Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Diyarbakıra motosiklet almaya gidiyorum. Tavsiye alabilirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34626220/detay

Bu motoru almak niyetin herhalde.Ucuza koymuş ama kawasaki'nin parça fiyatlarından haberin yok heralde.
    ...Yoksa motorumu çok seviyorum. Motorda ufak tefek eksikler var tabiki de.
    Onlarıda gördügünüzde pek bir masraf tutmayacagını kendiniz göreceksinizdir. ...

İlanda yazan açıklamaya bir de fotoğraflara baktım, güldüm :D
    Onurhan D ve TIGERSHARK bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Sorsan "abi 500TL ye toparlanır ama uğraşmak istemedim."

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel harekat polislerinin taşşağına kurban ol sen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34626220/detay

Bu motoru almak niyetin herhalde.Ucuza koymuş ama kawasaki'nin parça fiyatlarından haberin yok heralde.
    Parça fiyatlarını biliyorum iyi bir fiuata anlaştım problem olmaz :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu çarpıtmış arkadaşlar. Diyarbakır'da, doğumuzdaki diğer iller de korkulacak, basının yansıttığı kadar kötü yerler değil. Terör bu gün ülkemizin her yerinde var. Her doğulu'da terörist değil. Benim çok samimi olduğum bir çok arkadaşım doğulu. Kendilerini hiç bir şeye değişmem. Doğunun halkı sıcak kanlıdır, misafirperverdir, yardımı sever. Özellikle dışarıdan geldiğinizi anlarlar ise her kes size yardım eder. Orada ki halkımız pkk'nın yaptığı o kadar baskıya, zülme rağmen ülkesini sever.
    Size başımdan geçen bir olayı anlatayım. Baş sağlığı için BAĞLAR denen semte gitmem lazımdı. O zamanlar bayağı karışık bir semt idi. Adres sormak için bir dükkanın yanına gidip durduğumda; dükkan sahibi ne için adres soruyorum diye araştırdı. Başsağlığına gideceğim diyince, abi buralar karışık, sen yabancısın, başına bir şey gelir. iki dakika bekle dükkanı kapatıp ben seni adrese kadar götüreyim, sonuçta misafirsin başına bir şey gelir üzülürüm dedi. Ve inanın bana dediğini yaptı. Aynı olay buralarda başınıza gelse dükkanı kapatıp birisini adrese kadar götürürmüsünüz.
    Sapla samanı, iyi ile kötüyü birbirine karıştırmayalım.
    Gidecek arkadaşa da tavsiyem. Akşam Adana'ya ulaşırsın. Gece devam etme soğuk olur. O nedenle öğretmen evi gibi ucuz bir mekanda kal, sabah yola devam et. Kazasız belasız gidip gel.
    Ankarada öğrenciyim ama Gaziantep'te oturuyoruz yani dinlenme tesisim hazır
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Aşırı ucuz değilse gitme.Hatta ucuz olsa bile gitme.Gitmeyi kafana koyduysan yinede gitme.Yollara patlayıcı vs terör olayları vs kesinlikle gitme.Allah korusun başınıza bir iş gelirse arkanızdakiler üzülür.

Sen motosikleti alacağın kişiden rica etsen Adana da Mersinde buluşup devir işlemini yapsanız olmuyor mu?

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşırı ucuz değilse gitme.Hatta ucuz olsa bile gitme.Gitmeyi kafana koyduysan yinede gitme.Yollara patlayıcı vs terör olayları vs kesinlikle gitme.Allah korusun başınıza bir iş gelirse arkanızdakiler üzülür.

Sen motosikleti alacağın kişiden rica etsen Adana da Mersinde buluşup devir işlemini yapsanız olmuyor mu?
    Malesef teklif ettim ama ehliyeti yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Yol izlenimlerimi yerel halkın yabancı insanlara yaklaşımlarını filan herşeyi paylaşacağım takipte kalın ;)

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burada konuşan insanlar zaten yerel halktan korkmuyor.Doğunun insanları misavirperverdir.Ancak malesef şuan terör olayları var.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Git arkadaşım , hayırlısı olsun , orda da insanlar yaşıyor. İnsanları ötekileştirmeyelim .

Motosikleti
    kuba cg-100
    Alakalı degil ama ben askerligimi licede yaptım diyarbakir merkezde izne gelirken Ayakkabı aldigim küçük bir magazadaki iki müşteri harclığın yoktur askersin diye ayakkabının ücretini bana ödetmediler bu adamlarda bildiğin kürtdü
    TOTEMONS bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Sen git al o'motoru parçasını ucuza nasıl ayarladın merak ettim şimdi?
    Sadece tek yan karenajı 800 küsür lira kafa demiri filanda yamuktur onun
    hayırlı olsun!
    fearlesboyy bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    pek akıllıca değil nedeni terör falan değil.

1--havalar soğuk ve yağışlı motorla gelinmez ha ambarla falan getirirsen olur

2--ne kadar ucuzki orda aynı fiyata yakındada bulabilirsin

3--

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Diyarbakirdan kazalı motor ile geri dönmen sakat iş hava durumu zaten yurt genelinde yağmurlu

Alıntı kane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş dün de yazmıştım..gel diye bir şey olmaz ..düşündüm bir şey olur..özel hareket polislerine dikkat et ...ateş açmak için bahane arıyorlar..
    Telefondan yazdığım için şimdi vidyo aramaya uşendim ama sizin bu çıkışınız bana nedense polise atarlanıp da şamarı yiyen teröristin dövlet şiddet uygiliyi dövlet bizi döviyi naralarını anımsattı.
    fearlesboyy ve Egee22 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen git al o'motoru parçasını ucuza nasıl ayarladın merak ettim şimdi?
    Sadece tek yan karenajı 800 küsür lira kafa demiri filanda yamuktur onun
    hayırlı olsun!
    Hepsini yurt dışından getireceğim komple grenaj 1170tl abs plastik

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Bu arada kawasaki motısikletlerin kaza sonunda grenaj dağıldığı zaman 6-7 bin hasar kaydı çıkması normaldir değilmi? Sonuçta türkiye fiyatıyla sadece sol yan grenaj bile 700-800tl

Motosikleti
    2teker
    Sadece karenajlarsa normal degil

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Her şey bir kenara da, neden bu kadar zahmete gidip hasarlı motor alıp, parça getirtmek vs masraf etmek falan ne gerek var ki ?

Memlekette motor mu kalmadı ? Düzgün bir tane al bin gez keyfini sür neden vakit kaybedip uğraşıyorsun ki ?
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    ne kadara aldığını söyle de boşuna yorulmasınlar. Değecek kadar ucuz demek ki. Güle güle gidin alın hayırlısıyla.

Motosikleti
    Superduke
    Sadece karenajlarsa normal degil
    Radyatör patlamış, direksiyon eğilmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadara aldığını söyle de boşuna yorulmasınlar. Değecek kadar ucuz demek ki. Güle güle gidin alın hayırlısıyla.
    Çok merak eden varsa söyliyim 5.700tl.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

Direksiyonu düzelttirmiş değişecek radyatörüde bire bir yaptırmış. Ama direksiyonuda değiştireceğim 200tl civarı

Motosikleti
    2teker
    Bence girmeyin o motora kawasaki bu neye uğradığını şaşırırsin cbr'ye benzemez zamanına vaktine yazık uğraşmaya değmez karar senin

Motosikleti
    Superduke
    Bence girmeyin o motora kawasaki bu neye uğradığını şaşırırsin cbr'ye benzemez zamanına vaktine yazık uğraşmaya değmez karar senin
    Herşeyi gmze aldım ne çıkarsa nasip herşeye razıyım

Motosikleti
    yamaha cryptone
    şimdi güzel kardeş sen onun bunun lafına bakma.

diyarbakır güzel olabilir ama pkklı güruh var ve tehlikeli bir şehirdir. yakın zamanda önemli bir devlet kurumunun başına bir yakın tanıdığımız gitti. adam yetkili ve işin içyüzünü bilecek bir makamda. ve adamın anlattıklarından sonra gerçekten de güzelim şehri bu pkk güruhunun mahvettiğini anladık.

yani şu kadar söyleyeyim bu şehirde her türlü kanunsuzluk dönüyor. sana orada batıdan çalınmış bir motoru sahte ruhsat plakayla satabilirler. o şehirde olmayacak pislik değil. burada açıkça yazamıyorum, heriflerin esnafının döndürdüğü dolapları biraz anlattı da şaşırıp kaldık.

şehir resmen t.c. yi tanımıyor ayrı bir devlet kurmuş kafasına göre. bu çalınıp bulunmayan motorlar nerelere gidiyor sanıyorsun?

kardeş aklını başına topla.
    barodi ve mozgur bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)