Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

kymco ck 125 mi mondial 150 kn mi

Motovento
    REKLAM ALANI

150 kn sahibiyim 1 yıldır ilk cıktıgında 1725 ytl ye pesin almıstım su an 9000 km de hızı oldukca iyi fazla bile geliyor 125 cc leri 5 e gecirmeden geciyor ama 17 disli var disli motora yarıyor kullananlara tavsiyem 17 disli taktırın hızı gorun sorunlarıda silindir ust kapak gostergeler ve kaportalar iyi deil ama ben 30 mt takla attım o kadarda olacak bence en saglam mondial derim hız olarak guzel kalite olarak normal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    ck daha iidir her yönden.............
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    horrrrrrrrrtttt konu hartlamış.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    ck her yönü le daha üstün bir motosiklet
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    . .

Motosikleti
    honda cbr 1000rr
    valla bende mondial var Kymco olan arkadaşlarım var keşke mondial alsak diyolardı...tabiki ikisindede sorunlar çıkıyo çıkmıyo değil ama şu bi gerçek mondial biraz daha avantajlı gibi her yönden en basiti arka lastiği benim ki 120-90-16 yatamadığım viraj yok
    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img334.imageshack.us/img334/527/nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnndr9.jpg[/IMG][/URL]

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    sağlamlık ıstıyosan ck125 hız ıstıyosan 150kn yi tercih edebilirsin saygılarımla

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    bence bikere 150 kn yolda dökülür ama kymco öyle değil hızıda iyi
    [COLOR="Red"]HIZ FELAKET DEĞİL,KABİLİYETTİR...:farao:[/COLOR]

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    herkes mondiali baya batırmış burda
    kymco daha kaliteli tmm ona bişiy demiyom fakat

rampalarda ,şehir içnde kymco 150kn yi göremez bile

ben 150 kn yi kullandım 2 kişi çekişinden çok memnun kaldım

arkadaşım motoruma bakarım bakımlarını zamanında yaptırırım diyosan

kesinlikle 150 kn derim

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution 250
    ikisini de kullanmadım ama duydugum okuduğum kadarı ile servis ve parca sağlamlığı açısından sana Kymco almanı öneririm..

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    az önce benim serivismde sahib tarafından taksidi ödenmediği için firma yetkililerince para tutarında geri alınan bi 150kn buldum. fiyatı da oldukça cazip geldi hatta bedavaydı. önceden ybr125 düşünüyodum bu 150kn fikrimi değiştird nolduysa. daha 3200lerde ve 2006 modelmiş. bu motor uzun yola gidermi? yani sıkışığa gelirmi? 150kn için görüşlerinizi okudum ama tatmin olmadım açıkcası. daha başka görüşü olan arkadaşlar varsa 150kn hakkında iyi olabilir.

dayanır gardaşım dayanır.
    kn ile değil amma speed150(keeway) ile dünyayı gezdim uzun yola gittim mi 300 km den aşşa gitmem hiç bi şey olmadı inanınyanıma bir tek anahtar takımı veya yama takımı hiç bir şey almadım ama çok temkinli kullandım.
    bu siteye çoktan beri üyeyim amma gittiğim yerleri fotoğraflamam bir türlü fırsat olmadı.
    gittiğim en uzun yolculuk ağustosun sonunda alanyadan bodruma oldu. yine hiç bir sorunla karşılaşmadım.bu yaz da gitmeyi düşünüyorum.
    ha şunu da belirteyim motoru ilk aldığımda şanssız bir kaza geçirdim ön düzen adğılmıştı.
    motoru alırkende böle çok araştırmıştım uzun yola gidermi gitmez mi diye ama boşunaymış motoru sıkmadığınız sürece her yere gider.
    hiç fotoraf çekme fırsatım olmadı inanmayanlar olabilir ama bir daha çıkarsam fotraf çekecem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    heralde kymco kymconun adıda var kalıtesıde bence 2.200 lıraya alınabılcek en ıyı motor ck 125 mondı 150kn 2.200 ü haketmıyo saglamlık kalıte hız istıyosan kymco ybryı de bılıyoruz son hızı 110 scooterler bıle gecıyo ama kymconun son hızı 130 bence 125lik motora gore cok ıyı

Kymco nun son hızının 130 olduğuna eminmisin?Çünkü performansının düşük olduğu hakkında çok şey okudumda.Eğer öyleyse fiyatı kalitesine ve performansına göre çok iyi.

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    bence kymco yu keeway le kıyaslayın keeway in daha üstün oldugunu göreceksinizhem kymco dan daha ucuz hem de onun kalitesinde ondan aşşagı kalmaz çekişte kymco dan daha üstün diyorlar siz ne dersiniz

Motosikleti
    honda nt700deauville
    kymco gerçekten iyi bir motor burdurdan konyaya kadar bizi hiç üzmedi uzun yol konusunda merak etmeyin ama çokta merak etmemezlik etmeyin derim nede olsa hava soğutmalı iyi bir bakımdan sonra çıkın yola,1000km yol yaptıktan sonra uzun yola gitmeye kalktığınızda 30 40 ytl lik gibi bir masraf çıkaracağı garanti ,bilgilerinize kalkışıda ybr ile kapışabilcek düzeyde öyle 140 filan görmeye gerek yok görmüyorda zaten genel olarak iyi birde keeway kullanan arkladaşlar detaylı yorum yaparsa çok aydınlatıcı olabilir bu topick saygılar

Motosikleti
    Artık Yok
    ck 125 daha sağlam kn 150 nin görünüşü güzel ama başını çok çok ağrıtır bir kaç bin kilometreden sonra sadece dert en iyisi yamaha ybr ye veya honda cbf 150 al başın hiç ağrımaz servise vereceğin parayı biraz daha fazla ver ikinci el bile alsan işe yarar....

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    şuanda bitane 2006 model 1350ye 150kn var. 3200kmlerde.serviste yatıyor. rofajı hakkında bilgim yok sadece servislerimiz aynı oldugu için satılıkta.

kymconun ise 2.elini bulamadım daha. alırsam sıfır almayı düşünüyorum. o da bir diğer seçeneğim. napsamki? bu yaz başında almak istiyorum nasipse inşallah

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    kymco al kymco rahat edersin yağını değiştirir, devam edersin 8750 km oldu benim yağaını değiştirip kullanıyorum,çok sağlam bir motor bence, yolda kalmıyayım tık demesin istiyorsan kymco al. kymco yolda kalmazmı?e kalır belki ihtimal var, (ona bakarsan hondada kalır)bakımlarını yapıp uzun yola gittiğin zaman larda fazla sıkıştırmazsan 7000 8000 devirlerde kullanıp sabit hızda gidebilirsin.ama öyle yolda süpriz yapmaz bana yapmadı şimdiye kadar fakat bir kere benzinden yolda kaldımsonra devam tabii ki.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Motosikleti
    MONDİAL 150 KN
    ne kymcoymuş be benim arkadaşda da var 1 sene olmadan döküldü kaza falan da yapmadı temiz bakmasına rağmen ama ben 2 sene oldu alalı işte resmi kymco ya bile fark atıyorum 3 kişi 110 görüyor motor önemli değil kullanıcısı önemli kymco su olan gelsin kapışırız. gerçi ben ybr lerle kıyaslarım ben motorumu bu arada ybr olan arkadaşlarım motorunu 138 bile görüyo bence mondial 150 kn

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler