Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Biten Bir Aşkın Ardından Giden Yolun Hikayesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı enolaguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Romantik adamsın vesselam

ama sana bir şey diyeyim o kız sana dönmüşte aslında senin haberin olmamış

Neyse

Sonuçta kısmet kime ise asıl sultan odur
    Bir yerden sonra dedi ki şair;

Yıkıldı yolunu bekleyen o şehir
    Artık dönsen de bir dönmesen de bir..

Her sonbahar bir ilkbahara gebedir en nihayetinde o yüzden çok da şaapmamak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Alıntı mustafaSRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde benzer bir hikayem var, hikayemi buraya yazarak içimi rahatlatmak istiyorum çünkü stresten nefes almak dahi midemi bulandırıyor.

23 yaşındayım ve 2 sene süren bir ilişkim vardı, bu hafta başı sona erdi. Bu süre içerisinde çok çok mutlu anılarımız oldu, oldukça dolu ve eğlenerek geçirdik bu süreyi. İkimizde beraber büyüdük, olgunlaştık. Ailelerimiz biliyordu birbirimizi ve evleneceğimize inançları da vardı.

1 ay önce ikimiz de hem ailesel hem çevresel sıkıntılar yaşamaya başladık. Kız arkadaşımın yaşadığı sorunlar daha ağırdı ve bu süreçte yanında olmaya destek olmaya çalıştım elimden geldiğince fakat bir süre sonra benden uzaklaşmaya karar verdi. Toz konduramadım, yanlız kalmak istiyordur dedim ama öyle değilmiş. Bir WhatsApp mesajı ile ilişkimiz bitti.

Ailem ve çevrem "yalnız kalmak istiyordur, kafa dinlemeye ihtiyacı vardır, kendini iyi hissedince sana geri dönecek seviyorsan biraz sabret anlayışla karşıla" deseler dahi benim geri döneceğine pek inancım yok. İnsan sıkıntı problem çekse dahi sevgilisine daha da yakınlaşırdı, uzaklaşmazdı.

Daha yaşım genç, evet onu unutabilirim ama bir yanımda unutmak istemiyor, bilemiyorum...
    Forumun yaş ortalaması benden daha yüksek, sizinde tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.
    Sana verilecek tavsiyelerin hiçbiri canının sıkıntısını geçirmeyecek güzel kardeşim. Herşeyi kendi içinde halledeceksin zamanla. Gençsin herşeyi doya doya yaşa.. Aşk acısı da buna dahil. Hatta dibine kadar yaşa ki ilerde hayatından çıkabilecek hiç kimse içini bu kadar yakamasın. Yıllar sonra kendine şunu söyleyebil 'ben neleri aştım bu nedir ki'[COLOR="Silver"]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Başlığa bakınca çok sevdiği bi motor satışı falan sanmıştım. İnsan satışıymış...

Bazen zorlamamak gerekir.
    Ne demiş Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz.(k.s) ;
    Bir işi murad etme,
    Olduysa inad etme,
    Haktandır o, reddetme,
    Mevla görelim neyler,
    Neylerse güzel eyler...

Eşiniz ve çocuklarınızla hayırlı ve uzun bir ömrünüz olsun... Uykuda olduğumuz bu yalan dünyada, aslolan çok kirlenmeden, hayırlı bir ömür sürerek, hayırlı bir şekilde emaneti teslim edebilmektir.
    Rabbim sizi ve ailenizi iyilerle karşılaştırsın... Vesselam

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    konu hortlamış, ama umarım bu güzel kardeşimiz sinir ve öfkeyle 3 ay sonra başkası ile evlenmemiştir. çok üzülürüm.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)