Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

HAKKARİDE 24 ŞEHİT.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://haber.mynet.com/yuksekova-ve-...597716-guncel/

24 ASKERİMİZİ ŞEHİT DÜŞÜREN PKK' dan küfürlerinizi eksik etmeyimiz onlar şüphesizki o.ç dur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yazık gencecik vatan evlatlarına Allah rahmet eylesin.

Hükümet makamı, hükmetme makamıdır yan gelip yatma yeri değildir.
    Hükümet illa yatacak yer arıyorsa şehit vatan evlatlarının yanına yatsın.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011

Şehitlerimize !

Bugün Hakkari de şehit düşen Mehmetiklerimize Allahtan Rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum, yaralanan askerlerimize de acil şifalar diliyorum.
    Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez ! Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene ...
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    PKK ya küfredince düzeliyomu ? Ömür boyu küfretsen hiçbişey değişmez.Onlar kendince gerilla ve bir amaç için savaşıyorlar.Bize düşen gerekli istihbaratı zamanında toplayıp onlar daha ilk kurşunu sıkmadan hepsini devredışı bırakmaktır.Bu nasıl bi istihbarattır ki 8 ayrı noktaya aynı anda saldırı düzenleniyor kimsenin ruhu duymuyor.Allah rahmet eylesin.
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık gencecik vatan evlatlarına Allah rahmet eylesin.

Hükümet makamı, hükmetme makamıdır yan gelip yatma yeri değildir.
    Hükümet illa yatacak yer arıyorsa şehit vatan evlatlarının yanına yatsın.
    aa abicim ayıp öle olurmu asker dediğin şehit olmicaksa niye gidiyor demi.
    milleti öle bi uyutdularki artık insanlar sindiriyo bunları. ah canım türkiye ah.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    şehit sayısı 24 gamsız sayısı 70 milyon
    What goes around, Comes back arround...

Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PKK ya küfredince düzeliyomu ? Ömür boyu küfretsen hiçbişey değişmez.Onlar kendince gerilla ve bir amaç için savaşıyorlar.Bize düşen gerekli istihbaratı zamanında toplayıp onlar daha ilk kurşunu sıkmadan hepsini devredışı bırakmaktır.Bu nasıl bi istihbarattır ki 8 ayrı noktaya aynı anda saldırı düzenleniyor kimsenin ruhu duymuyor.Allah rahmet eylesin.
    canım abicim düzenin nasıl işlediğinin bende farkındayım 8 ayrı noktaya nasıl saldırır bunlar ayrı bi konu okdarmı aciz bir devlet olduk
    ama tutupta bunlara melek diyemezdim demi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İçim acıyor. Şimdi hemen göstermelik dağı taşı bombalar geri geliriz. Kuzey ırak işgal edilmedikçe bu sorun çözülmeyecek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    saldırırlar çünkü bütün şehirle savaşıyoruz ama bunu itiraf etmiyoruz ben burnum kanamadan döndüm ırakdan nasıl döndüm herkez bana düşman bildim yanıma 20 metre yaklaşana silahımı çevirdim ama türk askeri bir garip oraya 1000 tane deniz piyadesi bıraksanız tora bora gibi necef gibi 3 günde bütün herşey biter.Haraket eden herşeyi vur emri veriliyordu çünkü.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine ölüm haberleri yağmur oldu yağıyor tepemize. Keşke kimse ölmese ama ölüyorlar işte. Bunlar bizim bildiklerimiz, bir de sakat kalanlar hayatı kararanlar var. Ve unutmayın ki vatanı bölünmekten yalnızca elinde silah olan koruyamaz. Hepimizin görevidir bu. Elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce, gücümüz yettiğince bu memleketi daha güzel bir yer yapmaya hepimiz çalışacağız ki vatan bölünmesin. Yoksa... Yoksası kötü...

Bu kirli savaşta bir yakınını, dostunu, kardeşini yitiren herkese... Yani bu ülkede yaşayan herkese sabırlar dilerim.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Bu memleketi bu hale sokanlarin Allah belasını versin yüce yarabbim onlarada öyle acılar tattirsinki şehit analarının acıları hiç bisey kalsın bu acının yanında. Okadar aciz bı ülke oldukki okadar sindirildikki yani burdan ne yazsam boş diyecek bisey gelmiyo su DK. Sonra, bu bayrak kandile ne zaman dikilirse ben ozaman yollayacam evladımı askere.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    mehmet tufan.. 100 yilin yorumunu yapmissin. Bravo. Hayatinin ilkbaharinda gencecik insanlari hangi kufur geri getirir. Herturlu sanal ortamda kufur ederek dolasan aciz genclik 2 kelimeyi bir araya getirip en azindan en zahmetsiz net ortaminda bile elle tutulur bir cevap veremiyorken bu boluculere, nerde kaldi eylemsel faaliyetler. Hukumeti baski altina alicak akli basinda orgutlenmeler. Vah bizim halimize,yazik gidenlerimize ve onlarin yolunu gozleyen sevdiklerine.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    türkler düşmanın adını koymazlarsa başarı elde edemiyecekler,düşmanınız kürt aşiret liderleridir hepsinin ailelerini yok edin olayı çözün yoksa çok adam ölür.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24 ocağa daha ateş düştü! Teröristlere ve onlara fırsat veren hainlere ne desek boş, hepsini Allah'a havale ediyorum..
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Guzel kardesim savas, 2 devlet arasinda olur, ben burada 2. bir devlet gormuyorum..
    Olum degil, sehit, sehit olanlar Allahin sevgili kullaridir, ha dagdaki capulcu it vatan haini bolucu ölür geberir.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkler düşmanın adını koymazlarsa başarı elde edemiyecekler,düşmanınız kürt aşiret liderleridir hepsinin ailelerini yok edin olayı çözün yoksa çok adam ölür.
    Hangi Ülkede yaşıyorsun sen?
    Ciddi ciddi soruyorum..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    teröre çare bulunmadıkça daha çok 24 vatan evladı topraga düşer. e bizde artık alıştık her gün gazetelerin baş sayfalarında bu kadar asker şu kadar polis şehit oldu diye . bir gün bu haberleri görmeden uyanmak türk milletine nasip olmayacak heralde artık daglarda degil terör şehire indi kimse karşı gelemiyor ,,,
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Bana kalirsa oralarda sıkıyonetim uygulansa kotu olmaz mi?

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum, senin profesyonel yardıma ihtiyacın var. Emin ol bunu bir hakaret olsun diye yazmıyorum. Ciddi ciddi yardım gerek sana. Bir doktora görün bence.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

dostum benim kürt kökenli çok arkadaşım sevdiğim kardeşim eşim dostum var gereksiz düşünüyosun
    Kürtler ile PKK yı karıştırma kürt türk yok bu ülkede hepimiz kardeşiz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)