Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

kavacık riva gezim videolu (maymunlaştığım) göttingen ve aragazı ile vites k. +18

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel olmuş izledim yollar virajlar çok güzel.. Sonunda ki yerde moto cafe gibi bir yermiş heralde.. Bu arada artçı mahalleden mi ?
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş izledim yollar virajlar çok güzel.. Sonunda ki yerde moto cafe gibi bir yermiş heralde.. Bu arada artçı mahalleden mi ?
    bizim mahalle aşağıki mahalle
    Mitoqondri bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumları görünce videoyu çok merak ettim ama bu kaliteyi açacak internet şirkette bile yok Açtım dolsun bekleyeceğim.

Hocam konuyla alakasız ama Siz İstanbul'un neresinde ikametgah ediyorsunuz ? Geçtiğimiz haftalarda bu benekli Diversion'ı yine aynı desenli pantolon ile süren bir abi geldi bizim mahalleye (Alibeyköy civarı), tüm gün motor üstünde mahalle mahalle geziyor mu acaba dedim bu adam
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumları görünce videoyu çok merak ettim ama bu kaliteyi açacak internet şirkette bile yok Açtım dolsun bekleyeceğim.

Hocam konuyla alakasız ama Siz İstanbul'un neresinde ikametgah ediyorsunuz ? Geçtiğimiz haftalarda bu benekli Diversion'ı yine aynı desenli pantolon ile süren bir abi geldi bizim mahalleye (Alibeyköy civarı), tüm gün motor üstünde mahalle mahalle geziyor mu acaba dedim bu adam
    o benim zaten benden başka benekli yok hem pantolon hem motor benekli .aynen 2 haftada bir alibeyköye gidiyorum akraba ziyareti.
    yanakadam bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    O ne kardeş Masaların tepesine çıkacaktın.
    Orada masada oturan olsam ufaktan kulağını çınlatırdım heralde.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yihuuuuuuu

Geçen gün forumdan Yousuffer ile Riva'ya gittik, dışarıdan baktım bu kafeye içerisi bomboş. Dedim herhalde kapalı 1 Mayıs diye, motorla daldım içeri, aynı adam çıktı içeriden, dışarı parket dedi Gelenek haline getireceğim bu işi Actioncam kaydetmemiş o kısmı, burada paylaşacaktım yoksa
    barodi bunu beğendi.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o benim zaten benden başka benekli yok hem pantolon hem motor benekli .aynen 2 haftada bir alibeyköye gidiyorum akraba ziyareti.
    kaskda benekli yanlismi hatirliyorum?
    MOTOiNMAN - Tayland'daki motovlogger
    https://www.youtube.com/channel/UCY4qgFgHbDDtzPG7P3oZPyQ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bir an kendimi motor zannettim... Üzerimden atacaktım seni...
    Hiç haz etmediğim şeydir yüksek devirli kullanmak...
    Hem gereksiz yakıt yaktırır , hem de insana zorla hata yaptırır...
    2 kat fazla yakıt yakıyorsun...

Küfürleri duydum da neden se önemsemedim
    barodi bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Hacı kamerada gidonu/ km saatini görmeyince çok sıkıcı geliyor izleyemiyorum
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir an kendimi motor zannettim... Üzerimden atacaktım seni...
    Hiç haz etmediğim şeydir yüksek devirli kullanmak...
    Hem gereksiz yakıt yaktırır , hem de insana zorla hata yaptırır...
    2 kat fazla yakıt yakıyorsun...

Küfürleri duydum da neden se önemsemedim
    abi yüksek devir nadiren kullanıyorum yoksa yakıttan çok memnunum. 5 lt yakıyor 100 kmde. konuşurken ederizya hani ağız alışkanlığıdır . şimdi kızlardada moda oldu bu küfürler yoksa şahsa felan etmedim sanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskda benekli yanlismi hatirliyorum?
    evet.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı kamerada gidonu/ km saatini görmeyince çok sıkıcı geliyor izleyemiyorum
    aynı fikirdeyim ancak göğüslük aparatı alıcam ondan sonra bu sorunu ortadan kaldırıcam inşallah.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorcu mekanında müşteriler nasıl rahatsız oluyo anlamadım adam rölantide çalışır durumda bırakıp yemek yicek sanki. böyle yerlere her zaman gıcık oldum. şöyle park et böyle park et diyen birine en iyi cevap osmanlı tokatıdır. bu arada senin tecrübe sıfır dostum olabildiğince dikkatli kullan. 2. motor olarak scooterın falan varsa ona bin
    barodi bunu beğendi.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Tebrikler masadaki insanların antipatisini kazandınız.
    İnsanların masalarının dibine kadar girmenin ego dan başka bir açıklaması olamaz şu hareketinizde. Dışarda zaten park yeri yapmışlar.
    İnsanlar sizin motor gürültünüzü dinlemek zorunda değil.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu mekanında müşteriler nasıl rahatsız oluyo anlamadım adam rölantide çalışır durumda bırakıp yemek yicek sanki. böyle yerlere her zaman gıcık oldum. şöyle park et böyle park et diyen birine en iyi cevap osmanlı tokatıdır. bu arada senin tecrübe sıfır dostum olabildiğince dikkatli kullan. 2. motor olarak scooterın falan varsa ona bin
    haklısın bisikletle başlamak en iyisi yeniden en baştan sıfırdan başlıyıcam çok saol uyarılarını dikkate alacağım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler masadaki insanların antipatisini kazandınız.
    İnsanların masalarının dibine kadar girmenin ego dan başka bir açıklaması olamaz şu hareketinizde. Dışarda zaten park yeri yapmışlar.
    İnsanlar sizin motor gürültünüzü dinlemek zorunda değil.
    ah ah bir bilseniz oraya millet motor sesi dinlemeye motor görmeye kaynaşmaya sohbete motor muhabbeti yapmaya geliyor. zaten adıda moto beach clup. eskiden beri çoğu motor içeride idi bilenler bilir. bi benimki göze battıya yanarımda ona yanarım üstelik belli olmasın diye hem motoru hem kaskı hemde kendimi komple kamufle etmiştim işe yaramamış bu kamuflaj diğer adıyla beneklilik olayı

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin yaptığın 20.000 km 4 silindirli tecrüben yalanmış hocam.. Sukuter al sen.. Baksana hemen anlamışlar.. (Güldüm )
    barodi bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    keyifli bir sürüş olmuş senin adına bende keyifle izledim...motorcu da olsam mekana motorla girişi çözemedim...yani o kısmı biraz acayip buldum...yani yemek yiyorum ailemle ve bir motor içeri giriyor oha derim... ama diğer motorcuları görünce demek oranın özelliği o...

alışmışız tapa gaz videolara pek köklememişin ona şaştım...
    barodi bunu beğendi.

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    masaya motorla oturucaksınız sandım bende
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keyifli bir sürüş olmuş senin adına bende keyifle izledim...motorcu da olsam mekana motorla girişi çözemedim...yani o kısmı biraz acayip buldum...yani yemek yiyorum ailemle ve bir motor içeri giriyor oha derim... ama diğer motorcuları görünce demek oranın özelliği o...

alışmışız tapa gaz videolara pek köklememişin ona şaştım...
    hızı hiç sevmem yemin ediyorum zevk alamıyorum hızdan. etrafı izleyerek gitmek göre göre gitmek daha güzel zevkli. ayrıca sorarlarsa hız yapmayacaksın niye 600 lüğe biniyon diyenler çıkabilir. bende diyorumki 600 lük illa hız yapmak için veya hızlı gitmek için alınmaz. yeri geldiğinde araçlar sıkıştırmasın diye yeri geldiğinde sollama veya makaslarda sıkıntı yaşamamak için çift ön disk, motosikletin 250 cc ye göre daha güçlü motor freni olması vs. vs.. daha bir çok etken...
    evet oranın özelliği o yoksa normal bir cafeye gidip içeri motorla dalacak halimiz yoktu içerde dikkat ederseniz hala motor vardı özellikle benim motoru çıkarttı sıkıntı etmedim. bir ara hep beraber gidelim metehandro .
    alper tim hem uygunsuz saatlerde trafiğin bol olduğu saatlerde etkinlik yapıyor. burdan çağrı yapalım da diğer etkinliği riva ya yapsın hep beraber gidelim cümbür cemaat.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ah bir bilseniz oraya millet motor sesi dinlemeye motor görmeye kaynaşmaya sohbete motor muhabbeti yapmaya geliyor. zaten adıda moto beach clup. eskiden beri çoğu motor içeride idi bilenler bilir. bi benimki göze battıya yanarımda ona yanarım üstelik belli olmasın diye hem motoru hem kaskı hemde kendimi komple kamufle etmiştim işe yaramamış bu kamuflaj diğer adıyla beneklilik olayı
    Bilemedim. Orda çocuklu aileyi görünce...Meğer motorcular tercih ediyomuş
    barodi bunu beğendi.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Riva viranın olayı o zaten, normalde motorlari iceri aliyolar, Barodi abimizin cektigi videoda'da iceride park halınde olan motosıkletler mevcut. Yaptıgı davraniş hatalı degil oranin raconu bu ama niyeyse sıkıntı yapmişlar
    barodi bunu beğendi.

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Biz de dün arkadaşımla beraber Riva'ya gittik ve özellikle bu Moto Beach Club nerede diye sorduk. Oraya giden neredeyse herkes motosiklet kullanıcısı ve kapının önü alabildiğince motosiklet ile yığılı hatta biz otururken tek tük içeride de motosiklet vardı. Evet motosiklet ile içeri girmek biraz garip gelebilir ama gidip ortamı gördüğünüzde gayet normal karşılayabilirsiniz. Orada bulunan çoğu motor 600cc-1000cc arası şekli yerinde aletlerdi biz biraz CBF150 ile kendimizi ezik hissetsek ve moral olarak bunalıma girmiş olsakta memnun ayrıldık Riva'dan

Buna ek olarak dün 50-60 yaşlarında bir grubu içeri almadılar sanırım her isteyen giremiyor ya motorcu olacaksın ya da genç bende öyle bir izlenim bıraktı.
    barodi bunu beğendi.
    XV

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)