Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

dizlik ne alsak???

Motovento
    REKLAM ALANI
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dizlik tavsiyesi olan var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Lınktekı ürünü aldım ve çok memnunum. 100 TL motosikletciyiz.com sitesinin Şirinevlerdeki mağazasında. Daha önce paylaştığım bir konuda gerçek resimlerini görebilirsin.

http://www.mototas.com.tr/urunlistele.aspx?id=6224&m=50&g=601&o=77

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    bende bugun bu urunu aldım yarın elimde olucak . hakkında bilgi verebilirim.

http://www.n11.com/prohel-mafsalli-m...ligi-P17827224

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    prohel dizlik vardı kenarı da duruyor, dizlik hareketimi kısıtlıyor diye şuan kullanmıyorum linkteki gibi bir şey almayı düşünüyorum koruma olarak ne kadar iyidir bilmiyorum
    http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...koruma-pmu1730
    şunu da söyleyeyim pantolon üzeri dizlikler 3 tane çırt çırt bandı var onları sıkıyorsun buraya kadar tamam kaza anına gelirsek bu çırtlar ne kadar tutunacak, dizliğin dönmemesi imkansız en iyisi motosiklet pantolonu almak

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prohel dizlik vardı kenarı da duruyor, dizlik hareketimi kısıtlıyor diye şuan kullanmıyorum linkteki gibi bir şey almayı düşünüyorum koruma olarak ne kadar iyidir bilmiyorum
    http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...koruma-pmu1730
    şunu da söyleyeyim pantolon üzeri dizlikler 3 tane çırt çırt bandı var onları sıkıyorsun buraya kadar tamam kaza anına gelirsek bu çırtlar ne kadar tutunacak, dizliğin dönmemesi imkansız en iyisi motosiklet pantolonu almak
    kaval kemıgı nasıl olacak bunda? bence soguktan koruma adına ıyı bır cozum olabılır ancak kaval kırılırsa zor iyileşir.
    http://www.n11.com/prosev-cift-mafsalli-motosiklet-dizligi-P17827558 bu urunun sıyahını denedım cok guzel konforlu ancak bunun rengı pek hosuma gıtmedı sıyahını da bulamıyorum nette. magazaya gıtme sansım da malesef yok.
    motosiklet pantolonu en iyisi ancak tüm gün o pantolonla gezmek zor. Antalya fena sıcak.şehirler arası yolculuklarda pantolon kullanabilirim diye düşünyorum.
    bence de dizlik kaza anında döner ancak ilk şoku absorbe etmesı yeterlı olur diye düşünüyorum.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Fırsat diye nitelendirmezseniz elimde hiç kullanılmamış zandona dizlik var ,düşünürseniz
    Pantolonlarımın hepsi korumalı o yüzden hiç kullanmak kısmet olmadı

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Bendede ufo çift mafsallı dizlik var satabilirim

düşeş mi link foto vs mesajlayabilirsiniz

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dizlik mizlik kullanma dostum direk kevlar korumali pantolon yada goretex duratex kumas pantolon almalisin dizlikle bitmiyor asfaltta suruklenirken dizlik falan kalmaz ayaginda gunluk kotunda erir parcalanir don cikar ortaya

Motosikleti
    2teker
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşeş mi link foto vs mesajlayabilirsiniz
    Anes motordan almıştım ordan bakabilirsin sana bişeler yaparız yabancı degilsin
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

bu tür pantolonların günlük kullanılabileni var mı acaba.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizlik mizlik kullanma dostum direk kevlar korumali pantolon yada goretex duratex kumas pantolon almalisin dizlikle bitmiyor asfaltta suruklenirken dizlik falan kalmaz ayaginda gunluk kotunda erir parcalanir don cikar ortaya
    Bende tec90kevlarli pantolan var icindeki dizlik çift mafsallı dizlik kadar iş gorecegini sanmiyorum.dukkanin önünü kapatma
    oyunageldim ve leokaplann bunu beğendiler.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tür pantolonların günlük kullanılabileni var mı acaba.
    Bende full Kevlar tech90 var. çarşamba gün boyu ofiste giydim bir daha zorda kalmazsam giymem
    logan07 bunu beğendi.

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alpinestar refleks (çakma ürün) Çift mafsalı dizlikle iki kaza geçirdim biri küçük biride güzel bir kazaydı ikisindede dizliğin çıkması ters dönmesi gibi bir durum olmadı Allah'a şükür çok iyi getirdiler görevlerini yerine. Tabi bu kazaları yüksek hızlarda yapmadım, yüksek hızlarda da diz üstünde kayabildiğiniz sürece korur fakat diz üstünde kayabilememe olasılığınıza karşılık kesinlikle korumalı pantolon almanızı öneririm. Hatta bunu haricinde şöyle söyleyeyim kesinlikle koruma ekipmanlarınızı tamamen eksiksiz şekilde bütçeniz fazla değilse kaliteli ve uygun fiyatlı ikinci elleri araştırarak alın. Ben öğrenci olduğumdan ekipman alsam motor süremeyeceğim kafasıyla motoru aldım sonra gaydirugubbag ekipmanla ile 2 sene idare ettim Allah'a şükür birşey olmadı ama kaza yaptıktan sonra aldığınız hasar az bile olsa önemini anlıyorsunuz ekipmanın. Ya kaliteli ekipman alın, kalitesiz ekipman alacaksanızda motoru sürebileceğiniz en yavaş şekilde sürün ki az hasar alın.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Brand-New-ATV-Motocross-Motorcycle-Knee-Off-road-Knee-Elbow-Guards-Pads-Black/1543228878.html

şöyle bi şey düşünürsen elimde var hocam aklında olsun

matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    Zandona vardı 3-4 yıl önce almıştım.
    Çok rahat ve sağlam bi ürün
    Tavsiye ederim.

mafsalındakı metal parca depoyu cızıyor mu?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar
    ben bi beden büyük motosiklet pantolonu aldım ??? dizlik falan hiç kafama yatmadı.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Dün Bahsettiğim ürün elime ulaştı.

fotoğrafta gorundugunden çok daha fazlası bi urun. mafsalı işlevini fazlası ile goruyor. dizin bir karış ustunden başlayıp tum kaval kemiğini sarıyor. ürün hakkındaki düşüncelerim bunlar.
    ben 150cc chopper kullandıgım için bu urun benim için çok uygun gorundu.

Kazasız belasız. Tek mafsal yeterli geliyor mu pantolonunuzu topluyor mu, hareket kabiliyetini kisitliyor mu?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)