Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Altın Elbiseli Adam Geri Döndü

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o hesabın fake olduğunu anlamayan insanlar, insanlarımız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kardesim belki biz hata yapmis, bi anlik dalginliga dusmus olabiliriz. Boyle kucumsercesine yorum yapman olmamis

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o scooterlı elemanın anlatımı, tarzı falan çok itici geliyor bana da.(sorun scooterda değil, hayabusayla gezip anlatsa izlemem o elemanı)
    Artık canlı olarak izlemiyorum,yayın bittikden sonra izliyorum ve o kısımları direkt geçiyorum.
    Kız da biraz emanet giyilmiş kazak gibi duruyor programda, olmamış.
    Eski tadı kalmadı programın, motosiklet incelemelerinde de eski samimiyet yok sanki.(eskiden de bi hondacılık vardı ama, yinede genel olarak daha çok beğeniyordum)

Programın tarzının değişmesindeki sebebi de kendimce şöyle yorumluyorum; bence Barkın bey televizyona satabileceği bi program yapmak istemiş.
    'Bakın işte komplike bir program yaptık, motorla gezip konuşan bi elemanımız var, cici bi kızımız da var aradabir o da çıkıyor, motosiklet falan gösteriyoruz arada vs vs ....' demek için bence bu değişim.
    Yoksa daha önceki tarzla bi tvde yayınlanması ihtimali sıfır gibi bişeydi. Çünkü daha çok bilgi vardı, televizyon izleyicisi sıkılırdı.
    Bunlar tamamen şahsi düşüncelerimdir, kimse gereksiz avukatlığa soyunmasın.
    İzlemezsin olur biter.
    Levent68 bunu beğendi.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Meyve veren ağaç taşlanır der, yerimi ve safımı belli ederim.
    Sepetçioğlu, Enes Bakır ve Berkec. bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Altın elbiseli adam motosikletcilerin peygamberidir biat edin

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meyve veren ağaç taşlanır der, yerimi ve safımı belli ederim.
    +1..............
    mgokhan57 bunu beğendi.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    dünyanın en tarafsız motosiklet incelemesi bu arada motor da güzel

Oguz K. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 125
    motor çok güzel
    Yahu Barkın Bayoğlunda da ne fizik var arkadaş. Hangi motora binerse binsin altında msx125 gibi kalıyor...
    aklıma hep bu video geliyor...

5

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    AEA eski tadını kaybetti..
    Bana göre çok bozdu artık hiç keyif vermiyor ben 2010 dan beri takip ediyordum artık bitti.
    Çoluğu çocuğu topladı oraya işin b.kunu çıkardı saçma sapan geyik muhabbeti çekiyor.Çağırdığı herifler kamera karşısında ayak uzatıp küfrediyorlar seyirciye biraz saygınız olsun yayın yapıyorsun sen orda ..
    Geçen bakim dedim az Barkın yok 5-6 kişi muhabbet çeviriyolarlar havadan sudan geyik bumu AEA ?

KTM -KTM -KTM yeterlan ..Honda ya senelerce iyi iyi dedi şimdi cbr yi paramparça etti.Millette abi cbr1000 biniyor diyor.Para alamıyor diye satacak değil motorunu ama bukadar göklerden yerin dibine çevirmemeli buna başka birşey derler sonra

Her neyse sonuç olarak "AEA" bitmiştir benim için ...
    Ertugyigit, puyol ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı DraQuila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEA eski tadını kaybetti..
    Bana göre çok bozdu artık hiç keyif vermiyor ben 2010 dan beri takip ediyordum artık bitti.
    Çoluğu çocuğu topladı oraya işin b.kunu çıkardı saçma sapan geyik muhabbeti çekiyor.Çağırdığı herifler kamera karşısında ayak uzatıp küfrediyorlar seyirciye biraz saygınız olsun yayın yapıyorsun sen orda ..
    Geçen bakim dedim az Barkın yok 5-6 kişi muhabbet çeviriyolarlar havadan sudan geyik bumu AEA ?

KTM -KTM -KTM yeterlan ..Honda ya senelerce iyi iyi dedi şimdi cbr yi paramparça etti.Millette abi cbr1000 biniyor diyor.Para alamıyor diye satacak değil motorunu ama bukadar göklerden yerin dibine çevirmemeli buna başka birşey derler sonra

Her neyse sonuç olarak "AEA" bitmiştir benim için ...
    Kesinlikle katılıyorum. Sadece motor incelemelerini izliyorum ama motorcu muhabbeti daha bi iyi geliyor şimdi bana.

TimCage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250
    Herkesi mutlu etmek mümkün değil. Ben Akasya hanımın olduğu bölümü izlemedim, çünkü hoşuma gitmedi. Gece yarısı geyiklerini de beğenerek izliyorum. Beğendiğinizi izleyin, beğenmediğinizi geçin. Büyütecek bir şey yok bence.
    Either you die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain...

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    AEA nın eski yaptığı iş herkesi bilmem ama çoğunluğu mutlu ediyordu.Benim ve şuanda bir çok kişinin mutsuzluğu bozmasına üzülmemizdendir.
    Evet katılıyorum sürekli aynı tarz çekim bir süre sonra sıkacaktır ama bu genç arkadaşlar,geyik ve küfür fikri tutmadı..
    Ertugyigit, chcts1 ve Biyturs_OnSr bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)