Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

1956 bmw r26 restorasyon günlüğü (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    ses olmamış.. açılmıyor malesef..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı
    ses olmamış.. açılmıyor malesef..

açılmıyor derken download mı olmuyor yoksa dosya formatı mı bozuk

Alıntı kotumuren adlı üyeden alıntı
    ii bend eizliyim barii...yararlı olabilirr
    bende şu an MZ ES 175/2 1962 modeldir..onu adam etmeye çalışıyorum..bu akşam bir ustay la görüşücemm..parça bulursam başlıyacam..
    usta mz ci arıyorsan var tavsiye edebilirm TATAR gebzeye yolun düşerse buluşalım tanıştırayım garantili ustadır. yapamiicaksa bakmam lazım deyip oyalamaz.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ben download etmeyi başaramadım şef tekrar yükleyebilirmisin zahmet olmazsa
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Ben download etmeyi başaramadım şef tekrar yükleyebilirmisin zahmet olmazsa

http://rapidshare.de/files/18841158/bmw.MP3.html

abi link bu nasıl oluo anlamadım ben denemek için çektim olmazsa gmailin falan var mı ben atayım sen eklersin olmaz mı? Akira abi?

abiler evde 2 tane pc var 1. uploadı öbür pc de yaptım testi de onda yaptın problemsiz indi. 2. uploadı desktop pc de yaptım onda da problemsiz iniyor.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Çok güzelmiş gerçekten. Bmw farkı.

Keşke benim hyosungda bukadar hoş ses çıkarabilse.

Siz ne kadara almıştınız bu motoru ? Motosikletlerin trafikte dolaşabilmeleri için bir yaş sınırı varmı ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    bu motorun trafik dolaşımı ile ilgili bir problemi yok (en fazla vergi borcu vardır)
    şu anda fiyat konusunu konuşmadık Kemal abi (vizon) ben ve dayım(karakoch) paramızı yüreğimizi ve zamanımızı ortaya koyarak he boş anımızı değerlendirme kararı aldık. motorun asıl sahibi Kemal Abi dir. Motoru bi toplayalım ondan sonra bir isim koyacağız motora

bu işe başlayacağımı linkteki forumda yazmıştım;

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=12142

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    benim 1953 model tek silindirli bmw'm vardı.adam etmek için çok uğraşmıştım.oldukçada zevkliydi ama bazı parçalarını aramam gerekti.ankarada ostime gitmiştim 1997 senesinde ama halen çalışıyormu bilmiyorum.ne parça ararsan vardı orda. söylediğine göre almanyadan orjinal parça getiriyormuş.bi bakmanı tavsiye ederim.a-dan z-ye toplayıp almanyaya gönderiyordu o zamanlar.harika motor bu bmw lerin eski motorları.5 motor geldi geçti elimden bu klasik bmw kadar sağlamını görmedim. motorunu çalıştır ve çayını demledikten sonra karşısına geç ve sesini dinle. öyle zevkliydi bu motorun sesi...

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    freexander; Uğraşın hayırlı olsun.

Düzce'de BMW'ci Tahsin Usta var. Türkiye'de meşhurdur. Bu işe gönül vermiş, çocukları ile tamir işini sebatla, vefa ile yapmaktadır.

En yakın zamanda ziyaretine gideceğim. Duyumuma göre parça yönü ile zenginmiş.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

bi ara bende fena sarmıstım eski bmwlere.ama en iyi durumdaki bile en az bes kere acılmıs.artık guvenemiyorum.sadece keyif icin olabilir ama kullanılırmı sanmıyorum.bi de fiyatlar cok degisken.bi milyarada var on milyarada.
    ustama sordugumda bulasma dedi.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @mes

Eski model BMW'yi baştan sona soyup toplamadığınız sürece sorun yaşarsınız. Özellikle polis motorlarının durumu pek içaçıcı değil. Önce komple revizyon sonra kullanım keyfi veren motorlardır. Eski ile uğraşacaksan bunu göze alacaksın.

@freexander

Parça sorunu yok aslında. Tüm parçalar var mesele sizin bu parçalara ayıracağınız bütçe.

Restorasyon ile ilgili teknik destek ve parça bulma konusunda yardım istersen yardımcı olurum.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    freexander işin kolay görünmüyor kesinlikle ama birşeyi sevgiyle ilgiyle yapar emek verirsen emin ol en güzeli çıkar ortaya.bu uğraşında sana kolay gelsin takip edicem.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    başlığı açalı iki 1 gün omasına rağmen ilgi ve alakanıza tekrardan teşekkür ediyorum.
    Evet gerçekten de işimiz zor ama biz bu zorluğu bilerek girdik.
    Bir şikayetimiz yok şuan hatta hafta sonunu heyecanla bekliyorum. Geçen hafta işlerden dolayı soyamadık motoru bu pazar da moto gp var. Ne yapcaz bilemiyorum. Motosiklet aksesuarlarını daha uygun fiyata satan ve anadolu yakasında olan bir yer biliyor musunuz. sinyal lambaları ayna plaka altlığı ayaklık gibi malzemeleri motorun tarzına göre yenilemek istiyorum. Gebzede oturuyorum ama sütlüce beyoğlunda çalışıyorum. iş seyahatleri vs fazla araştırma vaktim olmuyor. Biliyorum hazıra konmak gibi bişy olacak ama yapacak başka birşey yok. bildiğiniz ve tavsiye edeceğiniz bir yer varsa , web sitesi de olabilir sevinirim

sevgilerimle

fırtına42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gılardion
    konuyla alakası yok ama bişey sorcam
    bi arkadaşımda bmw war 1955 model kaç para eder bileniniz warmı? satmayı düşünüyordu

Motosikleti
    Alıntı fırtına42 adlı üyeden alıntı
    konuyla alakası yok ama bişey sorcam
    bi arkadaşımda bmw war 1955 model kaç para eder bileniniz warmı? satmayı düşünüyordu
    toplu mu ? yoksa bizimki gibi bakım istiyor mu bunların bilinmesi lazım
    eğer sağlam ve bakımlıysa çok iyi para eder. lisedeyken okulun karşısında yanılmıyorsam r25 vardı bir bobinajcıda 6000 € (veya ytl hatırlayamadım) verdiler satmadım diyordu. ama çok temiz motordu.

Motosikleti
    gılardion
    motor toplu temiz hatta resmide war

motor resimde görüldüğü gibidir
    nasıl motor? sizce kaç para eder...

Motosikleti
    Alıntı fırtına42 adlı üyeden alıntı
    motor toplu temiz hatta resmide war

motor resimde görüldüğü gibidir
    nasıl motor? sizce kaç para eder...

güzel yalnız tek gözüme batan unsuru koltuğu biraz şişrme olmuş yani sırıtmış. bunun dışında toplu duruyor bunlara kazık amortisörlü deniyordu galiba (yanlışsam düzeltin) arkadaşına sorar mısın motor ve jantı hangi yöntemle parlatmış yoksa aldığında mı öyle parlaktı ?

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    BMW R 26 restorasyonun hayırlı olsun. başarılı sonuçlanmasını dilerim. Boyaların kazınması konusunda benim başka bir önerim var: Boya sökücü kullan alttaki malzemeye en az zarar veren yöntemlerden biridir. Kolay uygulanır, çabuk ve istediğin bölgeye uygulayabilirsin.

Motosikleti
    Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı
    BMW R 26 restorasyonun hayırlı olsun. başarılı sonuçlanmasını dilerim. Boyaların kazınması konusunda benim başka bir önerim var: Boya sökücü kullan alttaki malzemeye en az zarar veren yöntemlerden biridir. Kolay uygulanır, çabuk ve istediğin bölgeye uygulayabilirsin.
    bu yöntemi uygulayacağım zaten zımparayla saatlerce uğraşamam çünkü zamanım o kadar bol değil sadece hafta sonları uğraşıyorum.

vizon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1956 BMW R26
    Fırtına42 motor güzel aküsünü göremedim

işin şakası bu bir tercih meselesi adam var hurda niyetine alır, ama meraklısını bulursun servet döker buna. herkesin anlayacağı konu değil. en iyisi biraz daha ayrıntılı fotoyla beraber ilan köşesine bırak ya da bekle belki bir meraklısı çıkar yalnız koltuğun yeniden yapılması lazım çok sıradan ve şişirme olmuş.
    Her tür mobilya döşeme, cila, yat döşemesi yapılır. Ayrıca siz dostlarıma motosiklet koltuğu ve cc bar deri döşemeleri yapılır.
    Vizon Döşeme 0 216 360 01 41 Çiftehavuzlar/Göztepe İstanbul.

Motosikleti
    gılardion
    ewt koltuk öyle o kolay iş düzeltilebilir motorun aküsü yok doğru ,jantlarıda bilmiyom nasıl yaptığını heralde aldığında öyleydi.
    ewt ilan bırakıyım 3 resmi war satalım şu motoru
    2500 ytl'ye verecekmiş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler