Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Geri Döndü

Motovento
    REKLAM ALANI

Kimin izlenme sayısı artsa mala bağlıyor bir zamanlar iphonedo izliyordum adam çok eğlenceliydi sonra 30 bini geçti şaşırdı adam artık video çekmiyor.Ah barkın abi ah.
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Yav şu mantığı bi atın lütfen , beğenmediyseniz daha iyisini yapın demek çok saçma bir argüman. Barkın o izlemeyi sevenler olarak eleştiriyoruz ki adam okusun buraları düzeltsin bazı şeyleri , eleştiri her zaman yıkıcı değildir , yapıcı da olabilir bunu bir ayırsak süper olacak. Röportaj yaptığı adama ayırdığı vakit için teşekkür etmeyen birini niye eleştirmeyelim kardeş ? Hiç mi düşünemememiş Aea bunlara 'şöyle şöyle yapıcan tşk edicen el sıkıcan' dememiş ? Hele o kız ; onlarca kez kaza yapmış , ne katacak Aea yı izleyen adama ? Eleştiriyoruz ki güzelleşsin bazı şeyler. Ha ama programı böyle yeniyetmelerle beğendiyseniz ktmnin her an gözünüze sokulması hoşunuza gidiyorsa bilemem.
    alijian bunu beğendi.

Avrupada motorsiklet satışları dip yapmış.
    Markalar artık türkiye'ye gereken değeri gösterip çeşitliliği arttırırlar umarım.
    Ertugyigit ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Bu devlet varken uygun fiyat gelmesi çok zor , daha gümrükten girerken kendisinin yarısı kadar vergi yiyor (arabada kendisi kadar) , ama Türkiye'nin potansiyeli var. Avrupa bi arada eskiyi çok sever , herkes 80 lerden 90 lardan kalma eski babalarının dedelerinin motorlarını tekrar toplamaya çalışıyor , bizde maalesef bu çok az.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Eklemem lazım o kızın programa dahil edilmesinin tek sebebi siteye ve videolara tık sayısı almak ( kızın ciddi bi fanbase'i var neden anlamadım)

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Ben de beğenmedim ilk programı. Bitsin diye bekledim ilk defa AEA ın bir videosunu.
    1 yıldır 3-4 bin km motor kullanan adamdan banane o ne anlatacak ki bize bu saatten sonra. (Yanlış anlaşılmasın tabi ki katkıları olur ama 40 yıllık (fuat ve devrim abiler gibi) bir motorcu gibi olur mu?)

Kızın zaten aklı bir karış havada, nasıl gözüküyorum acaba kamerada, saçım nasıl, makyajım nasıl diye düşünüyordu sanki tüm kayıt boyunca. Sordukları sorular zaten sadece soru sormak için sorulan sorular.
    Barkın abi bu eleştirileri duyar da inşallah zamanla haksız çıkartır bizi yoksa hitap ettiği esas kitleyi kaybeder.
    Ertugyigit ve alijian bunu beğendiler.

Motosikleti
    HD VS KTM
    Ben motosiklete basladigimdan beri KTMciyim. Ktm distirbitorleri calisanlari ve bu ulkenin en buyuk gururu olan KEMAL MERKITi de giyabinda tanirim. Spormotoya insanlar dusman olarak bakiyo ama adamlarin sattiklari motorlar orta sinifin ustune hitap ediyor ve kalifiye motorlar uretiyorlar. Hasanpasadaki o dukkandaki herkesi az cok bazilarini cok cok iyi tanirim. Hepsi altin gibi insanlar. Heleki selcuk bektas dunya iyisi bi motorcu. Gelelim Kemal Merkite dakari bitiren sayili insanlardan ve bayragimizi dalgalandiran gururumuzdur. Keske o yeni yetmelerin sacma roportajlari yerine Kemal Abimizden col kaplanindan bahsetselerdi.cunku turk motor camiasindaki akranlarimin hicbiri adami tanimiyor yaptiklarini nasil oldugunu bilmiyor. Ayrica bu abizimiz spormoto kokenlidir. Biz o pis garajin icindeki muhabbeti sevmistik ama bu yayinla cidden ben de sogudum. Ama ktmyi bu kadar yermenizi dogru bulmuyorym. Cunku beyinsiz diger japonlar motor isine sicak bakmiyor. Ktm yenilikci ve turkiyede yapilan islere destrkci. Bu destek ne yamaha ne honda ne suzukiden geliyor. Tursuyla sirkeyle de bu is bi boka yaramazdi.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Bir noktada haklısınız elbet sponsor alacaktı ama program ktmnin kişisel reklamcısı gibi gidiyor bu duruşla. Markayı yermek gibi bir niyetim yok aslında ama stratejileri biraz itici geldi , hani Aea programını izleyen kişilerin çok kısıtlı bir miktarı ktm alabilir sanırım. Aynen Kemal merkitten konuşulmasını ben de çok isterdim , en azından dakar üstüne biraz konuşulmasını. Ama çocuk o kadar boş şeyler sordu ki.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam fuarda mt09 tracer görmedim dedi ya Veletlere bir sürü laf cakan arkadaşlar "anlayamazsınız"
    Sj's bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Lol anlayamazsınız o denizin köpürmesi o sallantı :D ya bu iki elemana doğru düzgün öğretsin bazı şeyleri ya da hakkaten konuşmayı bilen birini alsın yanına.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    programda değiliklik yapılmış konsept güzel.bayan motorcu muhabirde renk katmış.sıkıntı yazılımcı arkadaşta..daha tecrübeli arkadaşlara bu işi verebilirdi.bu ilk yayın ama orda konuşup dinletecek kişinin dizi yere deymeli bence...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Çocuk ta tecrübe yok ama ne alınır ne alınmaz videosu yapacakmiş nasıl olacak merak ediyorum
    Ertugyigit bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Motorcu muhabbetide katılmalı 2 el rehberi videoları faydalı bilgileri kendi samimi anlatımıyla yapabilirdi ,Devrim Fuat abiyide unutmayalım her hafta dönüşümlü bi şeyler olacakmış gibi galiba biraz zamana ihtiyaç var
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Lol çocuk büyük torpilli çıktı desenize. O kız sunucuyu beğenen arkadaş anlamıyorum , kız konuşmaktan aciz resmen. Ve güzel de bulmadım Anadolu onun gibi kokoş kız kaynıyor. Şuan Fransadayım ve o kızın 3 katı güzellikte kızlar onun çeyreği kadar egolu kaprisli değil inanın bana. Kameraya bakarak saç düzelterek olmaz bu işler.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Altın çocuğu bende pek sevmem. Bazı çıkışları, savunduğu yada kendi tercihi olan tarzı insanlara diretmeye çalışması hep itici gelmiştir bana. Ama ilk günden beri izlerim. Muhabbeti çekilir birisi. Üslup olarak bize yakın. Herkes kendinden bişeyler buluyordur eminim.
    Ancak; program artık fazla tekdüze olmaya başlamıştı. Hep aynı format, aynı mekan, aynı konuklar, aynı muhabbetler... Değişiklik yapma zamanı geldi diye düşünmüş olmalı. Tabiki biz millet olarak değişikliğe, yeniliğe hemen tepki gösterdiğimiz için tam istediğimiz ortam doğdu.Şimdi vuruyoruz adama. Vuralım tabi. Bu kadar eleştiri kimseye zarar vermez. Ama azıcıkta mantıklı bakmak lazım. Kateme ile ilgili bu kadar ön yargılı olunmamalı. Spormoto adamı lansmanlara götürüyor. İlgili davranıyor. Nolcaktı yani Barkın bey " ktm pahalı, binmeyin" mi deseydi? Evet cross-enduro olarak şu an rakipsiz bi firma. Tabiki birazda pahalı. Böyle fakir edebiyatı ile hiçbir yere varılmaz.
    Muhabirler için acemi, tecrübesiz falan denmiş; Çok ilginç. Onlar profesyonel muhabir yada gazeteci değilki. Sıradan gençler. Ellerinden gelende bu heralde. Zamanla düzelebilir, düzelmez ise de zaten bi çaresi bulunur.
    Naçizane fikrim; Yeniliğe bu kadar karşı durmayalım. Zamanla taşlar yerine oturur. Doğal seleksiyon gereği uygun olmayan format uygun hale gelir.
    İlk program için fena değildi bence. Devamına bakıcaz.
    abeciMotoru bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lol çocuk büyük torpilli çıktı desenize. O kız sunucuyu beğenen arkadaş anlamıyorum , kız konuşmaktan aciz resmen. Ve güzel de bulmadım Anadolu onun gibi kokoş kız kaynıyor. Şuan Fransadayım ve o kızın 3 katı güzellikte kızlar onun çeyreği kadar egolu kaprisli değil inanın bana. Kameraya bakarak saç düzelterek olmaz bu işler.
    Birkaç kez o kızı görüp konuşmuşlugum var hiçte egolu biri gibi gelmemişti iyi birine benziyordu belki heyecan dan ne yapacağını şaşırdı
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Güzel olmuş, ktm reklamı destek vs. lazım yapacak bişey yok ona. Ama app yazan Ömer isimli çocuk hiçbişey katamaz. Bende 1 yıllık motorcuyum gidip kucuk cc de motor incelemem cunku katkı saglamaz o kişi gereksiz ama mikrofon felan tutması için iyi düşünülmüş. Devamında görücez ne olcak ne olmalı. Motorcu muhabbetini yapan kişi kesinlikle çıkmalı buraya.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar AEA yeni sezona saydiriyoruz konudan sapip giybet yapmayalim :p

Genc elemanlar cicek gibi cocuklar oyle gorunuyorlar. Ama kesinlikle ellerine mikrofon verilmemeli! Bir onceki sayfada da soyledigim gibi yayindan cekmesi lazim onlari.

Gecen sezon haftanin enduro kosesinde KTM patlatirdi o guzeldi ama programin yarisinda KTM olunca boyle oguruyoruz biz de.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Fakir edebiyatı yapmıyorum ama programın yarısı ktm oldu be bilader. Tamam destek lazım eyw anlıyoruz , ama neden bu kadar yeniyetme kişileri röportaja yolluyor onu anlamadım ben. Tabi ki de profesyonel olmalarını beklemiyorum ama Türkçe konuşmaktan acizler , hayatlarında hiç mi röportaj izlememişler ki bir teşekkür edip el sıkmayı beceremiyorlar ? Bence barkın kendi yazdığı hazır scriptleri bunlara versin öyle yollasın , bunlar kendileri bişi yapmasın.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Arkadaş, bir haber vereyim dedim konu kendini aşmış Bu bölümü açıkçası ben de çok beğenmedim ama ilk bölüm olduğu, yeni sezonda bizi nelerin beklediğini göstermek için yapıldığı ve bilirkişi ya da herhangi bir tartışma konusu olmadığı için muhtemelen böyle oldu. 2-3 bölümde ne olduğu net anlaşılacak bence.

Bu arada KATEME muhabbetlerine bittim, bana şunu hatırlattı;

Ertugyigit ve Sj's bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ha bu arada Aea bu dünyadaki tek motor medyası değil , Youtube'da yabancılar dolu kanal yapıyorlar yüzlerce. Evet belki muhabbet samimiyet yok aeadaki gibi ama en azından bu kadar saçma kişileri çıkarmıyorlar be bilader. Kız da egosuz olabilir ama yurdum kezbanı, bir kamera görünce herşey değişiyor hayatlarında işte.
    tinerci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)