Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

x-max 250 kırmızı anahtar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    eğer bu şartlar altındaysa.. o kırmızı anahtarın bu motosiklet sendenyken de çalıştırma ihtimalini göz önüne alırsak, bence sahibinden iste. bulsun gelsin. bulamam diye bişiler derse durumu onada anlatırsın, serviste ne gerekiyorsa yapılır masraf sahibine yada aranızda bölüştürülerek yansıtılır.

öbür türlü motosiklet sendeyken adam gelir güzelce çalıştırır alır gider..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer bu şartlar altındaysa.. o kırmızı anahtarın bu motosiklet sendenyken de çalıştırma ihtimalini göz önüne alırsak, bence sahibinden iste. bulsun gelsin. bulamam diye bişiler derse durumu onada anlatırsın, serviste ne gerekiyorsa yapılır masraf sahibine yada aranızda bölüştürülerek yansıtılır.

öbür türlü motosiklet sendeyken adam gelir güzelce çalıştırır alır gider..
    doğru söylüyosun böyle bir ihtimalde var tabi ama bendeki anahtarın kodunu değiştirme gibi bir şansım olmaz mı malum bu işler serviste çok pahalıya patlar. kaldıki motorun sahibide kayıp ettiğini sölüyor yani bulması imkansız mış.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyosun böyle bir ihtimalde var tabi ama bendeki anahtarın kodunu değiştirme gibi bir şansım olmaz mı malum bu işler serviste çok pahalıya patlar. kaldıki motorun sahibide kayıp ettiğini sölüyor yani bulması imkansız mış.
    ben olsam almazdım bu durumda o motosikleti..

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    o kırmızı anahtar motora özel ve istenildiğinde fabrikasından getirtiliyor...motorun şasi nuarasıyla falan getirtiliyor sanırım...ama biraz tuzlu diye hatırlıyorum...motoru alacağın kişiye istet anahtarı yada servisten ücretini öğrenip satış fiyatından düşün...100-120 Euro gibi bir fiyatı var anahtarın yanlış hatırlamıyorsan (35 euro'da olabilir karıştırıyor olabilirimi servise sor en iyisi)
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    honda xl 200
    vaybe kırmızı anahtar bu işe yarıyor bilgi icin cok saolun bende yamaha alacam

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı stratejii adlı üyeden alıntı Mesajı göster

lewane_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max
    Alıntı ayk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda nası yapıldığını oğrendim kırmızı anahtar diğer 2 siyah anahtarı tekrar programlıyor bunu yapmak için ilk once kırmızı anahtarla kontağı acıyoruz 3 saniye icerisinde kontağı kapatıp 10 saniye icerisinde 1.siyah anahtarı takıyorsunuz kontağı acıyorsunuz 3 sn icerisinde cıkartıp 10 sn icerisinde diğer siyah anahtarı sokup kontağı acıyorsunuz en sonunda kırmızı anahtarı sokup kontağı acıyorsunuz 2 siyah anahtarda tekrar kodlanmış oluyor denedim 2 siyah anahtarda calışıyor

bilgiler için saol ayk ama sonra iki anhtar birden motoru çalıştıryor mu?

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar bende yamaha fazer almayı düşünüyorum ve motoru bakmaya gittiğimde 2. sahibi olduğunu söyleyen arkadaş kırmızı anahtarının kendisinde olmadığını ilk sahibinden alırken tek bir anahtar ile aldığını söyledi bu durum bana ne gibi bi aksilik yaşatır ya da yaşatma ihtimali var mıdır?kırmızı anahtarı serviste yaptırabilir miyiz bilgisi olan paylaşırsa sevinirim zira motoru almak üzereyim...

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    vay anasını teknolojiye bak.. bizim motorlar baya eskiymiş meğersem

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Vay be ! şimdi anladım arabanın yeni anahtarına neden 350 lira verdiğimizi

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yamaha fazer almayı düşünüyorum ve motoru bakmaya gittiğimde 2. sahibi olduğunu söyleyen arkadaş kırmızı anahtarının kendisinde olmadığını ilk sahibinden alırken tek bir anahtar ile aldığını söyledi bu durum bana ne gibi bi aksilik yaşatır ya da yaşatma ihtimali var mıdır?kırmızı anahtarı serviste yaptırabilir miyiz bilgisi olan paylaşırsa sevinirim zira motoru almak üzereyim...
    yardım bekliyorum
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler