Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kymco ck 125 mi mondial 150 kn mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    tabiki ck 125
    kymco ile mondikarşılaştırılır mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    ben motoru aldım kullandım hatta birde 110 km hızla kaza yaptım motorun tek kırılan yer
    aynasının camı ve sinyal camıo idi birde direksiyon çok az eğildi herkeze kesinlikle öneririm kazadan sonra ailem yasakladı şuan galeride duruyor satılık kymco ile 140 ı gördüm kalkışta ybr ye fark ta attım 150 kn pioneer 200 ile yaptığımız kalkış yarışında hepsinide geçtim viraj konusunda ise 50 milyonluk bir lastiğe bakıyo
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    YAMAHA YBR
    tek diyeceğim kymco yu çin motorları ile karıştırma

:)

1 sene dir ben kymco kullanıyorum 7.600 km de hiç bir sorun yaşamadım ve yaşamıyorum da

tek sıkıntı olan şey amartisörleri çok sert insanın arka tarafı ağrıyor kasis fln geçerken

Alıntı bahriyeli06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm bende bi kymco sahibi olarak tabiki kymco diyorum mondialden çok daha üstün bi marka bide kymco için çin malı diyen arkadaşlara çok kızıyorum kaçkere taiwan malı olduğunu yazdık burda birisi motoruna şunu yazdırmış BEN YANDIM ELLER YANMASIN KİMSE MONDİAL ALMASIN paranı biriktir geç olsun sorunsuz olsun
    sana katılıyorum

Alıntı efendy_093 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek diyeceğim kymco yu çin motorları ile karıştırma
    valla gel bi de kymco kullanıcısı olmayana anlat ben de anlatacak dil kalmadı ben de kymco kullanıcısıyım

millet tutturmuş çin malı diip duruyo

[QUOTE=celil35;1154425]ne kymcoymuş be benim arkadaşda da var 1 sene olmadan döküldü kaza falan da yapmadı temiz bakmasına rağmen ama ben 2 sene oldu alalı işte resmi kymco ya bile fark atıyorum 3 kişi 110 görüyor motor önemli değil kullanıcısı önemli kymco su olan gelsin kapışırız. gerçi ben ybr lerle kıyaslarım ben motorumu bu arada ybr olan arkadaşlarım motorunu 138 bile görüyo bence mondial 150 kn[/QUOT

SELAM MUHARREM BEN BARBAROSLU '' SİYAH İNCİ ÇıLGıN YBRCi '' EVET SANA KATILIYORUM TABİKİ HER MONDİAL İYİ OLMAYABİLİR AMA AMA BU BAHSİ GEÇEN ARKADAŞIMIN MONDİAL 150 KN KYMCO'DAN BİN KAT İYİ ÇÜNKÜ İSPATINI KENDİMİZ GÖRDÜK DEDİĞİ GİBİ DAHA 1 SENE SİNİ DOLDURMADAN DÖKÜLDÜ AMA MONDİAL TAŞ GİBİ DURUYOR... ŞİMDİ GELELİM ASIL MESELEYE BEN BİR YAMAHA YBR Cİ OLARAK >> KALİTE + VE GÖRÜNÜŞ+HIZLILIK BAKIMDAN YBR KULLANANLARIN ŞİKAYETÇİ OLDUKLARINI HİÇ DUYMADIM HAKİKATEN ÇOK KONFORLU BİR MOTOR..BEN BİR YBR Cİ OLARAK YAMAHA TAVSİYE EDERİM....

bisan senatör lifan 150kullanıcısı yokmu ?memnunmu

neden poponuzu agrıtıyor tıtrememı yapıyor kaymonco

Motosikleti
    mondial 150 kn

150 kn bilgi

bendede 150 kn var.ön direksiyona çok fazla sarsıntı veriyor fabrikayı aradım ön dişlinin bir boy büyümesi gerekiyo dediler.siz ön dişliyimi arka dişliyimi büyüttünüz ve sarsıntıyı kestimi saygılar

Motosikleti
    mondial 150kn
    kymco cular rüzgara karşı bayıra karşı tozumu yuttururum mondial 150kn ciyim saygılar

arkadaşlar ben iki motoruda kullanmadım.fakat bıldıgım tek şey var ki motorun sağlamlığından çok kullanıcısının nasıl kullandığı.hangı marka olursa olsun.temiz bakıp yağını suyunu eksik etmezsen başın ağrımaz.ama diğer türlü kullanırsan istersen dünyanın en iyi moturunu getir fayda etmez.

kymco..ck 125

ben de bi 125 ck kullanıcısıyım . konfor meselesi amantsörü deiştirin konfor dan sıkıntınız olmaz motorda fazla titreme olmaması uzun yola gidebilirligini kanıtlıyor fakat mondıal de arkada oturan insana bi sorun bakalımm ayak masajı hafif gelir vüzut masajı yapıo resmen 11000km de aldm 23000 km deyim ve bunu 10 ayda yaptım yazın hiç durmadım ama banamısın demedi sadce öle bazı periyodik bakım yaptım yag deiştir dişli falan gibi kaba işler motorunda herangi bi sorunn görmedim

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    aslında cok garip, birçok arkadas çin motorları ile karşılaştırma demi bı tayvan malı demiş ama tayvan neredir bilgisi olan varmı acaba? tayvan aslen bilinen ismi ÇİN CUMHURİYETİ ve resmi oalrak türkiye bile böyle bir ülkenin varliğini kabul etmiyor tüm dünyada sadece 23 ülke tanımış ve nüfusunun % 90 çinli neyse konu dışı oldu ama kusra bakmayın bu da kaynak http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%87in_Cumhuriyeti

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Mondial 150kn derim ben.Kymco daha kaliteli olsa bile yedek parça için bekliyorsun illaki ve heryerde servisi yok.O zamanda bir anlamı yok.Mondial köklü bir firma haline geldi zaten o yüzden Mondial diyorum.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bende her daim ck 125 diyorum ikinci el fiyatlarıda gayet uygun zorlasanız 1000 tl ye alabilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Keeway Mondial Kymco ile kıyaslanabilir mi Allah aşkına ? Şahsen ben Ck 125 sahibi olarak 130 u gördüm daah 4. Vites te 110 u geçiyo zaten 5 e taktınmı banamısın demez 140 ı görmez belki amma, öteki motorlarla da kıyaslamak komiklik olur. Yamaha ile kafa kafaya giden bi motor her açıdan al bi tane ömürlük motor bak keyfine !

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    arkadaşlar çok acil önemli ve ciddi olarak soruyorum bu mondial 150 kn roadracing motor da titreşim durumu nasıl ? şuan ki motorum sanki masaj koltuğu gibi titriyor 80e gelince gram keyif almıyorum .şimdi bu mondiali almak istiyorum ama titreşiminden emin olamadım bu sorunun olmadığını öğrenirsem hemen alacam

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler