Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

1956 bmw r26 restorasyon günlüğü (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Boya tabancasının linkini bulamadım. Ankaradaki Ünal ustanın bilgileri aşağıdadır. Telefonla sipariş verebilirsiniz. Stop lambasının camını falan bulabilirisn. Zamanında kalıbını yaptırmış elinde bulunuyo o yüzden.
    Yetkili: ÜNAL ATASAVUN
    Tel: 3540213
    Faks: 3540213
    Adres: OSTİM SAN.SİT. 100. YIL BULVARI 17 Sokak No: 24
    06370 OSTİM/ANKARA

Aşağıdaki linkte tek silindirli BMW lerle ilgil inanılmaz döküman var maalesef almanca ama mutlaka bak
    http://www.bmw-einzylinder.de/index2.php
    Yine tek silindirli BMW lerle ilgil Hollandadan bir site.
    www.bmw-mono-club.nl
    aşağıdaki linkten avro bazında parça fiyatlarına ulaşabilirisin.
    http://www.quooss.de/index.html
    Sn önce buraları bir incele

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bmw Klasik Kullanlar

slm internette biraz gezerken klasik bmwlerden bahsettiğinizi gördüm.
    benim adım bahadır elimde 1967 model bmw R60/2 var. bende motorculuğu dedimin 1968 model jawasıyla başladı önce jawayı yeniledik sonra benim hep hayalim olan bmw r60 serisi almaktı uzun süre aradıktan sonra buldum aldığımdan beri cook sorun cıkarmadı ama parca sorunu var her istediğini bulamıyorsunuz yada ist/edirnekapıda mehmet beyden sipariş verebilirsiniz almanyadan geliyor biraz uzun sürüyor ben bu yaz düzcede tahsin ustaya götürdüm bir kac eksiği ve sorunu vardı onları yaptırdım. şimdi de gaz kolunu takımını bekliyorum. istanbulda da erkan usta var onun da güzel bir moturu var cook beğendim.

düzce tahsin usta 0536.383.94.88
    ist mehmet bey parca için 0532.244.91.50
    ist erkan usta 0535.747.75.40
    bursa soner usta 0532.303.69.62

MERHABALAR BANA ULAŞMAK İÇİN bahadirince_ist@gmail.com dan ulaşa bilirsiniz.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Dostum Ben kendi BMW mi toparlayamadım. Fakat Gemlik ve ayvalıktaki arkadaşlarımın BMW lerini toplamalarına yardımcı oluyorum şu an.

ELimizdeki BMWler;
    Gemlik'teki BMW
    Ayvalık'taki BMW
    Gebze'deki BMW(Tam custom Chopper oldu)

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    BMW R60-1960-ve bsa 1952
    herkese selamlar arkadaşlar eski motosiklete binmek gerçekten çok zevkli fakat insanın biraz sabırlı olması gerekiyor .bende 1960 model R60bmw ve 1952 model BSA var . bmw yi 8 yıldır kullanıyorum ve gayette memnunum ufak tefek bakımlarla halen ayakta ve diyebilirimki yeni nesil BMW lerden daha problemsiz.kumlama olayını bende yaptırdım fakat jantların kumlanmasına aklım ermedi daha önceki kişi ne akılla yaptırmış bilmiyorum ben yanlız komple motor bloğu ve ön ve arka teker göbeklerini kumlatmıştım. aslında tek silindir bir BMW yi değilde çift silindir bir motosikletle uğraşsan daha iyi olurdu.ettiğin masrafın hakkını daha iyi alırsın.

betamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R75/5
    Merhaba arkadaşlar,

R75/5 BMW

1974 Model toplamaya başladım...her türlü bilgi ve birikimleriniz itina ile

değerlendirilir artı parça hibeleriniz de tabiiii....

Not: Acil "Karburatör" ihtiyacım var
    [B]O en sevdiklerime, o en sevip de yeterince söyleyemediklerime, o en çok söyleyip de yeterince sevemediklerime selam olsun...[/B]

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler