Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Geri Döndü

Motovento
    REKLAM ALANI
    eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Eskiden ne güzel Bilal e anlatır gibi anlatıyordu. Şimdi işi tekniğe döküyorlar hayırlısı.

Birde o arkada boyaların parçaların olduğu garaj daha çok işin ruhunu yansıtıyordu. Ruhu çekilmiş bir stüdyo olmuş.
    Ertugyigit, alijian, Shrieker ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ya tekniğe dökülsün o yine sorun değil , ve garaj konusunda haklısınız eskiden daha iyiydi, motosiklet unsurunu dışarıda bırakıp insan unsuru (Kezban kız) ve başka unsurları araya sokmalarını beğenmedim sadece.
    tinerci bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    profesyonelleselim derken amatorlugun dibine vurmus bir yayın olmus... yayın-yonetimden anlayan birilerini almaları lazım yanlarına yoksa bu duzeyde o mdf lerin önünde yayını izleyesi gelmez kimsenin =)
    Ertugyigit, Sj's ve tinerci bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    O iki çömezi atsalar yeterli bence :D röportajlarda büyük sıkıntı var

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Oturuş pozisyonuna bakın 4 senedir motora biniyo
    ellaksakir ve iguven bunu beğendiler.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    İşte sizin gibi adamlar yüzünden memlekette kahraman yetişmiyor heee.
    Çocuklar ilk programda biraz tutuk kalmışlar. İlkinde acemi olurlar. İkincisinde biraz daha iyi olurlar. Üçüncüsünde süper olurlar. Ne var bunda?
    Shrieker, estelik ve Sam@ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Abicim acemilik değil sorun Türkçe , adamın ana dili. Ve manners dediğimiz saygı görgü , yav teşekkür etmeyi bile bilmiyor bunlar röportaj yaptıkları insanlara.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim acemilik değil sorun Türkçe , adamın ana dili. Ve manners dediğimiz saygı görgü , yav teşekkür etmeyi bile bilmiyor bunlar röportaj yaptıkları insanlara.
    Öğrenirler, düzeltirler. Devam ederlerse daha iyisi olacak bak

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ek : yetişecek kahramanlar bunlarsa zaten yetişmesinler. Eleştirmek herkesin boynunun borcudur , eleştiri kelimesi sadece negatif değildir bunu anlayabilsek bi süper olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Valla inş düzelirler ama soruları kendileri yazdıysa çok büyük fail , ben soruların ve scriptin Aea tarafından yazılması taraftarıyım.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Hic bir yayinini kacirmadan zevkle izledim aea nin.,
    Ta ki dünkü yayina kadar. Valla yarim saat zor dayandim sonrada kapattim ne yalan söyleyim. Gümbür gümbür değil tingir mingir bir yayindi. Öyle olsa bile barkini seviyoruz. İnsan sevdigini yere vururmuş .dost aci söyler hesabi.
    Acele etmeyin zamanla taslar tekrar yerine oturacaktir.
    Ertugyigit bunu beğendi.

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katiliyorum. KTM enduro videolarini cektikleri yesil vadide roportaj yaptiklari cocuklarla(kaytiem?) diger kesimleri anlatayim mi? O yesil vadiye yalnizca cok afedersiniz bok zenginler gidiyor. Katilanlardan 2si Kemerburgazda, o yesil vadiye yakin Gokturk'te 4 milyon liralik evlerde oturan, reklam ajansi sahibi arkadaslarim. Oyle sen ben falan o yesil vadide enduro egitimine falan katilamayiz bizde oyle g.t yok.

Anladigim kadariyla AEA da spormotoyla bu kafa islere devam edip cogumuzun kesinlikle ulasamayacagi seyler izletip duracak bize bundan sonra. Ergen muhabirleri de cabasi. Bir adamimiz vardi medyada bizi temsil eden, o da sponsor kurbani olup gerzek gerzek seylere bulasti. Onu da suclamiyorum neticede cok fazla marka yok arkasinda da, hitap ettigi kesim azaliyor yavastan.
    2012 motor fuarındada ktm spormotoya laf giydiriyordu :D araları düzeldi galiba şimdi
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Neyse zamanla bekleyip görücez artık :D

Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden ne güzel Bilal e anlatır gibi anlatıyordu. Şimdi işi tekniğe döküyorlar hayırlısı.

Birde o arkada boyaların parçaların olduğu garaj daha çok işin ruhunu yansıtıyordu. Ruhu çekilmiş bir stüdyo olmuş.

Aynen imza, genel eleştiriye katılıyorum, ancak istensede istenmesede ,sevsekte sevmesekte, Barkın apaçilerin reizidir, öylede kalacaktır, o işini bilir merak etmeyin konspet monsept takmaz elbet okuyordur bu yorumları. (yada yanılıyorum)

Çin malları hususunda, sonunda! " tutarlı " bir açıklama getirmiş , adam diyorki; ben buradan test ederim belkide beğenirim, tavsiye gibi algılanır alınır, ilk 200 kilometrede bişey olur, sonra küfrü ben yerim.

Yalnız hep söyledim söylüyorum artık üretim teknolojisi istesenizde istemesenizde Çaynaya kaydırıldı , gelecekte ağzımızın suyu aka aka artık şu son modeli nezaman gemi ile yollarlar acebb diyeceğiz.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    çok yaşasın başımın üstünde yeri var her gün program yapsın her gün izleyeyim

çekemediği arabaya öküz olmak diye bir şey vardı değilmi nerden aklıma geldiyse
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk başlarda yadirgiyordum bu adamı. Ne kadar ukala diye. Millet soru sorar her soruya bilmiyorum der ( cagir bir motosiklet ustası konuk et teknik soruları yanıtlasın) endurolari aşağılar paso karı kız muhabbeti piyasa mi yapıyor milleti mi aydınlatıyor belli değil şeklinde. Sonra uyandım duruma bu camianın üslup bu... Sikayetvar daki firma şikayetlerini okudum yine merakla. Honda kimseye yanıt vermemiş hakeza yamaha kimseyi s.klemiyor tek yanıt yok. Ne garanti kasiyorlar ne yedek parça. 20-30 bin tl lik makineler alıyoruz ama muhatap yok. Belki de motosikletin olup olacağı bu kadar. "Al bin gez ışte daha ne lagaluga yapıyorsun" tribi var heryerde. Adamlar kendi müşterisini kale almıyor AEA yı ne diye kale alıp sponsor olsunlar ki? O da olaya bir şekil ayak uydurmanin yolunu bulmuş. Bu arada KTM ve BMW nin satış sonrası hizmetleri çok iyi görünüyor
    Studyonun ruhuymuş ropörtaj yapan kişiler beceriksizmiş vs geçin bunları bence... olan bu dua edin de bu adam da yakında bırakmasın bu işi
    Ertugyigit ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Bu son laf eleştirenlere yani bize geldi galiba. Dostum fanatiklik bu dünyadaki bütün sorunların başıdır, yanlış yapan insanların da yanlışlarını yüzlerine söylemek erdemdir, herkesin sorumluluğudur. Ama biz milletçe bir şeyi seviyoruz , kendimizle bağdaştırıyoruz ve biri bir laf edince hemen saldırmaya kafa kesmeye başlıyoruz. 1 yıldır motor kullanan bir s.k bilmeyen adamdan hangi motor alınır videosu izlemek istiyorsan sana iyi seyirler , ben izlemeyeceğim çünkü. Kameraya saç düzelten bir barbie bebeği de dinlemek istersen yine saygı duyarım , ama sonra programda yeni ve sağlam bilgi niye yok diye ağlama sonra , tamam ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Logan07 size değil yazdığım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başlarda yadirgiyordum bu adamı. Ne kadar ukala diye. Millet soru sorar her soruya bilmiyorum der ( cagir bir motosiklet ustası konuk et teknik soruları yanıtlasın) endurolari aşağılar paso karı kız muhabbeti piyasa mi yapıyor milleti mi aydınlatıyor belli değil şeklinde. Sonra uyandım duruma bu camianın üslup bu... Sikayetvar daki firma şikayetlerini okudum yine merakla. Honda kimseye yanıt vermemiş hakeza yamaha kimseyi s.klemiyor tek yanıt yok. Ne garanti kasiyorlar ne yedek parça. 20-30 bin tl lik makineler alıyoruz ama muhatap yok. Belki de motosikletin olup olacağı bu kadar. "Al bin gez ışte daha ne lagaluga yapıyorsun" tribi var heryerde. Adamlar kendi müşterisini kale almıyor AEA yı ne diye kale alıp sponsor olsunlar ki? O da olaya bir şekil ayak uydurmanin yolunu bulmuş. Bu arada KTM ve BMW nin satış sonrası hizmetleri çok iyi görünüyor
    Studyonun ruhuymuş ropörtaj yapan kişiler beceriksizmiş vs geçin bunları bence... olan bu dua edin de bu adam da yakında bırakmasın bu işi
    Yalnız şimdi okudum da bırakmaz kolay kolay merak etmeyin , iyi geliri var. İnternetteki reklamlar çok iyi para getiriyor , tıklanmasa bile. Ktm motor veriyor ve büyük olasılıkla maddi bir yardımda da bulunuyordur çünkü adamların resmi reklam kanalı gibi bişi oldu artık , çok akıllı bir reklam stratejisi aslında alkışlıyorum. Evet başları daha bu işin ama kapitalizm ve şirketler çok iyi geçinir , reklam da en çok para akıtılan alandır. Daha fazla ktm göreceğiz daha fazla ktm duyacağız vs vs. Adamlar çok akıllı çünkü milyon dolarlar harcayarak yapılan reklamı bir iki motor senede bir de yurtdışı etkinliğine götürerek aşırı ucuza kapatıyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Hatta düşündükçe üretiyorum belki aeaya sözleşme bile imzalatmış falan olabilirler başka bir markanın sponsor olmasını engellemek için. Kâr marjı odaklı şirketlerden beklerim , ve çok olağan şeyler bunlar yurtdışında.
    logan07 bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Esnaf lokantası seviyoruz biz kurumsal firma ayakları yapma gözünü seviyim barkın başgan.

Samimiyet lazım bize. trt1 ağızıyla sunum yapan adamlar değil.
    Ertugyigit ve hakikiteker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esnaf lokantası seviyoruz biz kurumsal firma ayakları yapma gözünü seviyim barkın başgan.

Samimiyet lazım bize. trt1 ağızıyla sunum yapan adamlar değil.
    Aynen onu buralara getiren ana kitleye sırtını dönüyor iki ktmden sponsorluk alınca.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam şimdi dese ki bana 100 kağıt verin iban ım şu kim çıkarır verir sözleşme kesinlikle imzalanır ve olması gereken de odur

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Carl Gustav Duy bunlaru duy

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)