Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Balci motor uyarisi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Arkadaşlar dün arkadaşimin motosikletini teslim almaya gittik motosikleti aldik plaka sigorta hazirdi alirken gozumuzden birkaç şey kaçmiş sol arka ayaklik ve sağ grenaj vidasi yok bugun gidip soyledigimizde ise cevaplari sen sökmuşsundurn oldu pahala birşey degil ama kalp kirmaya gerek yoktu.
    En buyuk hatada bizim size uyarim balci motordan alisveris yapmayin eyup bayiinden iyi akşamlar
    A.Türker, olcayakgn, t.madde ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Olur öyle hatalar,
    Sıkmayın canınızı,

bir kaç civata için motordan soğumayın,,,
    A.Türker bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur öyle hatalar,
    Sıkmayın canınızı,

bir kaç civata için motordan soğumayın,,,
    Arkadaş satış yapan bayinin yaklaşımını anlatmış. Motordan soğuyacak bir durum yok zaten. Esnaflıkları bu kadarmış demek ki.
    viper17 ve Dxsec bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iki vida için şu mesajdan sonra belki de iki vidanın maliyetinden daha fazla kaybedecekler kim bilir.
    frankestayn1 ve Eski_kasa bunu beğendiler.

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Benim için onemli olan 2 vide veya ayaklik parasi degil esnaflik bende motorumu o bayiden almiştim arkadaşima mahcup ettiler

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı s103r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için onemli olan 2 vide veya ayaklik parasi degil esnaflik bende motorumu o bayiden almiştim arkadaşima mahcup ettiler
    iste esnaflik yuzunden kaybedecekler

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    doğrudur aynı tür bende motorumu aldığım bayiden bakımları yapılırken işittim şişman motor izmit yamaha dan aradılar şikayetimi bildirdim aynı iekilde tavsiye etmem kimseye

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Hem kusurlu mal satıyor hem de "sön sökmöşsöndör" ille gidip o vidanın 50 katı sıkıntı yaratacan onun bunun cocukluğu yapmamayı öğretecen...

Esnaflar odası dama pabuç atma uygulamasını geri getirmeli artık.

ozzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Site ismi vermek reklama girer mi bilmiyorum ancak sahibinden com da bu bayinin satışını gerçekleştirdiği neredeyse tüm 0 km ürünlerde plaka ruhsat bizden yok kask eldiven kilit hediye gibi kampanyalari mevcut üstelik bu sıfır km ürünlerin fiyatları sitelerinde yazan fiyatlarla aynı buradan başka alışveriş yapan var mı detaylı bilgi verebilir mi pirince giderken bulgurdan olamayak :-D
    frankestayn1 bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı ozzman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site ismi vermek reklama girer mi bilmiyorum ancak sahibinden com da bu bayinin satışını gerçekleştirdiği neredeyse tüm 0 km ürünlerde plaka ruhsat bizden yok kask eldiven kilit hediye gibi kampanyalari mevcut üstelik bu sıfır km ürünlerin fiyatları sitelerinde yazan fiyatlarla aynı buradan başka alışveriş yapan var mı detaylı bilgi verebilir mi pirince giderken bulgurdan olamayak :-D
    ben de burdan almışmıştım motosikleti, sıkıntı pek yaşamadım ama biraz soğuk gibiler ben de bu şekilde hissettim. motoru onlar getireceklerdi, pazar sabahı 9 bucuk gibi motoru getirdiler gelmeden önce arayın demiştim ama aramadılar ve ben yoktum orda. artık bi arkadaştan rica ettim ve otoparka bıraktılar motoru. bunun dışında ön çamurluğun vidası düşmüş, gittim sizde var mı dedim, yok getiriyoruz dediler, getirir misiniz dedim nalurdan al dediler

ben ruhsat plaka işlerini kendim hallettim.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Balci motor uc kagitci arkadasin motorunu garantiden yapmamak icin ellerinden geleni yapiyorkar hatta ustasi 300 e hallederiz demis bunun ustune gittim biraz dis gosterdim essek gibi yapacaksiniz kullabici hatasi degil dedim fabrikaya yazalim dediler gene sallanislar bi kac gune bakima gidicek bende gidip kavga falan edeyim diyorum baska turlu yapacak degiller hersey satana kadar

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    ben her ne kadar servisleri çok kullanmamış olsam da 1000 bakımını balcıda 300 km bakımını da mecidiyeköyde galataderesi caddesinde peker motorda yaptırmıştım, bunlar biraz daha ilgili gibiler balcıya göre ama 300km bakımına gitmeden önce her ikisini de aramıştım ve balcı 30tl isterken, peker motor 50tl istemişti. yani biraz daha masraflı bir yer olma ihtimali var.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Guvenmeyin, aldanmayin. Yaramaz.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Bitmeyen servet itibardır. Yıllardır esnaflık hayatımda hep buna dikkat ettim. Yeri geldi zarar ettim kimseyi mağdur etmedim. O zararım zaman içinde misliyle kara dönüştü. Memnun kalmayan müşteri kaybedilmiş servet demişti biri. Aslı iki civata. Nalburdan alsan bozuk bişey at der geçer. Para bile sayılmaz. Ama şimdi burda bi sürü insan gördü.
    crxforever ve mombohunter bunu beğendiler.

Balici motorcu (ka-fa 1500) diye okuyan ?

Alıntı s103r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün arkadaşimin motosikletini teslim almaya gittik motosikleti aldik plaka sigorta hazirdi alirken gozumuzden birkaç şey kaçmiş sol arka ayaklik ve sağ grenaj vidasi yok bugun gidip soyledigimizde ise cevaplari sen sökmuşsundurn oldu pahala birşey degil ama kalp kirmaya gerek yoktu.
    En buyuk hatada bizim size uyarim balci motordan alisveris yapmayin eyup bayiinden iyi akşamlar
    MERHABALAR ARKADAŞLAR BEN BALCI MOTOR MÜŞTERİ SERVİSİNDEN ENSAR YİĞİT SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İYİ VE KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIM SORUNLARINIZI BENİMLE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM SİZLERE DEDİĞİM GİBİ İYİ VE KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIM SAĞLIKLI VE HUZURLU GÜNLER DİLERİM SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE YARDIM İÇİN BURDAYIM

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BALCI MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABALAR ARKADAŞLAR BEN BALCI MOTOR MÜŞTERİ SERVİSİNDEN ENSAR YİĞİT SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İYİ VE KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIM SORUNLARINIZI BENİMLE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM SİZLERE DEDİĞİM GİBİ İYİ VE KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIM SAĞLIKLI VE HUZURLU GÜNLER DİLERİM SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE YARDIM İÇİN BURDAYIM
    hoşgeldiniz ensar bey. sizden ricam küçük harflerle yazmanız ve imla kurallarına riayet etmeniz.

Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğrudur aynı tür bende motorumu aldığım bayiden bakımları yapılırken işittim şişman motor izmit yamaha dan aradılar şikayetimi bildirdim aynı iekilde tavsiye etmem kimseye
    Düşman başına tecrübeyle sabit.

Alıntı BALCI MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan arkadaşın sorununu çözerek başlayabilirsiniz mesela,sizin hataniz yüzünden olan birşeyi kullanici yapmış gibi göstermenin sebebi nedir ?İki kuruşluk esnaflık politikaniz bu mu?..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)