Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dün yaşadığım trajikomik olay :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Motosiklet.Net ailesi. Bende aranıza yeni katıldım Artçı olarak. :D Dün arkadaşımla Antep'ten Kilis'e doğru yola koyulduk. Motor 2006 YBR . Neyse Kilis'e vardık bizim arkadaşı da alarak bi yemek yiyelim dedik. Neyse şehir içinde 2 motor 3 kasklı olarak dolaşıyoruz. Gelen geçen herkesin gözü üzerimizde. Ama bizde onlara bakıyoruz. Kimsenin kafasında kask yok. Neyse yemek yiyoruz, karşıda da 5-10 kişi oturuyor. Onlar kendi aralarında konuşurlarken şöyle bi ses duyduk " Ulan bunlar polis mi?" Şaşırdık bizde. Düşünün sadece kaskımız var eğer tüm ekipmanlar olsa ne derlerdi Gelen geçen bize bakıyor, bu kadar baskıya dayanamadık geri antep yoluna düştük . Yolda da trafikler bize bakarak güldüler . Adamlar da şaşırdı. Yani bi an düşündük acaba bize ödül verirler mi diye ? :D Neyse buda başımdan geçen olaydır.
    SweentLy, shruikan, Ali Bircan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Kilis'teyim ben de; kask takan bi polisler, bi ara sıra gördüğüm Kawasaki'li bi eleman, kafasını düşünen birkaç kişi bi de ben.

Kişi başı en fazla motor kullanılan yer aynı zamanda en bilinçsiz kullanıcıların olduğu da yer.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Neyse

10 karakter

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ben de el wire yaptım kaska, zaten ekipman full, kamera sisler falan geziyorum. Görenler genelde şu şekilde oluyor
    MimTolga, walmon27, shooter1 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    şair bu öyküde komik bişeyler anlatmak istemiş
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba walmon27,

Sen boşver herkesi , seni anlıyorum . Bir süre sonra alışıyorsun.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bi kac hafta önce kilise gitmiştim ve kafamdaki kaskta da siyah vizor ve aksiyon kamerası vardı. Gerisini sen düşün ben anlatmıyım bakısları felan. Tek dikkat cekmeyen heralde plakamdı sanırım 27 olusu itibariyle

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de el wire yaptım kaska, zaten ekipman full, kamera sisler falan geziyorum. Görenler genelde şu şekilde oluyor
    https://galeri8.uludagsozluk.com/404...%B1_790446.jpg
    el wire ben de yapacaktım hatta aldım ama sonradan çarşıda uzaylı diye taşlamalarından korktum

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Bence artık kask takmalılar ne de olsa tepeden kafalarına füze mermisi düşme ihtimali çok fazla. Arkadaş nasıl bir devletimiz var. Vatandaşımızın can güvenliğini sağlayamaz oldu. Daha sen doktorunu sınırın hemen dibinde silah seslerinin duyulduğu bombaların düştüğü Elbeyli köyüne gönder. Neymiş konteynır kentteki suriyelileri tedavi edecekmişsin. Önce kendi halkının can güvenliğini sağlamalısın.
    Konuya gelirsek evet Kiliste kimse kask takmıyor. Gelenek gibi birşey. Takanı yadırgıyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)