Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kavacık riva gezim videolu (maymunlaştığım) göttingen ve aragazı ile vites k. +18

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz de dün arkadaşımla beraber Riva'ya gittik ve özellikle bu Moto Beach Club nerede diye sorduk. Oraya giden neredeyse herkes motosiklet kullanıcısı ve kapının önü alabildiğince motosiklet ile yığılı hatta biz otururken tek tük içeride de motosiklet vardı. Evet motosiklet ile içeri girmek biraz garip gelebilir ama gidip ortamı gördüğünüzde gayet normal karşılayabilirsiniz. Orada bulunan çoğu motor 600cc-1000cc arası şekli yerinde aletlerdi biz biraz CBF150 ile kendimizi ezik hissetsek ve moral olarak bunalıma girmiş olsakta memnun ayrıldık Riva'dan

Buna ek olarak dün 50-60 yaşlarında bir grubu içeri almadılar sanırım her isteyen giremiyor ya motorcu olacaksın ya da genç bende öyle bir izlenim bıraktı.
    Ezik hissetmen icin bir neden yok. Biz insanları motoruna göre secmiyoruz adamligina insanligina gore seciyoruz. Kendi adima konustum. Mal yalan mülk yalan gel birazda sen o(yalan)
    Laf aramizda sözümde meclisten disari bende tam tersi oluyor .yani ozellikle racing sinifinin yarisi havali kendini begenmis cok var cevremdeki tanidiklarimdan, ve asıl kendini begenmis kibirli gururlu havali tipler ezik bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sakin iyi güzel sürmüşsün ,niye masaların yanına kadar girdin bir onu anlayamadım .ne gerek vardıki
    barodi bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    güzel gezi olmuş tekeriniz düz bassın.
    barodi bunu beğendi.

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Sakin sakin güzel gezi olmuş sevdim
    Ama çok heyecanlı ve sinirlimsisin neden ki? Öyle bir hava yarattın ki her önün açıldığın da kopacak 200 görecek diyorum Kafeye girerken koptun ama
    Sıralı 4 silindir olunca sanırım insan sese kapılıp heyecanlanıyor. Sen çok yaşarsın güzel birşey
    barodi bunu beğendi.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Kamera açısı epey kötü. Yapıştırdığınız yer kaskın tam tepesi ve aparatı da biraz yüksek kalıyor sanırım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)