Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

BAJAJ PULSAR ZAMM !!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla abi o konuda da haklisin japonların parca fiyatları pahalı. Lakin Dünyada da pahalı. ama bajaj olayında durumlar gerçekten farklı, mesela ben Yamaha R25 aldım fiyat 14250 TL, avrupa fiyatı 4800 euro, Amerika fiyatı 5000 dolar, bizim paramizla 13000 TL civarı fiyat farkı max %10-15 civarinda. Ama bajajda bu fark %100 ün üzerinde. Sizcede birşeyler yanlış gitmiyor mu?
    1- Bilmiyorum
    2- Farzedelim var. Bu Pulsar veya Boxer'in mevcutların arasında en avantajlı motor olduğu gerçeğini değiştirmez. Eğer bir sorun varsa hayat hata affetmez ve kabın boş kalmayacağı fizik kuraldır. Başka bir çakal kapitalist o sorundan faydalanıp daha iyisini veya muadilini daha ucuza getirir, biz tüketiciler de bu çelişki ve çekişmeden faydalanırız. Akıl mantık dışı önermelerle mevcut avantaja hayali çamurlar atmak hiç bir işimize yaramaz.

Saygılar.

TIGERSHARK Emiceoğlu ben özel hayatında işi gücü makara kukara olan bir herifimdir. Bu forum beni geriyore
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Maalesef bajajin gerçek bir rakibi yok, en büyük sorunda bu aslında. çinli motorlar ile karşılaştırıldığında gerçekten iyi, bajaj ve distribütörüde bunun farkında ki böyle bir fiyat politikası uyguluyor. Lanet olsun öyle dünya düzenine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta ben onu bunu bilmem de Attila abi ne dese çıkıyor . pulsara bidaha zam gelmesin sezon açılmadan
    Şuan çoğu motosiklet satıcısı fiyatlandırma yaparken Döviz kurunu 2,70 e göre ayarlamış vaziyette, bu eşiği çok fazla geçmediği sürece zam olmayacaktır diye tahmin ediyorum. Zaten yeterince tepki var. Fakat Dolar 2,75 lere dayanırsa zam kaçınılmaz olacaktır, Ve bu seferki fiyatlandırma doların 2,90-3,00 lira olacağı varsayılarak yapılacaktır.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

safak3457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Hocam peki

bişey sorayım.
    10.000 tl paranız var.

NS 200 mü?
    RS 200 mü tercih edersiniz?

Saygılar iyi forumlar.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    baştan sona konuyu okudum epeydirde girmiyordum pulsar şöyle iyi böyle kötü kronik hatası var yok bazılarında stop etme sorunu var yok denge sensörü yok hintli oluşu eğer denildiği gibi yakıt konusunda başarısı varsa denenebilir bu denenebilir lafında saklı aslında herşey

fiyat politakasını sadece bayilermi yapıyor bayi zaten geçirecek yok sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur yok insan kaybetceğime para kaybetmeyi seçeriz alayı yalan

şu an 2. el pulsarlar satışta 1000 km veya 2000 km yapan hemen satışa koymuş bu işde bir tuhaflık var

2. el satanlar komik rakamlar yazmış nerdeyse birtanesi 9500 tl kadar çıkarmış fiyatı özelliği ne boyasız rodajını düzgün yapmış çanta taktırmış alt sehpası varmış lastiğini değiştirmiş

ben kendi fikrimi söylüyorum alcak olsam sıfır alırım 2.el almak şu anki fiyatlarla saflık olur yalnız bu motoru alacak arkadaşların 3 yıl beklemesini tavsiye ederim ak koyun kara koyun belli olur

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Dolar düşüşte bakalım fiyatlara yansıyacak mi?
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    :D ne zaman firmalar fiyat indirimine gittiler ki ? Sadece dönemsel kampanya yapıyorlar sonra yine aynı fiyata çekiyorlar. Ben beklemeyin derim.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Kuralkan ve İndirim...bu 2 kelime aynı cümlede birbirine yakışmıyor...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)