizliresim.com/E8A97B.jpg
    Bilmeyenler için cs400 modelin adı
    Fuarda sordum 2017 de gelicek dediler buyuk ihtimal seneye yaz satisa sunulur

Değerli arkadaşlar;

İnşallah atlamadan sorulara cevap vermeye çalışayım.

Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ediyoruz. İlk günkü mesajlarımıza uygun bir hedef çizgisinde yolumuza devam ediyoruz. İleri teknoloji ve kaliteli motosikletleri ulaşılabilir bir fiyattan motorseverlere sunmak hedefindeydik. Bunu başarabildiğimiz ölçüde mutlu olacağız. Zira sektörde iki kategori vardı;

• Kaliteli ama fiyat erişimi zor,
    • Kalite düşük, fiyat uygun,

Bajaj tüm dünyada olduğu gibi her iki kategorideki müşteri kitlesine de mesaj vermeye çalıştı;

• İlk kategoriye ‘Aynı kaliteyi hatta bazı patentli teknolojileri ile daha üstün vasıflı ürünleri çok daha hesaplı size sunabiliriz’
    • İkinci kategoriye ise ‘ Bu bedelin biraz daha üstüne çıkarsanız size yüksek kaliteli bir ürün sunabiliriz’ mesajını vermeye çalıştık.

Nitekim PULSAR NS 200 gibi önemli teknik özelliklere sahip naked ürünün çok satmasının sebeplerinden biri de ilk defa bu segmentte uygun fiyatlı bir ürünün sektörde boy göstermisiydi. Nitekim halen 8.290 tl parekende fiyatından 2016 modellerimiz satışa yoğun şekilde devam ediyor.

Cevaplara gelecek olursak;

1. 400 cc ürün inşallah 2017 yılı ile beraber sektörde olacak. Hedefimiz ve planlarımız bu yönde. Çok merak edildiğini biliyoruz. Zira bu segmentte ciddi bir talep var,

2. V15 modeli Türkiye’ye gelmesini arzu ettiğimiz modellerden. Ancak süreç belli değil. Özellikle bazı modellerin Türkiye’ye niçin getirilmediği konusunda en belirleyici husus Hindistan ile Türkiye arasında Euro normlarındaki farklılıkların mevcut olmasıdır. Çok sorulan PULSAR AS 200, Avenger 220 gibi modellerimizin şu anda Türkiye’de olmamasının sebebi budur,

3. PULSAR NS 200 modelimizde stop etme sorunu konusunda çok farklı polemikler olmasına karşın bu sorunun olduğunu ifade eden arkadaşlarımıza yetkili servislerimizde ücretsiz yeni yazılım yüklemelerini yaptırmalarını tavsiye ediyoruz,

4. Kanuni markası da bir Kuralkan markası olmasına karşılık Bajaj markası gerek yapılanması, servisleri ve gerekse uygulamış olduğu stratejiler açısından tüm prosesleri Bajaj Auto ile ortaklaşa yürütülen apayrı bir markadır.

NOT: Metinde büyük harf ile yazmış olduğum temel stratejiler sadece vurguları ifade etmek maksatlı büyük harfle yazılmıştı. Büyük harflerin ne manaya geldiğini bilmekle beraber böyle bir niyetimizin olmadığı aşikârdır. Ama küçük harf daha doğru olurdu. Polemikler için kusura bakılmasın.

Saygılarımla…
    nuwanda324, cenkito, Onurhan D ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    -
    Bu srilanka orijinli markayi sevemedim hele a.e.a tekzip olayindan sonra 4 arkadasimi bajaj almak uzereyken aydinlattim,zaten nereden bakarsan bak hindistan geliyorum diyen firmalar icinde kral hero,jantlarida kirilmiyor heronun
    dyavol-77 bunu beğendi.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    herşey iyi hoşta Bajaj neden scooter üretmez???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Stop etme sorunu yazılım güncellemesi ile düzeliyor ise eski yazılıma sahip tüm araçların geri çağırılıp güncellenmesi gerekmez mi?

Zira böyle bir sorun karşısında herkes önceki arkadaşlarımız kadar şanslı olmayabilir...

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Heryerde güzel reklam yapıyosunuz, tvler, klipler sahiden göz önünde olabilmeyi başarıyosunuz.
    Bununla beraber, tvlerden tencere takımı alan güzide halkımız eski alışkanlıklarını devam ettiriyor, nazik totolar gerçek bi motor göremeden sizinkilerle tanışıyor ve bir anda "kaliteli motor" oluyosunuz

f/p oranını bi kenara koyarsak şimdi soralım, hakikaten kendinizi iyi motor pazarlıyoruz diye isimlendiriyor musunuz?
    hakikaten, az buçuk piyasayı bilen, yol yapmış görmüş bilmiş adam gidip pulsar alır mı?
    pulsar bi seçenek değildir Ekrem bey, malesef mecburiyetten ibarettir.
    dyavol-77, Eski_kasa, telike ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Değerli abeciMotoru;

Bajaj ‘kaliteli ve ulaşılabilir fiyat’ politikası uygular. Yoksa sadece f/p ürünü kesinlikle değildir. Şu anda satışta olan ve 3.500 TL’den (BOXER 150) başlayıp 10.990 TL (PULSAR RS 200) kadar fiyat yelpazesine sahip 8 model için de durum böyledir.

Bugün sektörde seçicilik artmıştır. Tüketici çok daha bilinçlidir. Bu durum memnuniyet vericidir. Kesinlikle siz sadece fiyatı uygun diye bir ürünün satışını asla yapamazsınız. Sadece sınırlı sayıda kalırsınız. Bugün 4.000 adede doğru koşan PULSAR NS 200 için insanlar mecburiyetten alıyor fikrinize katılmam kesinlikle mümkün değildir. Binlerce memnun müşterimiz bu söylediklerimizin en büyük teyididir.

Forumlarda genelde şikâyetlerin görünüyor olması yanıltıcı olabilir. Böyle olması normaldir. Forumların amacı da budur. Bütün samimiyetimle ifade ediyorum ‘Bu ürünü bize sunduğunuz için teşekkür ediyoruz’ hitabında yüzlerce teşekkür mesajı alıyoruz.

Şu kesindir. Artık bu zamanda ve özellikle iletişimin yoğun kullanıldığı motosiklet sektöründe kronik sorunu olan bir ürünü sürdürebilir şeklinde satabilmeniz asla mümkün değildir.

Sadece MART ayında PULSAR NS 200 satış rakamı 400 adedi bulmuştur. Son 3 yılın rekor ayıdır. Bunun sebebi sadece f/p değildir. Memnun kullanıcılarımızın tavsiyeleri ve satış sonrası hizmetin başarılı olmasıdır. Bunu sadece PULSAR NS 200 için değil, tüm modellerimiz için arz ediyorum. 2016 yılında pulsar 150 serisinde de benzer durumu yaşayacağız. Şu anda rakamlar bunu gösteriyor.

Saygılarımla…

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heryerde güzel reklam yapıyosunuz, tvler, klipler sahiden göz önünde olabilmeyi başarıyosunuz.
    Bununla beraber, tvlerden tencere takımı alan güzide halkımız eski alışkanlıklarını devam ettiriyor, nazik totolar gerçek bi motor göremeden sizinkilerle tanışıyor ve bir anda "kaliteli motor" oluyosunuz

f/p oranını bi kenara koyarsak şimdi soralım, hakikaten kendinizi iyi motor pazarlıyoruz diye isimlendiriyor musunuz?
    hakikaten, az buçuk piyasayı bilen, yol yapmış görmüş bilmiş adam gidip pulsar alır mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:21 ----------

Özellikle 'hakikaten, az buçuk piyasayı bilen, yol yapmış görmüş bilmiş adam gidip pulsar alır mı?' sorunuzun da cevapsız kalmasını istemem.

Bu sorunuza en güzel cevap bugün sadece İstanbul'da kuryelik yaparak ekmeğini kazanan yüzlerce PULSAR NS 200 kullanıcısının varlığıdır.

Kurye arkadaşlarımız 'kullandığı ürünün sağlam ve dayanıklı olmasını, yakıt tasarrufu sağlamasını, yedek parçasının bol ve bulunabilir olmasını, ürünün güçlü ve performanslı olmasını, bakım masraflarının makul olmasını, ikinci el satışının kolay olmasını, arkasında güçlü bir marka bulunmasını' talep eder.

Tüm bu talepleri karşılandığı için tercihleri PULSAR NS 200'dür.

Ms_TunC, AttilaXtreme, sheriff87 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Pulsar gibi bir motorun kalitesi , fiyatı ve ülkenin ekonomik şartları göz önüne alındığında an itibari ile çok satması şaşırılacak bir şey değildir. Burada markanın yerinin oturtması önümüzdeki dönemde de satış grafiğini yüksek tutabilmesi adına esas olan servis ağının ve satış sonrası müşteri temsilciliğinin başarısıdır. Amacım kesinlikle herhangi bir tartışmaya yol açmak değil ama bu alan sonuçta bir forumdur ve bende açıkça yazıyorum; 200ns almama çok kısa bir süre kala bir internet yayınında meydana gelen polemik firmanın samimiyeti ile ilgili soru işaretleri oluşturmuş neticesinde de beni bir başka firmadan motor almaya itmişti.

Ekrem bey sizi yeni tanıyorum ama yukarıda okuduğum üslubunuz açıkçası kafamdaki soru işaretlerini sildi gibi.Önü açık bir sektörde başarılı ürünler getiren bir firmaya sahipsiniz, politikanızı kullanıcı dostu tuttuğunuz, iletişiminizde samimi olduğunuz , talep edilen modelleri talep edilen zamanlarda getirip kullanıcıyı mutlu ettiğiniz sürecede size daha çook tebrik gelir. (400ns geldiği an ilk talibiyim bilginize) Başarılarınızın devamını dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Zimba gibi ciddi ciddi satis yapar bu alet

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:12 ----------

Merhaba arkadaslar ve okuyorsa firma yetkisi bazi arkadaslarimiz mecburiyet sonucu pulsar alindigini yazmis secrnek olmadigi icin cin motorlari dayanikli olmadigi icin cbf gibi bir makinaya su sogutmayi enjeksiyonu cok goren bir marka yi da malesef mecburiyet sonucu aliyorlar cbf tamiri cok kolay gibi buda bir mecburiyet sonucudur
    Hala piyasada gezev activa motor nedir? Honda hayat onda vs diyerek karburatorlu enjeksiyonsuz motorlari satiyorlar

Kuralkan firmasi anladigim kadari once belli segmentleri eline almaya calisiyor bu neticedr once naked tamiri kolay cok satar bazinda bir galibiyet yakaladi rs tabiki hemen cok satmaz enjeksiyonlu o motor su sogutmali abs li 200 cc abs li racingi birak o fiyat hicbir motor yok ulasilabilirligi etkiliyor buda ...segmentte fiyat performans urunu

200 cc enduro yapsaniz satar

Ayrica maxi scooter bajaj 200 cc uretse sifir alirim bunu buraya yazayim pcx denen kucuk makinaya ben sigmiyorum..... Sym de pahali ... Alternatif yok
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd

ne demek istyiyorsun arkadaş?bu millete salak,kafasız,cahil mi demek istiyorsun?zamanında benim ailem,akrabam,tanıdıklarım da aldı televizyondan ürün,hala da alıyorlar ve memnunlar.bi sen mi uyanıksın?konuşmalarına dikkat et.üstü kapalı bir şekilde bu millete hakaret etme cürretinde bulunamazsın
    fabialife, _kaan_ ve jackonbir bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Pulsar satsın iyi hoş ama sadece Dolar 2.60 iken 8960 liradan Pulsar 200NS alanların ne suçu vardı onu anlamıyorum. Ben de bayinin elinde kalan indirimli 3 motordan birini 8450'ye alamasam onlardan biri olabilirdim. Birileri 8960 liraya almışken sonra bu motor 7500 liraya bile sıfır km olarak satıldı.
    ayzek, bektanist ve matrix506xx bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar satsın iyi hoş ama sadece Dolar 2.60 iken 8960 liradan Pulsar 200NS alanların ne suçu vardı onu anlamıyorum. Ben de bayinin elinde kalan indirimli 3 motordan birini 8450'ye alamasam onlardan biri olabilirdim. Birileri 8960 liraya almışken sonra bu motor 7500 liraya bile sıfır km olarak satıldı.
    aynen katılıyorum yenıden yazmaya gerek yok defalarca dile getirdik bu durumu..
    Ben kuryelerın yakıt konusunda memnun olduğunu düşünmüyorum neden derseniz pulsarla 70 üzeri hızlarda yakıt tuketımı yukselıyor seleye işlem yapıp motor üstünde kalabilmeyi sağlamışlar sadece 1 kurye değil belki 10*12 kuryeye sordum benzin dayanmıyor diyorlar ki kullanıcı olarak hak veriyorum trafikde benim gördüğüm hiç bir kurye 40-50 km hızda tın tın gitmıyor yetiştirmesi gereken evraklar var hızlı gıdıyorlar dur kalk yapıyorlar anı frenleme yapıp anı hızlanma yapıyorlar ben tapa gazda full depo ile 190 km gittim ama 140 km altına hiç inmedim normal 70-100 arasında karısık kullanımda 300-350 km anca gidiyor 70 km hiç geçmeden kullanımda ise full depo ile 436 km gidebildim ama hiç bir kuryede o şekilde gitmiyor bugun birçok motor 100 km de ortalama 3-4 litre yakıyor bu 100,125,150,170,200 cc de olsa aman aman bir fark yok aralarında bende 4 motor olmasına ragmen farklı cc lerde yakıtları ortalamada hemen hemen aynı
    bektanist bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kuryelerın yakıt konusunda memnun olduğunu düşünmüyorum neden derseniz pulsarla 70 üzeri hızlarda yakıt tuketımı yukselıyor seleye işlem yapıp motor üstünde kalabilmeyi sağlamışlar sadece 1 kurye değil belki 10*12 kuryeye sordum benzin dayanmıyor diyorlar ki kullanıcı olarak hak veriyorum trafikde benim gördüğüm hiç bir kurye 40-50 km hızda tın tın gitmıyor yetiştirmesi gereken evraklar var hızlı gıdıyorlar dur kalk yapıyorlar anı frenleme yapıp anı hızlanma yapıyorlar ben tapa gazda full depo ile 190 km gittim ama 140 km altına hiç inmedim normal 70-100 arasında karısık kullanımda 300-350 km anca gidiyor 70 km hiç geçmeden kullanımda ise full depo ile 436 km gidebildim ama hiç bir kuryede o şekilde gitmiyor bugun birçok motor 100 km de ortalama 3-4 litre yakıyor bu 100,125,150,170,200 cc de olsa aman aman bir fark yok aralarında bende 4 motor olmasına ragmen farklı cc lerde yakıtları ortalamada hemen hemen aynı
    Çin malı motorumla 40 lira benzinle 330km yaptım. Kullanma tarzım şehiriçi neredeyse her kırmızı ışıkta 0-100km hızlanma denemesi. Uzun yolda tapagaz 120-125km altına düşmeden sürüş. 2.9 litre yakmış, karbüratörlü tek buji motor. Aynı kullanımı Pulsar'da yapsam 40 lirayla 200km'yi zor görüyorum. Rodaj durumu ise çin malı motorumda Pulsar'dan bile kötü oldu, 700km kullandıktan sonra rodaj yokmuş gibi davrandım. İlk 500'de sakin kullandıktan sonra rodajın yakıta bi etkisi yok görüldüğü gibi.

Benim PULSAR NS 200 kullanımı ile ilgili onlarca kullanıcıdan almış olduğum yakıt sarfiyat bilgisi şu şekildedir. 90-110 km/h ortalaması gibi bir kullanıma sahipseniz 100 km.de 2,75-3,25 lt. civarında bir ortalama sarfiyatınız oluyor.

Bu sarfiyatın sürüş ve coğrafik koşullarına göre 2,5 lt-4,00 lt arasında değişkenlik gösterdiğini söyleyebilirim.

Bizim yapmış olduğumuz test sürüşlerinde de buna benzer rakamları açıklamıştık. Hiçbir ürün son limitlerinde kullanıldığı sürece sarfiyatta tasarruf sağlayamaz.

Ayzek arkadaşımızın ‘bugün birçok motor 100 km de ortalama 3-4 litre yakıyor bu 100, 125,150,170,200 cc de olsa aman aman bir fark yok aralarında bende 4 motor olmasına rağmen farklı cc lerde yakıtları ortalamada hemen hemen aynı’ ifadesi de bu gerçeğin ifadesidir.

Saygılarımla…

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)