Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motor aldım süremiyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zongshen ZSgy125--SYM GTS250i Evo
    Abi diye hitap ediyorum. 18 yaşındayım, motora ilk başladığım zamanı hatırladımda anlattıkların uyuşuyor. Ben hiç devirmedim ama, yokuşta kaldıramazdım bazen stop ederdi bazen fazla bağıttırırdım. Birde ben debriyajı daha sert ve daha uçta olan bir crossla başladım. Sadece 3-4 gün sürdü bu acemilik olayı. Abi tavsiyem tereddütle korkarak sürme motoru rahat ol mümkün olduğunca stop etsin ne olacak? çok çok tekrar çalıştırırım bir daha mı etti, tekrar, tekrar, tekrar... Benim eğitim almak için durumum yoktu trafiğe kapalı alanda kimsenin yardımı olmadan tek başıma öğrendim. Şimdi 6000 km yi devirdim bile. Tekerin düz bassın abi, kazasız belasız. - bu arada benim adımda Burak-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yavaş yavaş düşe kalka eski düzende olduğu gibi öğreneceksin dert etme sıkıntını bana yaz ben elimden geldiğim kadar yardımcı olurum burada kurs eğitim diye nara atanlara bakma sen onlar son model motorcu
    eyvallah kardeşim

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Kardeşim inan hepsi zamanla geçicek İlk zamanlarda bende çok sıkıntılı bir şekilde sürüş yapıyordum hatta bazen korkuyordum lan bu motor elimde kalmasın o nasıl sestir filan ama büyüklerimiznde dediği gibi düşe kalka, kırıp tamir edip yaparak öğrenicez herşeyi. Zamana bırak birazda kendine güven birazda motoruna gerisi tefarruat :D

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı TheAwesome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi diye hitap ediyorum. 18 yaşındayım, motora ilk başladığım zamanı hatırladımda anlattıkların uyuşuyor. Ben hiç devirmedim ama, yokuşta kaldıramazdım bazen stop ederdi bazen fazla bağıttırırdım. Birde ben debriyajı daha sert ve daha uçta olan bir crossla başladım. Sadece 3-4 gün sürdü bu acemilik olayı. Abi tavsiyem tereddütle korkarak sürme motoru rahat ol mümkün olduğunca stop etsin ne olacak? çok çok tekrar çalıştırırım bir daha mı etti, tekrar, tekrar, tekrar... Benim eğitim almak için durumum yoktu trafiğe kapalı alanda kimsenin yardımı olmadan tek başıma öğrendim. Şimdi 6000 km yi devirdim bile. Tekerin düz bassın abi, kazasız belasız. - bu arada benim adımda Burak-
    eyvallah kardeşim bende öyle yapmaya çaışıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Bandırmada yoksa bursada istanbulda var. Bir haftasonunu feda edip adam gibi bir yerden eğitim almalısın. Kendi kendine öğrenemezsin, yalan yanlış kulaktan dolma bilgilerle de olmaz. Eğitime harcadığın her kuruşun sonuna kadar hakettiğini göreceksin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)