Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Son durum nedir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan Smsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Yeni gördüm hikayeyi . Benımde boyle kucuk bır olay basımdan gecmıstı . ben kendımı sıgaralara vurabıldım sadece ve sabahlara kadar ağlayarak . Ne diyeyim abi oturdum agladım hikayene .. Benzer bı olay yasadıgım ıcın . 3 senelık ılıskım bıttı 4 aydır aglıyorum o suan baskasıyla el ele kol kola . Ne yapılır ne edılır bılmıyorum bır baskasınıda sevemıyorum.. Ama o cok mutlu. neyse abi forumu ne hale getırdık . karı gibi aglamayı bırakalım en iyisi
    berk_cglr bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son durum nedir
    Son durum nedir..

Yaklaşık 7 aydır Rusyadayım. Kendimi hayvan gibi işe güce verdim. Bu süreç içerisinde nadiren mail attım kendisine toplasan 3 5 defa. Daha sonra işlerin yoğunluğundan ve bu işte sorumluluğumun çok fazla olduğundan bi süre sonra aklıma dahi gelmediğinin farkına vardım.

Demekki neymiş kendini birşeylere vermen gerekiyormuş..

Aradan zaman geçmesi gerekiyormuş..

Zaman geçti evet.. Acı da geçti..

Aklıma geldikçe bi sigara daha yakardım, ne zaman bir sigara daha yakıp uzaklara dalsam aklımda yine O olurdu. Bu acıyı içimden söküp atabilmeyi o kadar istiyordum ki yılların tiryakisi olarak sigarayı bıraktım.

Bu durumun bana yaşattığı acının eninde sonunda biteceğini biliyordum. Ama bitsin artık diye çırpındıkça daha çok acıtıyordu.. Bu aşk denen derde düşen herkes aynı hatayı yapıyor olsa gerek..

Demekki sakin kalabilmek gerekiyormuş..

Sonra zaman geçti görüşmeyi bıraktığı bir ortak arkadaşımızla buluşmuş. Hayatında hiçbirşeyin eskisi gibi yolunda gitmediğinden, kimseyle mutlu olamadığından bahsedip benimle hala gorusup gorusmedigini sormus vs vs vs..
    Sigaraya o kadar karşı iken sigaraya başlamış.. Maddi konuda sıkıntılar yaşamaya başlamış.. E tabi artık borcunu harcını sürekli kapatan bi ben yok hayatında.. Her istediği olsun diye, kendisi mutlu olsun diye çırpınan bi ben yok.
    Bunu ukalalık gibi algılamayın sakın ama birlikteyken dahi şakayla karışık söylerdim kendisine 'biz ayrılırsak sen benim gibisini çok ararsın ooooluuum' diye..
    Bu asla bir şaka değildi.. Zamanımızda maddiyat ön plandayken ben birgün olsun lafini yapmadım. Milletin beyaz eşya takımı düzdüğü fiyata ben bitane buzdolabı alabildim lan haala durur evin bi köşesinde beyaz eşyalarım oyyy..

(Anılarım depreşti yine)

Arkadaştan durumla ilgili haber geldikten birkaç gün sonra kendisinden mail geldi.. Birkaç hal hatırdan sonra maddi sıkıntılarının olduğundan bahsederek yardım istedi

(bu durumu burda paylaşmam yanlış görüyor biliyorum ama 1.5 senelik 13 sayfalık konuda ben böyle birşeyi yazıyorsam vardır bi bildiğim okumaya devam et)

Şimdiye kadar niye söylemediğini, ayrı da olsak kendisine defalarca ne sıkıntın olursa olsun çekinme dediğimi hatirlatarak ihtiyacını karsiladim.

Sonraaaa zurnanın zaaaaaart dediği yere geldik.. 1 hafta sonra bir sosyal ağdan kızın teyzesi beni ekledi ve biraz mesajlaştık (7 yıllık bir ilişki sülalenin nerdeyse hepsini tanıyorum zaten sadece sosyal ağda yoktu)
    Bana ne dedi biliyormusunuz? Ailecek arkandan şu sözü söylüyorlar (annesinin ağzından) 'Yunus itten pişman oldu, geldi köpek gibi benim kızımın kapısında yattı affetsin beni diyerek ama artık biz istemiyoruz'

Ne demiş nur içinde yatasıca Aşık Veysel ' güzelliğin on para etmez şu bendeki aşk olmasa..

Durumu duyduktan sonra benim hakkımda böyle sözler ediyormuşsunuz ayıp olmuyormu diyerek bir mail attım. Ondan sonra başladı yok sana kim söyledi yok şu yok bu.. Kendisine 'adam gibi' cevap vermemi söyledi. Bende kendisine artık dayanamayıp 'adam gibi' bir cevap verdim!!

Özür diledi ve bir daha ses soluk çıkmadı..

Şimdi ne mi yapıyorum? Hayatımı bıraktığım yerden yaşamaya devam ediyorum..

Durum hakkında kamu spotu içeriğinde bir mesaj vermeyeceğim. Yaşadığım evreler genel hatları ile konu içerisinde yer almakta zaten.

Bu son fotoğrafla sizleri selamlıyorum

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    la haber verdim, içini ne döktün be...
    bende çocugun acısı depreşmesin die yazamayıp aşağı kaysın die bekliodum

Yalnız konu... senin o kapıya gidene kadar ve aşık oldugun yere kadar öyle güzeldi ki..
    sonrasında senin toparlanmıs olmana sevindim arkadaşım..
    Ama ama, genede bırak yaşadığın güzel ve kötü şeyler orda oylecene kalsın...
    Sen hayatına devam et...

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la haber verdim, içini ne döktün be...
    bende çocugun acısı depreşmesin die yazamayıp aşağı kaysın die bekliodum

Yalnız konu... senin o kapıya gidene kadar ve aşık oldugun yere kadar öyle güzeldi ki..
    sonrasında senin toparlanmıs olmana sevindim arkadaşım..
    Ama ama, genede bırak yaşadığın güzel ve kötü şeyler orda oylecene kalsın...
    Sen hayatına devam et...
    Ben konunun ilk sayfalarında da söylediğim üzere canım sıkıldığında alırım elime kağıdı kalemi başlarım yazmaya..

Bu iç dökmek değil. Bu, aslında hikayeye bir son vermek.. Eğerki bu durumları yaşarken yazıp yazıp yaktığım sayfaları okusaydın derdimki evet haklısın içimi döktüm. Kinimi kustum evet haklısın bu kadarını paylaşmak doğru değil derdim o zaman. Buradaki yazdıklarımın tamami yasanilmisliklarin golgesi sadece.. İyi olanda kotu olan da..

Bu hikayenin bir sona ihtiyacı vardı yeniden başlama ihtimali kalmaması için. Ve ben başrolü öldürdüm son sözlerimle..
    Olan bitenin hepsi bundan ibaret.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Rusya' da kadından ötürü aşk acısını da ancak bir Türk çekerdi zaten seni selamlıyorum yoldaş

Bütün şirket laptop' un karşısına geçti attığın fotoğraftaki hatun mermerden mi yontulmuş yoksa gerçek mi diye ayırt etmeye çalışıyoruz sen hala yok mail attım deyip duruyorsun, la Rusya' dasın bi ayıl kendine gel daha ne kızından, aşkından bahsediosun

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rusya' da kadından ötürü aşk acısını da ancak bir Türk çekerdi zaten seni selamlıyorum yoldaş

Bütün şirket laptop' un karşısına geçti attığın fotoğraftaki hatun mermerden mi yontulmuş yoksa gerçek mi diye ayırt etmeye çalışıyoruz sen hala yok mail attım deyip duruyorsun, la Rusya' dasın bi ayıl kendine gel daha ne kızından, aşkından bahsediosun
    Ağa Allah aşkına o ne biçim bir yorumdur yaaa :D :D bildiğin gülmekten koltuktan düştüm :D uzun zamandır bu kadar iyi gülmemiştim. Hay çok yaşa emi :D
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu başlığının ;
    "Biten bir aşkın ardından gidilen Rusya'da taş taş üstünde davay davay hobareeyyyy" olarak rezive edilmesini oylamaya sunuyorum
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu başlığının ;
    "Biten bir aşkın ardından gidilen Rusya'da taş taş üstünde davay davay hobareeyyyy" olarak rezive edilmesini oylamaya sunuyorum
    Tamam biliyorum espiri yapılıyor ama yanlış anlaşılmamak üxere şöyle bir dip not düşmek istiyorum.
    En nihayetinde uzun soluklu bir ilişki idi bu anlattığım ve daha önceler de kopmalar yaşandı. Sağlam bir ayrılığızda ben yine eski sovyetlere bağlı bir ülkedeydim ve asla dönüp bir başkasına bakmadım. Bunca zaman yine Türkiyede de birçok güzel bayan arkadaşla oturduk konuştuk hasbıhal eyledik. Alenen yazılana dahi dönüp bakmadım. Mesele Rus hatun meselesi değil. Artık bitmesi gerekiyordu ve bitti.

Bide Rusya denilince aklınıza heryerde böyle hatunlar var diye gelmesin. Zevk sahibi bir insanım aradım buldum. Emeğe saygı lütfen

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "şunlar" varken rusyada aşk acısı mı kalır?
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Evet kalemi kuvvetli abilerimiz konuya girmeye başlamışlar kuvvetmira gibi abeciMotoru gibi gibi... Merakla bekliyorum :DD

Heah geç kalmışım mesajı atmaya. Kuvvetmira trolü basmis bile. Eline saglik ağam :D
    abeciMotoru bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam biliyorum espiri yapılıyor ama yanlış anlaşılmamak üxere şöyle bir dip not düşmek istiyorum.
    En nihayetinde uzun soluklu bir ilişki idi bu anlattığım ve daha önceler de kopmalar yaşandı. Sağlam bir ayrılığızda ben yine eski sovyetlere bağlı bir ülkedeydim ve asla dönüp bir başkasına bakmadım. Bunca zaman yine Türkiyede de birçok güzel bayan arkadaşla oturduk konuştuk hasbıhal eyledik. Alenen yazılana dahi dönüp bakmadım. Mesele Rus hatun meselesi değil. Artık bitmesi gerekiyordu ve bitti.

Bide Rusya denilince aklınıza heryerde böyle hatunlar var diye gelmesin. Zevk sahibi bir insanım aradım buldum. Emeğe saygı lütfen
    Ben diyorum ki filmin sonu böyle bitmiş.
    Sen illa 250 bölüm dizi çekeceksin.
    Dip not : Bölüm başı 10 bin TL'ye oynarım. Yanlız dizinin Rusya setinde çağırın beni
    Dodin, DamienRice ve yunusus bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben diyorum ki filmin sonu böyle bitmiş.
    Sen illa 250 bölüm dizi çekeceksin.
    Dip not : Bölüm başı 10 bin TL'ye oynarım. Yanlız dizinin Rusya setinde çağırın beni
    Paranın ne önemi var mühim olan insanlık :D Volgograddayım dizi çekmesek de beklerim bi kısmınızı. (Herkes de gelmesin tabi :D o yuzden bi kısmınızı) ama elinizi cabuk tutun yakında sibiryaya kaçar bu adam :D

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    O yoğun duygular şelalesi senin içinde, sana ait, özlediğin biri varsa bu tastamam sadece kendine olan özlemindir kardeşim hiç kimse değil. bazı şeyler içimizden geberip gitmediği sürece sorun yok bence
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Son attığınız fotoğraf hikayenize ağlayan arkadaşlara çok ayıp oldu
    braveguy, sheriff87 ve yunusus bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesilen sakal daha gür çıkar. birgün gelecek hiçbir şeye acımayacaksın işte o zaman kuvvetli bir erkek olacaksın
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    kim hortlattı bu konuyu yahu. bende tam yeni olmuş sanarken bir baktım ki 13 sayfa olmuş ve aradan sene geçmiş ama ben yeni okudum! öğle yemeğinden hemen önce hiç iyi olmadı. mideme bişey oturdu yemin ediyorum. yemek yiyemiycem şimdi

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    1) Geçmiş olsun kardeş,
    2) Hayırlı olsun kardeş
    3 )Bir daha da eski sevgilinin borcunu filan da kapatma. Yeni sevgilininkini ödeyebilirsin ona sözüm yok.
    4) Fotodan gördüğüm kadarıyla otuzlar civarındasın . Artık evlenip çoluk çocuğa karışma vaktin gelmiş. 45 yaşında baba olursan 70 yaşına kadar okul taksidi ödesin , demedi deme.
    Ahalteke, yunusus ve sedailke bunu beğendiler.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son attığınız fotoğraf hikayenize ağlayan arkadaşlara çok ayıp oldu
    Ölmek için yaşıyoruz aziizim ölmek.. Ne kadar ağlarsak ağlayalım, ne kadar gülersek gülelim sağ çıkan olmadı bu dünyanın içinden.. Bu demek değilki üzülmeyeceğiz, ağlamayacağız yada gülmeyeceğiz..
    Üzülmemiz gerektiği kadar üzüleceğiz, kendimizi heba etmenin bir anlamı yok. Sevindiğimiz kadar güleceğiz soytarılığın anlamı yok.

Umarım benimkine benzer hikaye yaşayan bir arkadaşa denk gelir bu yazım ve okur.. Yaşadığım tüm evreler konu içinde en nihayetinde..

Umarım birilerine faydası olur.

Motosikleti
    cıks
    kişiler, resimler, son söz...

değil de
    olan biten den sen memnun musun?

ilk gördüğüm zaman bu konuyu yazmakla yazmamak arasında kalıp, yazmamıştım...en yakın arkadaşımı, kendimi bulmuştum mesajlarında...aynen bu mesajda uzunca yazıp, sonra vazgeçip silmiştim.bunu da sildim
    yunusus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)