Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

maksimum 200 tl ye kadar yazlık deri eldiven tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    arkadaşlar merhaba. ismim Furkan foruma ilk kez konu açıyorum. bir süredir yazlık deri eldiven bakıyorum fakat markalar hakkında pek fikrim yok. bütçem maksimum 200 lira yardımcı olur musunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı frknyldz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. ismim Furkan foruma ilk kez konu açıyorum. bir süredir yazlık deri eldiven bakıyorum fakat markalar hakkında pek fikrim yok. bütçem maksimum 200 lira yardımcı olur musunuz ?
    venom'a bak
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    -

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    bende siyah birşey arıyorum. cruiser e uygun tavsiyeler beklemekteyim. mümkünse tam koruma.

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ben 255 liraya aldım belki ilgini çeker. Five gloves un yazlık eldiveni var. tribal yeşil diye geçiyor rengi. gayet memnunum. düşünebilrsin

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Hocam n11 de moto online diye bir magazada spidi flash-r var aratarak bulabilirsin. 94 lira suan kargoyla 100 liraya geliyor. Ben de yeni aldim ve cok memnunum tavsiye ederim fiyati da cok uygun. Spidi nin kendi sitesinde 73 dolar suan o eldiven

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben sahsen 200 tl ile alabileceginiz yazlik eldivenin su anki marka ve kalite siralamasinda elinizin gercek piyasa degerinin altinda olacagina garanti edebilirim.

Elinize kac TL bicersiniz?

Ben parami mouse tutan elimle kazandigim icin asagi yukari 200-250 bin tl biciyorum mesela. O yuzden eldiven alirken yazlik bile olsa en az 7-8 kriter goz onune alip tercih yapiyorum. Bu matematikle su an kullandigim eldiven yaklasik 480 tl degerinde. Kislik icin de aldigim eldiven 450 civarindaydi. Kisin gerceklesen bir kazada o 450lik eldivene ragmen sag elimi kirdim, belki o 450 olmayaydi 40 gunde isime geri donmek yerine bir daha asla para kazanamayacaktim.

Bu hesap isinizi gorur mu?

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sahsen 200 tl ile alabileceginiz yazlik eldivenin su anki marka ve kalite siralamasinda elinizin gercek piyasa degerinin altinda olacagina garanti edebilirim.

Elinize kac TL bicersiniz?

Ben parami mouse tutan elimle kazandigim icin asagi yukari 200-250 bin tl biciyorum mesela. O yuzden eldiven alirken yazlik bile olsa en az 7-8 kriter goz onune alip tercih yapiyorum. Bu matematikle su an kullandigim eldiven yaklasik 480 tl degerinde. Kislik icin de aldigim eldiven 450 civarindaydi. Kisin gerceklesen bir kazada o 450lik eldivene ragmen sag elimi kirdim, belki o 450 olmayaydi 40 gunde isime geri donmek yerine bir daha asla para kazanamayacaktim.

Bu hesap isinizi gorur mu?
    yav hocam geçin bu ayakları ya. herkesin bir bütçesi var buna göre oluşturuyor öğrenciyim ayda 400 lira elime zor geçiyor nasıl daha fazla eldivene verebilirim?

not : motosikleti yazın çalışarak aldım.
    ajwer06 ve pea bunu beğendiler.

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav hocam geçin bu ayakları ya. herkesin bir bütçesi var buna göre oluşturuyor öğrenciyim ayda 400 lira elime zor geçiyor nasıl daha fazla eldivene verebilirim?

not : motosikleti yazın çalışarak aldım.
    Motosikletlerime bakarak kazancimi kafana gore hesapladin degil mi?

Sana sunu soylesem olur mu? 2005te cinli Mondial motosikletim varken(gonderdigim mesajlarda geriye donuk mondial 150 hs mesajlarimi gorebilirsin) ustumdeki ekipmanlarin kredi kart borcu motosikletten fazla ediyordu.

Canin ne kadar ediyor?
    caglar48 bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam senin ne motorun olduğu vs. umrumda değil. zaten parası olsa adam neden ls2 alsın, hoş ben de görüyorum bazı gerizekalıları kafa ls2 altında bmw vs. ben kendi görüşüm olarak da aileden gördüğüm kadarıyla da banka kullanmayan bir insanım bence mantıklı bir iş değil kredi çekip onun stresi altına girmek. ben de kışlık eldivenimi alırken revit, alpinestars olsun istedim de olmayınca olmuyor hocam yanlış anlamayın.
    ajwer06 bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Revit striker yada revit striker 2

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam senin ne motorun olduğu vs. umrumda değil. zaten parası olsa adam neden ls2 alsın, hoş ben de görüyorum bazı gerizekalıları kafa ls2 altında bmw vs. ben kendi görüşüm olarak da aileden gördüğüm kadarıyla da banka kullanmayan bir insanım bence mantıklı bir iş değil kredi çekip onun stresi altına girmek. ben de kışlık eldivenimi alırken revit, alpinestars olsun istedim de olmayınca olmuyor hocam yanlış anlamayın.
    Baba bu zihniyetle egitim 800 lira, ekipman 1500 -2500 lira, motor da 5-10.000 lira. Hic birimiz 2 tekere binemeyiz.

Ama biniyoruz. Neyi gozardi ediyoruz? Hayatimizi mi keyfimizi mi?
    cıbırlover1 bunu beğendi.

Yazar ; biomimari'nin ve genetiğin henüz istenen seviyede olmadığını, kayb edilecek herhangi bir uzvun yerine eski sıhhatinde konulamayacağını vurgulamak istiyor, bu yüzden, önce emniyet sonra hareket, diyor ve benden tam 10 puan ile alkış alıyor

K1300r bi tur versene, söz ülke içinde kalacağım..
    Pisman ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazar ; biomimari'nin ve genetiğin henüz istenen seviyede olmadığını, kayb edilecek herhangi bir uzvun yerine eski sıhhatinde konulamayacağını vurgulamak istiyor, bu yüzden, önce emniyet sonra hareket, diyor ve benden tam 10 puan ile alkış alıyor

K1300r bi tur versene, söz ülke içinde kalacağım..
    Son derece mutevazi ve alcakgonullu bir adamim ama boylelerini para ile dovesim geliyor.

Yo mobbinge karşıyız, K1300r diyorduk, 1 tam tur diyorduk?
    Sj's bunu beğendi.

Sadece begeniyorum. Cunku virajda 250likle gecebildigim suruculeri kendi motorumda gorme geregi duymuyorum (haydaaa)

Telepatmısın? yüzünden yazdığımı sildim, hem zengin hem telepat.. kader ..k1300r..
    Sj's bunu beğendi.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telepatmısın? yüzünden yazdığımı sildim, hem zengin hem telepat.. kader ..k1300r..
    Altin Elbiseli Adam Barkin'in bir lafi vardir: Ben motor abazasiyim. Benim tanisikligim ve yakin dostlugum konu disidir ama bu lafi ben de feci derecede benimserim.

Motosiklet, fren mesafesi, lastik ebadi, kalitesi, piston capi, lastik kalitesi farketmez.

Her motosiklet bir ruya. Siz bindiginiz aletten ne kadar zevk aliyorsunuz, bence mesele odur. Benim icin guzel motor guzel motordur. Cinli japon hepsi ayni.

Ama ekipman herseydir! Yarin bir doblo kamyon ya da belediye otobusu size hallendiginde sanssizsaniz uzerinizde ne olduguyla alakali oluyor ya hayatiniz. Ona isyan etseniz de keske motor botu giyseydim deseniz de o 1 saliselik an butun hayatinizdaki 2 teker keyfine bedel oluyor ya...

O yuzden abi motosiklete giden, ikinci el alirken yaptiginiz cingene pazarligina aciyin ama ekipmana giden paraya acimayin vallahi ona degiyor.
    cıbırlover1 ve f terapist bunu beğendiler.

Gecenin üj'üne yordum, abesinin k1300r'li kardeşi , sanırım yanlış alıntı, saat üj gençliğine verdim gitti, düsturum felak,nas , derki;" hased edicinin şerrinden "

Dolayısı ile kimki hased eder yaradanı karşısına alır, ezildim büzüldüm, yokluk çektim hikayeleri ben anlımın teriyle çalışyom alanlar nasıl alıyor hikayeleri ben gibi amale için hasedlik ifadeleridir karnım tok, ancak hamd eder, yeni/eski her ne alınmış ise, gördüğümde hayırlı olsunlar dilerim.

Saldırı altında olduğunu sanıp, savunma yaptın sanırım, benden saa zarar gelmez, hayırla kullan, güle güle bin , kazasız belasız ömür sür

Ama sen redd ettiğim 89. kişisin.

Dedim ya saat üj..
    Sj's ve anilcanmutlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)