Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Ankara Günübirlikleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yeni motorumu alınca (NC 750X ya da Versys)ben de katılmak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Simdiki motorla da gel. Bugun 200 250 cc motorlar da olacak mesela.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:56 ----------

Sabah forum dışından ve forumdan arkadaşlarla bir araya gelince 11 motor olduk. Ayaş Güdül Yeşilöz Sorgun Göleti Çeltikçi Kızılcahamam güzergahını izledik. Kızılcahamam'ın 10 km kadar kuzeyinde bir Alpet'te sevdiğimiz bir kamyoncu lokantasında karnımızı doyurduktan sonra dönüşe geçtik. Lokantaya gelmeyip erken dönen arkadaşlarımız oldu. Lokanta'dan birlikte çıktığımız 8 arkadaşımız da sağ salim Ankara girişine ulaştı. Benim için çok güzel bir gün oldu. Teşekkür ederim. İlk kez tanıştığım, birlikte sürdüğüm arkadaşlarla da tanıştığıma memnun oldum. Bir başka sürüşte görüşmek dileğiyle.
    efendy06, karaca3, polo34 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:56 ----------

http://i64.tinypic.com/2aalt8w.jpg

Sabah forum dışından ve forumdan arkadaşlarla bir araya gelince 11 motor olduk. Ayaş Güdül Yeşilöz Sorgun Göleti Çeltikçi Kızılcahamam güzergahını izledik. Kızılcahamam'ın 10 km kadar kuzeyinde bir Alpet'te sevdiğimiz bir kamyoncu lokantasında karnımızı doyurduktan sonra dönüşe geçtik. Lokantaya gelmeyip erken dönen arkadaşlarımız oldu. Lokanta'dan birlikte çıktığımız 8 arkadaşımız da sağ salim Ankara girişine ulaştı. Benim için çok güzel bir gün oldu. Teşekkür ederim. İlk kez tanıştığım, birlikte sürdüğüm arkadaşlarla da tanıştığıma memnun oldum. Bir başka sürüşte görüşmek dileğiyle.
    Abi güzel gündü. Rota için, dostluk için, sohbet için sağol
    zaferce ve mombohunter bunu beğendiler.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    gezinin sonuna kadar katılamadım.ama güzel bir gündü
    herşey güzeldi hava rota en güzelide dostlar çok güzeldi.
    bu organizasyonu düzenledigin için teşekkürler zafer hocam.
    zaferce, efendy06 ve mombohunter bunu beğendiler.

Sonraki sürüşlere katılmayı düşünen ama motorum 200/250 cc, gelmesem mi diye düşünen arkadaşlar için yazmak istiyorum. Ben sürüşte hiç 130 km/s hızı geçmedim. (Zaten geçemiyorum pek.) Belki en fazla bir iki saniye bir tık üzerine çıkmıştır. Buna rağmen diğer arkadaşlardan pek geride kalmadım.

200 cc ve üzerindeki motorlar için sürüşlerde insanlar arası fark, özellikle virajlı bölümlerde, motordan değil sürücüden kaynaklanıyor. Efendy06 250 cc ile virajlarda bazı büyük motor sürücülerinden hızlıydı, hem düzde hem virajda hep hemen arkamdaydı.

Sürücülerin hızarı arasındaki fark da çok dert edilecek bir şey değil. İleride buluşma noktasında bekliyoruz. Birisi montu çıkarıp sohbete başlarken en gerideki sürücü varıyor. Çok da dert edilecek şeyler değiller. Başka sürücüleri tehlikeye atacak aptalca bir sürüş yapmadıktan sonra herkesle sürüş yapılır gayet de keyifli olur.

Buluşma noktası olan yerden AYaş yolu'na çıkıncaya kadar dağınık gitmemiz aslında istenmedik sonuçlar doğurabilirdi. En arkadan gelen sapağı bilmez, kaybolur diye korktum. Ama en arkadan gelen bizi toparlayan tecrübeli bir sürücümüz vardı. Ona rağmen bundan sonra bu tür bir sürüş yaparsak yolu bilmeyenleri gözetmek amacıyla artık kaybolma ihtimali olmayan kısma çıkıncaya kadar beraber sürmek lazım. Bu, bana not olsun. Ondan sonra yine dün yaptığımız gibi buluşma noktalarında yeniden birleşe birleşe benzer hızlarda sürüş yapanlar beraber olacak şekilde ilerlenebilir.
    mombohunter ve efendy06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Abilerim ve arkadaşlar bugün Sakarya'daki kazadan sonra kendimce uyarmak istiyorum sizi. Ne kadar tecrübeli abilerimiz de olsa benim gibi genç arkadaşlar bu toplu sürüslerde mesafeyi ayarlayıp riskten sakininiz lutfen acı haberler almak çok üzüyor insanı . Motorumu aldıktan sonra ben de aranıza katılmak isterim. Tekerinize taş değmesin
    mombohunter bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Sevgili Zaferce abi, aslında ben böyle bir geziye daha kalabalık bir katılım beklerdim. Eş dost gelmese, 4 kişi falan olacaktık. Sanırım motor güçleri konusunda arkadaşların çekinceleri oluyor. Neyse bir sonraki sürüşte, teker teker davet ederim

Şimdiden Çubuktan 2 kişi rezerve

Scout76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250 - SUZUKI INAZUMA F - HONDA CBR500R
    Sonraki sürüşlere katılmayı düşünen ama motorum 200/250 cc, gelmesem mi diye düşünen arkadaşlar için yazmak istiyorum. Ben sürüşte hiç 130 km/s hızı geçmedim. (Zaten geçemiyorum pek.) Belki en fazla bir iki saniye bir tık üzerine çıkmıştır. Buna rağmen diğer arkadaşlardan pek geride kalmadım.

200 cc ve üzerindeki motorlar için sürüşlerde insanlar arası fark, özellikle virajlı bölümlerde, motordan değil sürücüden kaynaklanıyor. Efendy06 250 cc ile virajlarda bazı büyük motor sürücülerinden hızlıydı, hem düzde hem virajda hep hemen arkamdaydı.

Sürücülerin hızarı arasındaki fark da çok dert edilecek bir şey değil. İleride buluşma noktasında bekliyoruz. Birisi montu çıkarıp sohbete başlarken en gerideki sürücü varıyor. Çok da dert edilecek şeyler değiller. Başka sürücüleri tehlikeye atacak aptalca bir sürüş yapmadıktan sonra herkesle sürüş yapılır gayet de keyifli olur.

Buluşma noktası olan yerden AYaş yolu'na çıkıncaya kadar dağınık gitmemiz aslında istenmedik sonuçlar doğurabilirdi. En arkadan gelen sapağı bilmez, kaybolur diye korktum. Ama en arkadan gelen bizi toparlayan tecrübeli bir sürücümüz vardı. Ona rağmen bundan sonra bu tür bir sürüş yaparsak yolu bilmeyenleri gözetmek amacıyla artık kaybolma ihtimali olmayan kısma çıkıncaya kadar beraber sürmek lazım. Bu, bana not olsun. Ondan sonra yine dün yaptığımız gibi buluşma noktalarında yeniden birleşe birleşe benzer hızlarda sürüş yapanlar beraber olacak şekilde ilerlenebilir.
    Harika bir Pazar günü geçirdim. Başta Zafer olmak üzere katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    zaferce ve mombohunter bunu beğendiler.

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Merhaba, hafta sonu buluşmaları ile ilgili bir whats up grubu varmı buradan mı takip ediyorsunuz. Bende müsait oldukça katılabilirim sürüşlere. Herkeze iyi günler.

Alıntı anafartas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hafta sonu buluşmaları ile ilgili bir whats up grubu varmı buradan mı takip ediyorsunuz. Bende müsait oldukça katılabilirim sürüşlere. Herkeze iyi günler.
    http://www.motosiklet.net/forum/bari...ml#post4079621

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Yeni gezimiz ne zaman ve ne yöne? Hadi, boş durmayalım
    Scout76 bunu beğendi.

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni gezimiz ne zaman ve ne yöne? Hadi, boş durmayalım
    Walla ben bi altı ay sürmem herhalde.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Vaktim olsa da gelsem. Gelesim geldi okuyunca.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Niye be abi? Ne güzel gezdiydik Neyse olmadı, ben senden konum alır, çay içmeye gelirim sana yakın çay bahçesi cafe tarzı biyerlerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaktim olsa da gelsem. Gelesim geldi okuyunca.
    Şahsen, sevinirim gelebilsen, ama Çanakkale çok uzak, hayır askerliği orda yaptım, gitmek 1 gün, gelmek 1 gün resmen Ama doğasına hastayım.
    zaferce bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    niye hocam daha yeni başladık.bu ısınma hareketleriydi,
    daha yedigöllere gidecegiz.
    zaferce ve Scout76 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250

http://i64.tinypic.com/2aalt8w.jpg

Şu an motorsuzum alınca katılırım inş.

Motosikleti
    Yarın yol yapmayı düşünen var mı?

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı Scout76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın yol yapmayı düşünen var mı?
    ben varım efendy06 dan haber bekliyorum

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi rota yok mu hala? Rotayı belirlemek, grubu belirlemek, sayıyı artırmak gerekli.

Ben de bir arkadaştan haber bekliyorum. Ona söz verdim. Motorunu sattı. Eğer artçı olarak katılım göstermek isterse onu da alır gelirim, yoksa benim iş yaş.

Motosikleti
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam teşekkürler, keyifli bir geziydi

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)