Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Benelli Türkiye Açıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş adamlar yurt dışı fiyatlarına yakın bir fiyatla girmiş sektöre senmisin bunu yapan. Basıcan 1000$ fazlasını millet o zaman daha çok sempati duyar. Yanlış yapmışlar.
    Biraz tutulsun o da olur merak etme
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar şu 500 tl pahalı 1000 tl fazla muhabbetinden gerçekten sıkıldım. sakın beni de süper zengin biri falan sanmayın ama durum şu ki zaten ucuz fiyata düşük kaliteli onlarca motosiklet satılıyor türkiye de. varsın çıkacak 250likler 9.000 tl olmasın 10.000 olsun 300cc lik 13.000 olmasın 14.000 olsun ama altımızda dağılmayan, acaba üzerinde ölür müyüm, grenajlar çatlar mı, lastikler buz pateni gibi demeyeceğimiz motorlar gelsin. zaten piyasada 8.000 tl ye bajaj var, 5 - 6.000 tl lere rks ler mondialler var, bu vergi ve döviz kurlarıyla hem kaliteli hem ucuz motor almak imkansız bunu anlayalım artık.

neden kimse otomobil forumlarında eeeey vw golf7 tdi dsg highline ı 50.000 tl ye sat milleti keriz yerine koyma demiyor kimse bunu anlayamadım.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu 500 tl pahalı 1000 tl fazla muhabbetinden gerçekten sıkıldım. sakın beni de süper zengin biri falan sanmayın ama durum şu ki zaten ucuz fiyata düşük kaliteli onlarca motosiklet satılıyor türkiye de. varsın çıkacak 250likler 9.000 tl olmasın 10.000 olsun 300cc lik 13.000 olmasın 14.000 olsun ama altımızda dağılmayan, acaba üzerinde ölür müyüm, grenajlar çatlar mı, lastikler buz pateni gibi demeyeceğimiz motorlar gelsin. zaten piyasada 8.000 tl ye bajaj var, 5 - 6.000 tl lere rks ler mondialler var, bu vergi ve döviz kurlarıyla hem kaliteli hem ucuz motor almak imkansız bunu anlayalım artık.
    neden kimse otomobil forumlarında eeeey vw golf7 tdi dsg highline ı 50.000 tl ye sat milleti keriz yerine koyma demiyor kimse bunu anlayamadım.
    Valla bizde fırsatçılardan sıkıldık,ikinci elini sıfırından daha pahalıya satanlardan sıkıldık,dövizdir,vergidir,kıldır tüydür bahane edip,bir akıllının zam yapıp diğerlerinin buna uymasından sıkıldık (tutulmayan modelleri döviz etkilemiyor nedense),japonda olsa lastikleri mecburiyetten değiştirmeye sıkıldık...Açıkçası biz bahanelerden sıkıldık...Bahsettiğimiz motorlar 250 CC yahu.Daha geçen gün bir yıldır mağazada satılmayan 2014 model motoru sordum 2015 fiyatı söyledi.2014 model değilmi bu dedim hayır 2015 dedi.Suratına tükürmemek için bişey demeden çıktım.Bizde bir ürünün başında çocuk,bayan,motosiklet ibaresi varsa herkes öpmeye çalışır.36 yıldır öğrendiğim budur.
    tuna_tour bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bizde fırsatçılardan sıkıldık,ikinci elini sıfırından daha pahalıya satanlardan sıkıldık,dövizdir,vergidir,kıldır tüydür bahane edip,bir akıllının zam yapıp diğerlerinin buna uymasından sıkıldık (tutulmayan modelleri döviz etkilemiyor nedense),japonda olsa lastikleri mecburiyetten değiştirmeye sıkıldık...Açıkçası biz bahanelerden sıkıldık...Bahsettiğimiz motorlar 250 CC yahu.Daha geçen gün bir yıldır mağazada satılmayan 2014 model motoru sordum 2015 fiyatı söyledi.2014 model değilmi bu dedim hayır 2015 dedi.Suratına tükürmemek için bişey demeden çıktım.Bizde bir ürünün başında çocuk,bayan,motosiklet ibaresi varsa herkes öpmeye çalışır.36 yıldır öğrendiğim budur.
    sakın yanlış anlama dostum görüşlerine sonuna kadar saygılıyım ama mercedes a180 cdi manuel in araç fiyatı mercedes in bayinin karı lojistik ve tüm masraflar dahil 40.000 tl, bize satıldığı fiyat vergilerden sonra 90.000 tl civarı. bu da mı motosiklet bayilerinin fırsatçılığı?

üstelik araç 1.5 motor yani üst vergi dilimlerinde falan da değil.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın yanlış anlama dostum görüşlerine sonuna kadar saygılıyım ama mercedes a180 cdi manuel in araç fiyatı mercedes in bayinin karı lojistik ve tüm masraflar dahil 40.000 tl, bize satıldığı fiyat vergilerden sonra 90.000 tl civarı. bu da mı motosiklet bayilerinin fırsatçılığı?

üstelik araç 1.5 motor yani üst vergi dilimlerinde falan da değil.
    Geçen yıl bajajda çok tartıştık bu konuyu.Bir model ülkemizde 1000 TL fazlasına satılırken,diğer tipi güzel olanın 4000TL fazlasına satılmasını açıklayamadı kimse.Vergi nedense 3 kere alınmış güzel olandan.Güzellik vergisi varmı diye araştırdım,bulamadım.Bu arada CC ler farklı değil,ikiside 200 CC ye kadar.Ayrıca arabalara hiç ilgim yok 3 tane değiştirdim ve 10 yıldır o piyasayı hiiiiç bilmiyorum.Benim işim en çok 250 cc ye kadar olan motorlar,fazlası da değil.O yüzden örnekler motosikletten yana olursa sevinirim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı plaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyi ben de sormuştum. Kuba Sürüş Akademisi ve Benelli Sürüş Akademisi adında çalışmaları mevcutmuş ve bu yaz bilinen (ismini vermediler) bir kaç motosiklet kulübü ile ortak bir çalışma faaliyeti gösterilecekmiş. Bunların arasında motosiklet kullanımına dair tüm bilgileri kullanıcılara aktaracaklarmış.

Bana verilen cevap bu. Eğer siz arayıp cevap alamadıysanız büyük ihtimalle şu çok bilmiş üslubunuzdan dolayı veya konuşurken seçtiğiniz kelimelerden dolayı adamına göre muamele görmüşsünüzdür.

Ya gerçekten çok sinirleniyorum sizin gibi insanlara. Karşınızda bir firma var ve bu firma eğer bir yerlerdeyse sizden daha zeki olacağı kesin yöneticileri vardır ki buraya kadar taşımışlardır firmayı. Bu adamlar boş bir şey yazarlar mı ya da söylerler mi veya söyledikleri bir şeyin açıklamasını yapamazlar mı? Gayet yapabildiklerine göre büyük ihtimalle onlar da sizin bu çok bilmiş tavrınıza bir taraflarıyla gülüp nezaketen içlerinden bağıra bağıra GERİZEKALI demişlerdir. Eğer birini özellikle bir firmayı yargılayacaksak önce kendi çapımıza bakalım.

Benelli ile ilgili firmadan biriyle gayet güzel bir sohbet gerçekleştirdim. Test sürüşü konusunda henüz net bir karar verilmemiş ancak motosiklet kullanıcılarının güvendiği sektörden biriyle test ve görüş bildirimi için görüşebileceklerini söylediler.

TNT 25 ile ilgili bir takım testlerden dolayı gecikme yaşanabileceğini ama henüz net bir şey söyleyemeyeceklerini söylediler.

Fiyat konusunda özellikle çok durdum ve bununla ilgili daha da makul fiyatlarla bizi şaşırtırlar mı diye ancak fiyatların Benelli kalitesine göre ve güzel ülkemin güzel vergilerine oranla piyasaya sürebilecekleri en uygun fiyattan sürdüklerini söylediler.

Yakıt tüketimi konusunda son testlerin sonucunda bilgi aktaracaklarını, şu an tespit ettikleri tüketimi paylaşarak kullanıcıları yanlış bilgilendirmek istemediklerini belirttiler.

İnternet üzerinden kullanıcı yorumlarını yakından takip ediyorlar, Sürüş Akademisinin yanı sıra Benelli için kullanıcılara yönelik ciddi bir projelerinin daha olduğunu söylediler. Bilgi almak istedim ama bilgi veremeyeceklerini söylediler.

Şimdilik aldığım bilgiler bu yönde, fazlası ya da yanlışı olursa buradan aktarırım.
    Sizin mesleğiniz nedir merak ettim ? Çok güzel yedirmişler de size o açıdan soruyorum. Demek ki internette veya tv'de çıkan reklanları sizin gibi insanlar için yapıyorlar. Haberiniz var mı bilmiyorum ama Kuba'nın o motorlar üzerinde en ufak bir mühendislik katkısı yok. Alıyor Çin'den deniyor, sağını solunu biraz isteğine göre değiştirip sonra satıyor. "Sürüş sitemi" ne demek ? İki teker bir şasi bir de motor işte, bunun sistemi mi olur ? Bunlar sadece reklam amaçlı bazı süslü laflar. Anlamayanlara da motor satmaya yarıyorlar. Motorlar iyi ona bir şey demiyorum ama bu tip kelime oyunlarına da gerek yok.

Benelli TNT250 ve TNT600'lerin satışlarını bir görelim, sonra yöneticilerinin ne kadar zeki olduklarını tekrar konuşuruz. Dua etsinler de Benelli TNT25 diye bir model çıkarmış.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bu arada Benelliyi beğendim,yakından incelemem lâzım...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyi bildiğini sanan-aslında hiçbirşey bilmiyordur ve bilmediğinin de farkıda değildir.
    Bu tam tersi her şeyi bilmediğini bilip fazlaca sorgulamaktan kaynaklanıyor olmasın ? Veya ikinci şık herkesin kendin ne biliyorsan o kadar bildini veya anladığını sanma durumu...
    Ertugyigit bunu beğendi.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Benelli'leri gördüm. Ben de beğendim, kalitesi ben burdayım diyor fakat sürme imkanımız olmadı tabi. Tnt25 ile Pulsar ilgili de şunu diyebilirim. Tnt 25, Bajaj pulsara göre daha gövdeli, daha yapılı. Malzeme işçilik kalitesi de pulsara göre üstün geldi. Pulsar gerek malzeme gerek boyut olarak daha oyuncak gibi kalıyor. Pulsar hoş bir motor fakat yakın fiyatlarda benelli tnt25 daha iyi bir alternatif olabilir. Bekleyip görmek lazım.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sürmeden karar vermemek lazım ama bence de TNT25 Pulsar'dan daha iyi bir motor. Gidonun geniş tutuşlu olmasına ve 17 litre deposuna bayıldım.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Kardeş pahalılıktan şikayet eden meydanlara çıksın diyoruz bizde. Adamlar çok satma amacıyla giriyorlar sektöre zaten yapabilseler indirir daha çok satarlar sorun şirketlerden çok hükümette. Gidin hıyarın fiyatına bakın. Cacık ettiler bizide resmen!

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Aslına bakılırsa italyanlar konfora çok düşkündür. Ayrıca kalitedende şaşmazlar. Bunu her alanda yapıyorlar fire vermemeye çalışıyorlar bu konularda. Bu motorlarda büyük ihtimalle altını çizerek söylüyorum ithalat edilen parçalar vs kullanılmış olabilir. E buda motoru etkiler ama honda şöyle rambo böyle diyenleri takmıyorum. Çünkü aynısını onlarda yapıyor.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Kardeş pahalılıktan şikayet eden meydanlara çıksın diyoruz bizde. Adamlar çok satma amacıyla giriyorlar sektöre zaten yapabilseler indirir daha çok satarlar sorun şirketlerden çok hükümette. Gidin hıyarın fiyatına bakın. Cacık ettiler bizide resmen!

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Aslına bakılırsa italyanlar konfora çok düşkündür. Ayrıca kalitedende şaşmazlar. Bunu her alanda yapıyorlar fire vermemeye çalışıyorlar bu konularda. Bu motorlarda büyük ihtimalle altını çizerek söylüyorum ithalat edilen parçalar vs kullanılmış olabilir. E buda motoru etkiler ama honda şöyle rambo böyle diyenleri takmıyorum. Çünkü aynısını onlarda yapıyor.
    Herkes meydanlarda zaten Karşıdan karşıya geçmek bile imkansız artık araçlardan.Millet küçük CC motorlara bile 15 kiyat veryor,üstüne verilmez dedik mi bize kızıyor.Konumuz motosiklet ve hükümet motosikletten 1 kere ötv alıyor üç kere değil.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    fuarda incelemiştim, çok kaliteli gelmesede ortanın üzerinde modeller, özellikle tnt250 hoşuma gitmişti, son hız yurt dışı videolarda 170 küsür gözüküyor, motor bloğu üzerinde 300cc yazıyor üstelik, ayrıca fuardaki yetkili özellikle 38 beygir olduğunu kataloğa yanlış yazıldığını belitmişti, ama sitesine bakıyorum yine 31, küsür beygir yazmışlar fimanın kalitesini belli edermi bu davranış bilemem.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda incelemiştim, çok kaliteli gelmesede ortanın üzerinde modeller, özellikle tnt250 hoşuma gitmişti, son hız yurt dışı videolarda 170 küsür gözüküyor, motor bloğu üzerinde 300cc yazıyor üstelik, ayrıca fuardaki yetkili özellikle 38 beygir olduğunu kataloğa yanlış yazıldığını belitmişti, ama sitesine bakıyorum yine 31, küsür beygir yazmışlar fimanın kalitesini belli edermi bu davranış bilemem.
    "Çok kaliteli gelmesede" derken abi nasıldı boyutu parçaları neyi değildi ben çok merak ediyom ya :D
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    youtube de power drift diye Hintli arkadaşlar var. Biraz, lay laylar ama Barkın gibi gördüklerini, hissettiklerini söylüyorlar.

Bu arkadaşlar benellinin pek çok modelini test ettiler. hatta bizde olmayan daha büyük hacimlileride.. İzleyin kendiniz karar verin.

kuru debriyaj var. gırç gırç ötüyor...
    debriyaj maneti uzak kalıyor sıkıntı...
    parçalar iyi tasarlanmamış sallanıyor... ( gerçi pek çok markada sıkıntı var.. )
    çok iyi gidiyorlarmış... falan. Hintliden İngilizce dinleyeceğim anlayacağım diyenleri bakabilir. bazen hiç anlaşılmıyorlar :(
    haa, test edenlerden biri Hindistan da bir dalda motor şampiyonu falan filan..
    bizde 250 diye satmaya çalıştıkalrı ama aslında 300cc olan motoru test ettiler en son..

ahanda bağlantı yolu ;) https://www.youtube.com/user/powerdr...?query=benelli
    kazasız belasız herkese..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    "Çok kaliteli gelmesede" derken abi nasıldı boyutu parçaları neyi değildi ben çok merak ediyom ya :D
    kardeşim alınabilir, hani pulsar kalitesinde yada bir tık üstünde diyebilirim, grenaj olarak tabi. İşçilik olarak bazı parçalarda şaseyi kırmızıya boyamışlar plastik aksama da boya kaçmaları gördüm, ama parçalarda pek esneme sallanma felan farkedemedim. motor bloğu üzerinde 300cc yazdığını gördüm, adamın demesine göre 38 beygir dedi ama yurt dışında son hızlara felan bakıyorum, performans güzel ama 38 beygir performansı göremiyorsun tabi, anca anca 31 beygir katalogda yazan performansa denk geliyor. İşte birinin alıp denemesi lazım. görünüş güzel naked tarzı güzel.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim alınabilir, hani pulsar kalitesinde yada bir tık üstünde diyebilirim, grenaj olarak tabi. İşçilik olarak bazı parçalarda şaseyi kırmızıya boyamışlar plastik aksama da boya kaçmaları gördüm, ama parçalarda pek esneme sallanma felan farkedemedim. motor bloğu üzerinde 300cc yazdığını gördüm, adamın demesine göre 38 beygir dedi ama yurt dışında son hızlara felan bakıyorum, performans güzel ama 38 beygir performansı göremiyorsun tabi, anca anca 31 beygir katalogda yazan performansa denk geliyor. İşte birinin alıp denemesi lazım. görünüş güzel naked tarzı güzel.
    38 beygir yalan zaten de :D yine insanları kandırmaya yönelik hareketler.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    38 beygir yalan zaten de :D yine insanları kandırmaya yönelik hareketler.
    Katalogda yazana bakarız milletin lafına değil.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Katalogda yazana bakarız milletin lafına değil.
    Tamam kardeş sen benelli sürüş sistemi yazan kataloga bak , nasıl istersen.

plaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin mesleğiniz nedir merak ettim ? Çok güzel yedirmişler de size o açıdan soruyorum. Demek ki internette veya tv'de çıkan reklanları sizin gibi insanlar için yapıyorlar. Haberiniz var mı bilmiyorum ama Kuba'nın o motorlar üzerinde en ufak bir mühendislik katkısı yok. Alıyor Çin'den deniyor, sağını solunu biraz isteğine göre değiştirip sonra satıyor. "Sürüş sitemi" ne demek ? İki teker bir şasi bir de motor işte, bunun sistemi mi olur ? Bunlar sadece reklam amaçlı bazı süslü laflar. Anlamayanlara da motor satmaya yarıyorlar. Motorlar iyi ona bir şey demiyorum ama bu tip kelime oyunlarına da gerek yok.

Benelli TNT250 ve TNT600'lerin satışlarını bir görelim, sonra yöneticilerinin ne kadar zeki olduklarını tekrar konuşuruz. Dua etsinler de Benelli TNT25 diye bir model çıkarmış.
    Al birini vur ötekine. Ya arkadaşlar siz adam gibi konuşmanın ne olduğunu bilmez misiniz? Sağa sola hakaretler savurarak (gerizekalı vs.), karşınızda da biri mantığı anlatıp yaptığınızın hata olduğunu söyleyince "keklemişler, güzel yedirmişler" diyince üstüne de birbirinizden destek alınca çok mu yüceliyorsunuz? Bir de utanmadan reklam izleyen kitleye laf sokmuşsunuz o da ayrı bir utanç meselesi. Konuşma üslubunuza dikkat edin karşınızda asker arkadaşınız yok.

İşimin ne olduğu benim nasıl bir insan olduğumu ortaya koymaz ama çok merak ettiysen söyleyeyim, yazılım mühendisiyim. Burada benim cevap verme amacım da yine üslup meselesiydi ve bunu arz ettim ama siz dinlemek yerine daha çok aşağılamaya ve yine kendinizi en iyi bilen, en çok bilen yapmaya çalışıyorsunuz.

Motosiklet firmalarının da çalışma sistemlerini en az sizin kadar biliyorum. Hiçbir firma da benim babamın oğlunun değil savunayım. Sürüş sistemi ile ilgili dalga geçer gibi konuşmuşsunuz ben de aynı konuya takılıp konuştuğum için cevap verdim ve üslubu eleştirdim. Elbette her firma ürününü tanıtırken süslü cümleler, iddialı sözler, pazarlama içerikli kelimeler kullanacaklar. Adamlar ürününü satmak istiyor bu gayet normal ve herkes bunun farkında zaten, memleketin tek dikkatli, zeki, reklamlara kanmayan, uyanık adamı siz değilsiniz. Bakın tekrar söylüyorum benim eleştirdiğim şey üsluptu ve dediğim şey bu adamlar oraya sizin tabirinizle süslü püslü, kelime oyunları içeren şeyler yazabilirler ama boş yere de bir şey yazmazlar o kadar da düşüncesiz değillerdir. Anlatabildiysem ne ala.

Cem Yılmaz bir stand-up gösterisinde belki izlemişsinizdir artık Japonlar Türkiye'ye getirdikleri ürünlerde kullanım kılavuzu koymuyorlar Türkler okumadığı için demişti. Diğer dillerde uzun uzun tarif edilirken esprili bir dille Türkçe'de "Bir aç kapa, düzelir" yazacaklar diye de eklemişti. Sizin zihniyette bundan farklı değil. Alt tarafı iki teker bir şasi, vereceksin gazı atacaksın vitesi, bitince gidip yakıt alacaksın, değiştireceksin yağını bu kadar. Ne kullanım kılavuzuna gerek var ne de sürüş sistemi olarak X sürüş sistemi yazmasına gerek var. Ha illa da yazacaklarsa X sürüş sistemi değil, "Alt tarafı motor kardeşim kullan işte" yazsınlar daha samimi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyi bildiğini sanan-aslında hiçbirşey bilmiyordur ve bilmediğinin de farkıda değildir.
    Eğer bu lafın bana ise yancılığa lüzum yok, bu konuşmadan sana prim çıkmaz. Üçüncü kişi muamelesi gösteririm insan içine çıkamazsın gider yeni nick alırsın.

Yazdığım arkadaşaysa da bunu onun mesajını alıntı yapıp yaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam fikir alışverişi olsun. Peki benelli sürüş sistemine sahip motorlar diğer marka motorlardan farklı mı kullanılıyor ? Peki bu sitede yer alan ''benelli sürüş sistemi' bilgisinin müşteriye aktardığı sizce ne gerçekten çok merak ediyorum. Farklı olan ne yani bu ''sürüş sistemi''ne sahip olmayan motosikletlerden ?
    Hepsi de aynı. Arada fark yok hepsi de aynı bilgileri verirler hemen hemen. Belki bir iki eksiği fazlası olur ama madem oraya yazdılar bunu mutlaka bir takım bilgilerle desteklerler. Seko'nun da dediği gibi bu bir nevi lüks restoranlarda "şu ve şununla marine edilmiş, bilmem nerenin eşsiz esintilerini barındıran bilmem ne" yazıp servise sunduğu yemek tanıtımına benzer. En başta bu soruyu bu şekilde sormak yerine "benelli sürüş sistemi lsjakdn bu ne ya, gerizekalılar, çok komikler xD" gibi saçma sapan cümlelerle sormasaydın bu konu bu kadar uzamazdı. Umarım farkındasındır.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)