Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

HAKKARİDE 24 ŞEHİT.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acta Kuranı Kerim oku o zaman ne diyim.

Gökten inen bütün kitapları okudum kardeşim.
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motutku Nickli Üyeden Alıntı
    Hem katıksız Yörük Türklerinden olduğum halde "Ne mutlu Türküm" demek istemedim hiç bir zaman
    Haydaaaa... N'aptın sen birader? Bilmiyor musun, milliyetçi olmayan herkes vatan hainidir bu memlekette... Okul da mı okumadın? Ne, Kemalist te mi değilsin? Ne başı birader, senin hiç bir tarafın sağ konmaz bu memlekette...
    Vallah billah bilmirem komtanım. (Yersen)
    Freng’ i görünce hayran kalmış, adını almış. Ne yapsın işte garip bir sevnç.
    Kendi halkını sevmek, Eyfel’ den küçük görme ile olur mu hç?
    Senin atan da oraları görünce Devletine-İnsanına sövmüş idi bre pç.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    vatan sağolsun

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Çok merak ederim, insanlar verecek cevapları kalmadığında neden hakarete sarılırlar? Sen biliyor musun?
    Ben burada bir hakaret goremedim ama sen nerede gorduysen artik ..

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    şehit olanlarmı, hatalı yoksa burda onların arkasından sayğısızca lak lak yapanlarmı hatalı herkezin etnik kökeni farklı ama neticede türksün sen bu ülkede yaşıyorsan bu ülkenin ekmegini yiyorsan ister ne mutlu türküm de ister deme türksün sen ,,,
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben birinin yorumunu bekliyorum, gelsin hele...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bişey yazasım gelmiyor artık
    gözlerim doluyor yazarken offffff yaaa
    diyecek bişey yok artık elim kolum bağlı sanki
    lanetler belalar olsun bıktım artık
    26 yazıyor şehit sayısı maalesef
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkezin etnik kökeni farklı ama neticede türksün sen bu ülkede yaşıyorsan bu ülkenin ekmegini yiyorsan ister ne mutlu türküm de ister deme türksün sen ,,,
    Demek ki sen bu kafayla yarın bir gün Almanya'ya çalışmaya gitsen Alman, Fransa'da Fransız, Surinam'da Surinamlı olacağın aşikar. Bravo ne geniş yürek varmış sende helal olsun.

Sevgili ırkdaşım, Türk kardeşim. Türk ol ne güzel de ilköğretimden beri öğretilen herkesin yazımını doğru kullan en azından. ''Ne mutlu Türküm diyene'' çok boş kalıyor sonra.

Motosikleti
    Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki senin bu kafayla yarın bir gün Almanya'ya çalışmaya gitsen Alman, Fransa'da Fransız, Surinam'da Surinamlı olacağın aşikar. Bravo ne geniş yürek varmış sende helal olsun.

Sevgili ırkdaşım, Türk kardeşim. Türk ol ne güzel de ilköğretimden beri öğretilen herkesin yazımını doğru kullan en azından. ''Ne mutlu Türküm diyene'' çok boş kalıyor sonra.

oralara gidersek türk olacağız sen mantık kurmaya devam et bu vatanda zor la sizleri tutan varsa isteğiniz yerlere gidin istediğiniz kimliği alın elinizden geleni yapın tutanmı var

Motosikleti
    Sl 150
    oralara gidersek türk olacağız sen mantık kurmaya devam et bu vatanda zor la sizleri tutan varsa isteğiniz yerlere gidin istediğiniz kimliği alın elinizden geleni yapın tutanmı var
    Tabi ki mantık kurmaya devam edeceğim. Kendimi bildim bileli yapmaya çalışıyorum o dediğini sağol.

İki düşün, bir söyle.

Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma

Bu iki sözün paralelinde idame ettirmeye çalışıyorum hayatımı, elimden geldiği kadar.

Faşizan bünyelere uzak kaçıyor farkındayım. Özellikle ikincisi.

Söylediğin şey direkt şu:

Bu ülkede kimse milliyetini, inancını özgürce söyleyemesin, yaşayamasın ama sen başka bir memlekette tabi ki de Türk kal, Türküm de, müslümanım de

Hadi ordan....

Motosikleti
    sen bayakı bir şey ler biliyorsun belli ben türküm diyorum bu ülkede yaşıyorsan seninde kimliğinde tc vatandaşı yazıyorsa bundan ötesi varmı ya sev ya terk et kavramı burdada geçerli , ülkeye gelen çalışan bir sürü ermeni var bir sürü mülteci var. ama bu ülkede doğupta bu ülkede yaşayıpta hala tc kimliğini kabul etmeyen kim varsa ya sevsin yada ,,,,,gitsin

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Mekanları cennet olsun. Gazilerimize de acil şifalar diliyorum.

Genelleme yapmak olmaz. Önemli olan kimin hangi tarafta olduğudur.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır.
    Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır
    ...

Uğrunda ölmek isteyeceğimiz bir vatanımız var ama bu kadaradı fazla. İsrailin. Amerikanın, İngilterenin, bu vatanda gözü olan bilmem başka hangi devletlerin satılık uşaklarının vatanımın evlatlarını öldürmesi zoruma gidiyor artık. İmralı canisini zamanında asamayanlar, bu gün hala beslemeye devam edenler, insan hakları diyerek töröristin öldürdüğü insanlarımın haklarını hiçe sayan zihniyetler. Ne zaman son bulacak bu hain saldırılar. Siyasi iktidar gelecekte vatana ihanet suçlamaları almak istemiyorsa bir an önce ciddi tedbirler almalıdır. Her saldırıdan sonra dağı taşı bombalamak çözüm değildir. Böyle giderse masum Kürt kökenli insanların öldürülmeye başlandığı, yollarda cesetlerin yattığı, 1980 öncesini aratacak bir ülke haline geleceğiz...
    Dumanla haberleşmeye son.
    Her yer DUMANSIZ HAVA SAHASI

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sizler böyle herşeye kendi pencerenizden bakıp, kendi doğrularını biribirinize kabul ettirme çabası içinde olduktan sonra, teröre ne gerek var?
    Kendi kendimizin hakkında çok güzel geliyoruz biz.

Çok yazık..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Sl 150
    sen bayakı bir şey ler biliyorsun belli ben türküm diyorum bu ülkede yaşıyorsan seninde kimliğinde tc vatandaşı yazıyorsa bundan ötesi varmı ya sev ya terk et kavramı burdada geçerli , ülkeye gelen çalışan bir sürü ermeni var bir sürü mülteci var. ama bu ülkede doğupta bu ülkede yaşayıpta hala tc kimliğini kabul etmeyen kim varsa ya sevsin yada ,,,,,gitsin
    Irkdaşım ne demek ? Sana ırkdaşım diyince benim etnik olarak ne olmam gerekiyor farkında mısın?

Tc vatandaşı olmak farklı, kendini hangi milleten hissettiğin, hangi kültürde doğup büyüdüğün, anadilin vs. bunlar çok farklı şeyler.

Sen önce elmayla, armutu birbirine karıştırma ki mantıklı bir düzlemde konuşabilesin.

Ya sev ya terket mi. Bıkmadınız mı artık şu boş, koftirik söylemden. Ne zaman algılamaya üşenseniz, verecek doğru düzgün cevabınız olmasa hep aynı klişe. Öyle bir klişe ki hemen karşı tarafı kötü, hain diye yaftalayan.

Millyetçi değilim. Vatansever bir Türk'üm, Türk vatandaşıyım, Türkiyeliyim. Açık açık tek tek yazayım da ırkdaşım diyince anlamıyosun yoksa çare yok.

La larla lu larla başladın şimdi noktalı küfürlerle devam ediyorsun.

Seviyeni biraz yukarı alabileceksen buyur yaz yoksa değmiyor.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    ama bu ülkede doğupta bu ülkede yaşayıpta hala tc kimliğini kabul etmeyen kim varsa ya sevsin yada ,,,,,gitsin
    .................................................. .................................................. ......................................
    Motosikletli Kaplumbağa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben yarı amerikan vatandaşıyım sinanaksu,babam amerikalı annem ise türk bu yüzden ünüversiteden sonra usmc ye katıldım ve pek çok yerde bulundum şimdi türkiyede yaşıyorum ama gelecekte gene amerikaya dönüceğim burdaki işlerin ozrlugundan ötürü.
    Ve olayları objektif şekilde görebiliyorum siz çok duygusal yaklaşıyorsunuz duygusal bir toplumsunuz.Düşmanını kürtler demedim,düşmanınız kürt aşiret reisleri ve aileleri çünkü bölgede dış güçlerinde yardımıyla türkleri oyalıyorlar gelişmenizi önlüyorlar ve petrol kaynakalarına ulaşımınızı yokediyorlar.Sizlerse bu sorunun adını koyamadan teror diyorsunuz bence önünüze şapkanızı koyup biraz düşünün...
    Düşmanın adını koydukdan sonra bizim necefde karbelada ve fellujada haraket edene ateş ettik ister çocuk olsun ister kadın isterse köpek fark etmez düşman düşmandır.Onlar sizi dost görmüyor baksanızı şehirlerinizde bile saldıraya ugruyorsunuz ama düşmanı yakalıyamıyorsunuz,neden çünkü düşman bütün şehir kasabı bakkalı çolugu çocugu.Hani gaztelerde okuyorsunuz ya tarlada bomba bulan çocuklar havaya uçtu hayır o çocuklar bombaları oraya saklarken yada askerinize pusu kurmak için bırakırken havaya uçtular.Irakdada çocuklar bellerine bomba koyup saldırıyorlardı.Çok duygusalsınız çok

Motosikleti
    tamam seninle atışıp ta şehitlerin sayfasını boşu boşuna doldurmayalım sen büyüksün sen istediğini yaparsın bunumu dememi bekliyorsun al madem,

Motosikleti
    Sl 150
    tamam seninle atışıp ta şehitlerin sayfasını boşu boşuna doldurmayalım sen büyüksün sen istediğini yaparsın bunumu dememi bekliyorsun al madem,
    Boşa konuşmuşuz. İyi günler dilerim.

---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 12:04 ----------

Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yarı amerikan vatandaşıyım sinanaksu,babam amerikalı annem ise türk bu yüzden ünüversiteden sonra usmc ye katıldım ve pek çok yerde bulundum şimdi türkiyede yaşıyorum ama gelecekte gene amerikaya dönüceğim burdaki işlerin ozrlugundan ötürü.
    Ve olayları objektif şekilde görebiliyorum siz çok duygusal yaklaşıyorsunuz duygusal bir toplumsunuz.Düşmanını kürtler demedim,düşmanınız kürt aşiret reisleri ve aileleri çünkü bölgede dış güçlerinde yardımıyla türkleri oyalıyorlar gelişmenizi önlüyorlar ve petrol kaynakalarına ulaşımınızı yokediyorlar.Sizlerse bu sorunun adını koyamadan teror diyorsunuz bence önünüze şapkanızı koyup biraz düşünün...
    Düşmanın adını koydukdan sonra bizim necefde karbelada ve fellujada haraket edene ateş ettik ister çocuk olsun ister kadın isterse köpek fark etmez düşman düşmandır.Onlar sizi dost görmüyor baksanızı şehirlerinizde bile saldıraya ugruyorsunuz ama düşmanı yakalıyamıyorsunuz,neden çünkü düşman bütün şehir kasabı bakkalı çolugu çocugu.Hani gaztelerde okuyorsunuz ya tarlada bomba bulan çocuklar havaya uçtu hayır o çocuklar bombaları oraya saklarken yada askerinize pusu kurmak için bırakırken havaya uçtular.Irakdada çocuklar bellerine bomba koyup saldırıyorlardı.Çok duygusalsınız çok
    Melez olmak objektif bakmaya muktedir olabilmekmiymiş?

Türklere duygusal yaklaşıyorsunuz diyen arkadaşım, Amerikan vatandaşları yıllardır kendi iç meselelerine nasıl yaklaşmış acaba? Yıllardır sağ, cumhuriyetçi partiyi, kendi yarttığı terörü oya dönüştüren, nükleer silah var diyip petrol avına çıkıp binlerce masum insanın ölümüne sebebiyet veren Bush'u üst üste seçen, ''Amerika özgürlüğü tehdit altında' diye korkularla oy toplayanlara oy veren, Körfeze giren, Irak'ı, Afganistan'ı işgal eden hükümete destek veren hangi millettir hiç haberin var mı?

Petrol kaynaklarına ulaşmamızı mı engelliyorlar???

Türkiye'de hangi petrolmüş bu biz de bilelim. Bir kaç küçük yer dışındaki... Hangi kullanılabilir rezervi pkk tutmuş yahu ?

Çoluk, çocuk, kadın, köpek ateş edin... ???

Safkan Türk faşistlerimiz bize yetiyordu be sevgili melez kardeşim sana hiç gerek yoktu inan ki.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nasıl bir ortamda büyüdün be insan !
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)