Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

BAJAJ PULSAR ZAMM !!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abicim Huzur cbf 150 de gelin Hondaya..giren belli çıkan belli..
    AttilaXtreme, turkish39, cool113 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Benelli TNT25 gelince de bu zamları yapsın bakalım.

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Buna 9000 vereceğime 3-4 bin lira daha atar kenara R25 alırım...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    13 ayda yuzde 30 zam

turkiyede model bazinda bi ilk, hatta rekor

uygun fiyatli olacak, 2.60 ken dolar dovizde bir artis olmassa sezonda fiyati sabit tutucaz dedi bir yetkili yeni.

dolar 2.58 oldu 500 tl zami cakti.

Bu zihniyetteki firmadan piyasaya gireli 1 yil olan bir urunden bu kadar nemalanmaya calisan sirketin vizyonuna anca... Neyse

her koyun kendi bacagindan Vurkaç duzeni... Cv malum
    Shrieker, abeciMotoru, Thracian ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Az bile gomuşlar. Şöyle 10 falan yapsalardı fiyatı duke e ne kalmış 11.500 değilmi şuan duke? Çok iyi bi hamle bravo kuralkan.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    İyi olmuş bence , iyi motorlar ile arasında fiyat farkı azalınca milletin kafasını meşgul etmez en azından
    Ahmetbahadır ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Sayın Ekrem ATA Bey nerelerdesin 800 dolar fabrika fiyatı olan bu motosiklet nasıl bu kadar oluyor?

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj içinizden hangisinin şirketi olsa bu zammı yapardı. Motor tuttu, reklam fiyatı geride kaldı. Bajaj ve kuralkan hayrat işletmiyor. Kazanabilecekleri azami kar peşindeler. Kimse bu yuzden suçlayamaz. Bir malın fiyatı, muşterisinin ona vereceği max paradır.
    copycat bunu beğendi.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Ekrem Bey açıklama yapmış.

Değerli arkadaşlar;

Tarih 22 şubat 2014 kur 2.18 tl pulsar 200 ns fuarda 7.371 tl ile görücüye çıktı,
    tarih 1 nisan 2015 kur 2.60 pulsar 200 ns 8.960 tl

kur artışı % 19
    Ürün artışı % 21

Başka bir sebep yok. % 2 lik fark da artan iç maliyetlerin sadece bir bölümü...

Benim dahil kimsenin hoşuna giden bir durum değil. Çok zor bir karar. Sizin tarafınızdan her zaman bakıyorum, haklısınız. Ama durum da bu kadar basit ve açık. Kur geri gelirse rakam geri gelir mi? Neden olmasın, ama şu an için bu kararı almaktan başka çare hakikaten yok.

Turkish39 kardeşimi her zaman sevdim. Amansız bir motor sevdalısı. Ama bana inansın, bir ürünün dünyada fiyatı bu, Türkiye'de bu olması gerekir diye bir maliyet hesaplaması yok.

PULSAR 200 RS ABS li olarak sunulacak. Fiyatını şu an için açıklamıyoruz. Ama son açıkladığımız fiyat ABS li 10.000 tl idi. En geç Temmuz ayından itibaren sektöre sunmayı hedefliyoruz. Fiyatını ancak bir ay önce açıklayabiliriz.

Sizlere zor zamanda yapabileceğim resmi açıklamalar bunlardır. Hayırlı geceler diliyorum.

Saygılarımla...

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    arkadaşlar , genel piyasa için söylüyorum , bu gidişle biz daha çokk "bit pazarına nur yağdırırız" alana satana hayırlı olsun.

Motosikleti
    Yamaha R25
    2 nisan 2015 bajaj pulsar hindistan fiyatı 88.000 Rupi( http://www.pricedekho.com/bikes/baja...rice-list.html) 1000 rupi 16 dolar yapar. 88 X 16= 1408 dolar yapar 1408 X 2600= 3660 Tl yapar. Bu Hindistanda üzerine vergiside konulmuş halidir. Fabrika çıkış fiyatı bunun da altındadır. Neresinden bakarsan bak hep kazık hep kazık.....
    TIGERSHARK, slyman_b ve puyol bunu beğendiler.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Hindistanda tanıdığı akrabası olan falan yok mu? Hediye olarak bi motor göndersin bize :D

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ankaranın bağları da
    öptüm bütün transformırları ....

computeus bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 nisan 2015 bajaj pulsar hindistan fiyatı 88.000 Rupi( http://www.pricedekho.com/bikes/baja...rice-list.html) 1000 rupi 16 dolar yapar. 88 X 16= 1408 dolar yapar 1408 X 2600= 3660 Tl yapar. Bu Hindistanda üzerine vergiside konulmuş halidir. Fabrika çıkış fiyatı bunun da altındadır. Neresinden bakarsan bak hep kazık hep kazık.....
    eveet, peki hindistan'ın asgari ücretine baktınız mı? evet tabi ki.
    essegesse ve tekoklava bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    B.k atmak niyetinde degilim ancak pacalarindan sorun akan bir model icin fazla ucuyorlar. Kim ne derse desin.
    Pulsar sorunlu bir model. Karsi cikacak olan cok uzaga degil sadece pulsar basligina gidip son yazilan 3-5 sayfayi okusun. Bas döndürücü seylerden bahsediliyor. Motor hareket halindeyken stop etmesi ne demek arkadaş?
    Kac kez niyetlendim pulsar almaya ama her seferinde okudugum seyler beni soguttu. Simdi iyi ki de almamisim diyorum. 9 bin papel para verip sifir km aldigim motorda yazilan problemlerin bir tanesi ciksa ölümüne pisman olurdum. Sizleri bilmem ama ben kolay kazanmiyorum parayi, belki ondandir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni kiyaslamayi bizlere gore cok daha yuksek asgari ücret alan ulkelerin motosikletleriyle de yapin o zaman?
    Bu nasil bir mantik? Orada asgari ücret dusuk fiyat dusuk, burada yuksek motorun da fiyati yuksek olsun. Bu mu?
    abeciMotoru, serkani, dyavol-77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni kiyaslamayi bizlere gore cok daha yuksek asgari ücret alan ulkelerin motosikletleriyle de yapin o zaman?
    Bu nasil bir mantik? Orada asgari ücret dusuk fiyat dusuk, burada yuksek motorun da fiyati yuksek olsun. Bu mu?
    bu nasıl mantık? asgari ücret fazla olan ülkelerde üretim vardır, ithalat kadar ve ondan fazla ihracat vardır. cari fazla vardır. emeğin karşılığı vardır ki asgari ücret yüksektir. meselam almanya teyzem alamancı, orada tuvalet temizliyor. türkiye'de 3 katlı evi, 2 arsası ve bir toyota rav4 bir de fiat panda'sı var. türkiye de tualet temizleyenin? ya da hindistan da tualet temizleyenin?
    serkani bunu beğendi.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    250cc ötv farkını motoru getiren cebe atıyor net

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok sevdiğim konu asgari ücret Gel seninle hesap yapalım ben geçen ay 14500 liradan Yamaha R25 aldım (250cc). Bizim ülkemizde asgari ücret 900 küsür lira, avrupa da bunun 4-5 katı kadar. Avrupa ve Amerikada Yamaha R3 satılıyor (R25 aynısının 320 cc olanı ve ABS li olanı) Avrupa fiyatı 4800 Euro Tl karşılığı 13400 lira Amerika da ise 5000 dolar karşılığı 13000 Tl.(%17-22 arası vergi dahil)şimdi senin dediğine gelecek olursak bizde asgari ücret diğer ülkelerden 4 kat daha az, ama motosiklet pahalı bunu bize nasıl açıklayabilirsin.??
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok sevdiğim konu asgari ücret Gel seninle hesap yapalım ben geçen ay 14500 liradan Yamaha R25 aldım (250cc). Bizim ülkemizde asgari ücret 900 küsür lira, avrupa da bunun 4-5 katı kadar. Avrupa ve Amerikada Yamaha R3 satılıyor (R25 aynısının 320 cc olanı ve ABS li olanı) Avrupa fiyatı 4800 Euro Tl karşılığı 13400 lira Amerika da ise 5000 dolar karşılığı 13000 Tl.(%17-22 arası vergi dahil)şimdi senin dediğine gelecek olursak bizde asgari ücret diğer ülkelerden 4 kat daha az, ama motosiklet pahalı bunu bize nasıl açıklayabilirsin.??
    2 mesaj yukarda açıklanmışı var

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karşınızda, forumda yada telefonla direk muhatap bulabileceğiniz tek bir firma var, ama zam yapan sadece tek bir firma yok maalesef. Keşke ülkede sadece motosikletlere zam gelse de hepsini yerden yere vursak...
    chcts1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)