Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorumdan ses geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar merhaba ben gecenlerde suzuki sv650 s aldım 2004 model lakin aldıktan sonra subap ve egzantirik zincirinden gelen sesler yüzünden atatürk oto sanayide yücel motora götürdüm ordaki arkadaslar sübap ve egzantirik sorununu giderdiler fakat 500 km sonra motordan sübap sesi geliyordu ufak ta olsa vardı motorum normalde gürültülü calısır o gürültüye rağmen duyabiliyordum yücel motora götürdüm ordaki arkadas en fazla bu kadar olur bundan birşey olmaz dedi 250 km sonra yani bugün şile otoyoluna girdim tatlı tatlı 120 130 la giderken motorun ön kısmından radyatörün ordan zincir sesleri sesler gelmeye basladı ve durdum dedim herhalde zincir bir yerlere sürtüyor fakat ondan değildi rolantide calısırken ara ara cok ufak tık tık ses geliyor hafif gaz veriyorsun 2000 devirden sonra sürtünme sesi geliyor viteste ve bostada aynı ses geliyor yani sanki arka zincir bollasmıs artık sağa sola sürtüyomus gibi ses geliyor bildiğimiz zincir sesi duyuyorum lütfen fikri olan varsa benimle paylassın sorun yücel motorun yaptığı işcilik ile alakalı ise bir daha oraya gitmeyecem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    sanıyorum bu gelen ses EKSANTRİK SESİ olabilir,
    bence git ve danış bu ses nedir diye?

maden iş yapılmış ne yapıldığıda önemli.
    Eksantrik ile yapılmış işlem ise tekrar bakılsın,
    yok başka işlem ise kontrol edilsin,

veya HASANPAŞA'da GKM MOTORS var siteden arkadaş GÖKHAN yardımcı olacaktır,

bu haliyle kullanmaya korkuyom ses baya bi yüksek cıkıo moralim bozuldu koydum eve :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)