Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

"...Tedavi oluyorum....."

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Benim hastalık iyice arttı..

Bir haftadır ayar modifiye derken bir tablet bile yutamadım. Böyle giderse başkasının ilacını çalıp bir dikişte içip altın vuruş yaparım herhalde
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ne diyeyim arkadaşlar bir kere yakalandık. Yalnız bu hastalığın kemoterapi sırasında duruma göre yer yer kendi ilacının markasını değiştirdiğine şahit olmaktayaım.

Son zamanlarda benim hastalık 1300 cc Hayabusa diye tutturdu Allah sonumuzu hayr etsin bakalım noolacak
    abi saçlarda kemoterapidemi gitti tövbe tövbeee
    valla biliyosun uzun yıllardır bindigim için bendekilerde uçtu rüzgardan.
    abi senide kronikler bölümüne sevk ediyorum rahatsızlıgında her geçen gün
    ilerleme kaydediliyor adrenalin 1300 lere vurmuş rüzgar şiddetin 310km
    iyi degilsin sen iyi degil hemşireeeeeee tamirhaneyi hazırlayın acilen kayış atmış
    hastanın durumu kötüye gidiyor hemen 100 oktan pompalayın zincirini gerin lastik basınçlarını kontrol edin elektirik tesisatını gözden geçirin çabuk çabuk çabuk hastayı kaybediyoruz gözden kaçırıyoruz 340 basıyor.

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    Ya korktum başta düşmedi hemen, dozları vermişsin ozaman anladım...
    Allah iyiliğini versin
    Güzel yazı olmuş...

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    kelin ilacı olsa başına sürermiş yok abim yok yok işte bizim ilacımız
    yaşasın keller....
    benzini SHELL den öpücügü KELDEN

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi,sana güzel bi el yapımı amerikan cruıser yakışır ..
    şöyle bi de air brush lı
    Abla etme eyleme. Yaramı deşip eşşeğin aklına karpuz kabuğu getirme. (nekadar metehan vari bir cümle oldu peh)

Valla bende senden yanayım o konuda ama fazla hayabusa can çıkarmaz sanırım. Bir köşede dursun.

Hayabusa, köşe, durmak, Amma yalan oldu ha
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Abla etme eyleme. Yaramı deşip eşşeğin aklına karpuz kabuğu getirme. (nekadar metehan vari bir cümle oldu peh)

Valla bende senden yanayım o konuda ama fazla hayabusa can çıkarmaz sanırım. Bir köşede dursun.

Hayabusa, köşe, durmak, Amma yalan oldu ha
    sen bir tedavi ol bakalım abi,cruıser işini biz ziyarete gelirken hastaneye hediye olarak getiririz
    Ducatista:)

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav benim hastalığım daha bi acayip.yeri geliyo race istiyo,yeri geliyo naked istiyo,yeri geliyo enduro istiyo.doktordan doktora koşuyom.tek tedaviyle değil de bi kaç çeşit tedavi lazım

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    allah bu hastalıgımız boyunca cift tekerimizi havalardan yere indirmesin.... :
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı GÖKSEL... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi saçlarda kemoterapidemi gitti tövbe tövbeee
    valla biliyosun uzun yıllardır bindigim için bendekilerde uçtu rüzgardan.
    abi senide kronikler bölümüne sevk ediyorum rahatsızlıgında her geçen gün
    ilerleme kaydediliyor adrenalin 1300 lere vurmuş rüzgar şiddetin 310km
    iyi degilsin sen iyi degil hemşireeeeeee tamirhaneyi hazırlayın acilen kayış atmış
    hastanın durumu kötüye gidiyor hemen 100 oktan pompalayın zincirini gerin lastik basınçlarını kontrol edin elektirik tesisatını gözden geçirin çabuk çabuk çabuk hastayı kaybediyoruz gözden kaçırıyoruz 340 basıyor.

Sabah dükkanı açıyorum. Yandaki lokantaci suratındaki şener şen sırıtmasıyla bana bakıyor. Hayırdır dedim bu sabah kelle çorbası yaptın galiba. Yok abi dedi nerden çıkardın. Ne biliim oğlum dedim pişmiş kelle gibi sırıtınca reklam yapıyon sandım.

Yok abi dedi sana gülüyom. Çaktırmadan ince bir fermuar kontrolü çektim. Asayiş berkemal. Ben ağzımı açmadan abi dedi gözün aydın motor gelmiş servisten. Sağol dedim. Yav abi dedi Hiç çekilmedin ha 3 gündür. Niye lan dedim . Abi ne olcak Önüne gelene salça oluyon motor servise gittimi. Vallaha bizde bir türlü soramadık dükkana servis için bi şu küçük motorlardan alacağız ne alalım diye.

Hafiften allaşmış Kelimle Hakkaten o kadar belli oluyomu dedim. Abi valla yengeyi köye gönderdiğinde bile böyle olmuyon. Hadi len kırarım bi tarfını dedim. Ufaktan yol aldı. bende dükkanı açtım.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

KANUNSUZ 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 750 R /SUZUKI DR BIG 800
    Akalteke Arkadaş Tipki Beni Tarif Etmiş.eline Ağzina Sağlik Söylemek Isteyipte Kimseye Anlatmaya Cesaret Edemediğim Düşüncelerimi Aynen Burada Bizimle Paylaşti.arkadaş Evet Bende Aynen Senin Gibi Tedavi Oluyor Sana Tüm Içtenlikle Katiliyorum...yan Etkisiz Tedaviler Dileğiyle Kal Sağlicakla..

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Sabah dükkanı açıyorum. Yandaki lokantaci suratındaki şener şen sırıtmasıyla bana bakıyor. Hayırdır dedim bu sabah kelle çorbası yaptın galiba. Yok abi dedi nerden çıkardın. Ne biliim oğlum dedim pişmiş kelle gibi sırıtınca reklam yapıyon sandım.

Yok abi dedi sana gülüyom. Çaktırmadan ince bir fermuar kontrolü çektim. Asayiş berkemal. Ben ağzımı açmadan abi dedi gözün aydın motor gelmiş servisten. Sağol dedim. Yav abi dedi Hiç çekilmedin ha 3 gündür. Niye lan dedim . Abi ne olcak Önüne gelene salça oluyon motor servise gittimi. Vallaha bizde bir türlü soramadık dükkana servis için bi şu küçük motorlardan alacağız ne alalım diye.

Hafiften allaşmış Kelimle Hakkaten o kadar belli oluyomu dedim. Abi valla yengeyi köye gönderdiğinde bile böyle olmuyon. Hadi len kırarım bi tarfını dedim. Ufaktan yol aldı. bende dükkanı açtım.

abi harıkasın yaa nerden buluon bu kadar kelimeyi???
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    gerçekten güzel ama başlık korkuttu bizi yawwwww

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ve adranalin kilo vermek istiyenler için ideal

olamıyorum

bişey yapmalı

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Bu konu 10 yılda bir hortlatılmak üzere yazılmıştı, erken hort. (Tekrar okumuş olduk konuyu teşekkürler)
    Tamda günümüz için açılmış bu başlık sanki.
    Birçok kişi tam kapanmada sokağa çıkamama sıkıntıları çekerken biz birde motosiklet ile uzun yol hasreti çekiyoruz. (İlaç almadan nasıl tedavi olacağız ya sabır)
    espresso bunu beğendi.

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu 10 yılda bir hortlatılmak üzere yazılmıştı, erken hort. (Tekrar okumuş olduk konuyu teşekkürler)
    Tamda günümüz için açılmış bu başlık sanki.
    Birçok kişi tam kapanmada sokağa çıkamama sıkıntıları çekerken biz birde motosiklet ile uzun yol hasreti çekiyoruz. (İlaç almadan nasıl tedavi olacağız ya sabır)
    Youtubeden video izle izle şiştim hocam en sonunda acile gitmem gerekti; o bomboş yol ,gecenin güzelliği, makinanın kopuşu beni benden aldı. Sanırsın harley davidson 1200 iron sürüyorum o derece keyif aldım hemde sağlık meselemi çözdüm
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Araba aldım. Hergün motoru arıyorum, arada oğlanın bisikletini sürüyorum akraba nede olsa. Motosiklet candır. Sık kullandığı bir yolda belediye asfaltı kesmiş boydan boya bir duba koymuş karşıdan pcx motorcu arkadaş sellektör çakıyor dikkat çekiyor arkadaş uyarmasa araba ile belki duramayıp ön takımı dağıtırdım motorsiklet kullanan insanlar böyle duyarlı insanlar.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler