Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

HAKKARİDE 24 ŞEHİT.

Motovento
    REKLAM ALANI

Hey maşşşallah.
    Çözüm dediğin işte budur.(!)
    Allah' tan akıl fikir vermesini istesek, başka bir şey vermesini mi acaba???
    Freng’ i görünce hayran kalmış, adını almış. Ne yapsın işte garip bir sevnç.
    Kendi halkını sevmek, Eyfel’ den küçük görme ile olur mu hç?
    Senin atan da oraları görünce Devletine-İnsanına sövmüş idi bre pç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel kardesim savas, 2 devlet arasinda olur, ben burada 2. bir devlet gormuyorum..
    Olum degil, sehit, sehit olanlar Allahin sevgili kullaridir, ha dagdaki capulcu it vatan haini bolucu ölür geberir.
    Hep garibanın çocukları Allah'ın sevgili kulu oluyor, demek Allah baba garibanları çok seviyor, burjuvanın, diplomatın çocuklarını hiç sevmiyor.

Arkadaş sen adına ister savaş de ister evcilik, senelerdir bu güzel toprakların yok yere kana bulandığı gerçeğini değiştirmez bu.
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saldırırlar çünkü bütün şehirle savaşıyoruz ama bunu itiraf etmiyoruz ben burnum kanamadan döndüm ırakdan nasıl döndüm herkez bana düşman bildim yanıma 20 metre yaklaşana silahımı çevirdim ama türk askeri bir garip oraya 1000 tane deniz piyadesi bıraksanız tora bora gibi necef gibi 3 günde bütün herşey biter.Haraket eden herşeyi vur emri veriliyordu çünkü.
    İstersen hepimiz kafamıza sıkalım , böylece Pkk öldürecek adam bulamaz ve sorun çözülür.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkler düşmanın adını koymazlarsa başarı elde edemiyecekler,düşmanınız kürt aşiret liderleridir hepsinin ailelerini yok edin olayı çözün yoksa çok adam ölür.
    Dostum, senin profesyonel yardıma ihtiyacın var. Emin ol bunu bir hakaret olsun diye yazmıyorum. Ciddi ciddi yardım gerek sana. Bir doktora görün bence.
    Ben aranızda büyük bir fark göremiyorum! Daha açık söyleyeyim, her kürdü terörist yerine koyup ailesini yok etmek isteyen de, teröristi özgürlük savaşcısı olarak görüp ölümüne üzülende bu ülkeye zarar vermektedir. Yani verdiğiniz zarar açısından aranızda çok büyük fark yok!
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçim acıyor. Şimdi hemen göstermelik dağı taşı bombalar geri geliriz. Kuzey ırak işgal edilmedikçe bu sorun çözülmeyecek.
    İşgal'den kastın sınır ötesi operasyon ise.. Kaç defa yapılmadı mı? Onlarca kez yapılsa da ne olacak? Hiç bir şey.

Yok işgal'den kastın ciddi ciddi Kuzey Irak işgali yani Irak'ın toprak bütünlüğüne göz dikmek daha doğrusu Amerika'nın...

Eğer ikincisiyse sabah sabah fanteziye girmeyeyim uykum gelir..

POSEİDON71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    türkler düşmanın adını koymazlarsa başarı elde edemiyecekler,düşmanınız kürt aşiret liderleridir hepsinin ailelerini yok edin olayı çözün yoksa çok adam ölür.
    ben nice kürtler tanıdım ben kürt kökenli türküm diyen ve arkasından gururla ekletyen ..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE... diye bu tür söylemeler kendini bilenlere yakışmaz zaten onlarında istedikleri bu bizleri önce ikiye bölmek bu tür oyunlara gelmeyelim......
    şehitlere Allah 'tan rahmet geride kalanlara başsağlığı ve sabırlar diliyorum ..NE MUTLU TÜRKÜM ...diyebilen herkesin başı sağolsun
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099
    ARABA BEDENİ MOTOR RUHU TAŞIR...

[QUOTE=Faruk.UZN;2474989]aa abicim ayıp öle olurmu asker dediğin şehit olmicaksa niye gidiyor demi.

nasıl bır bozuk dusunce yapısı bu arkadas
    asker olmak demek sehit olmak'mı demek
    bu gencecik kardeşlerimiz boşa ölüyor
    şehitlerde ölüyor vatanda bölünüyor(yakın zamanda hakkariye veya bitlis'e gitmelisiniz)
    bölge halkı ümidini yitirmiş, artık korkuyor
    tekrar ohal gibi bir saçmalıgı kaldıramayız
    gün gibi ortada iç savaş durumuyla karşı karşıyayız
    catıstıgımız adamlar bir kaç çapulcu degil .artık geçsinler o zırvayı
    dogru duzgun adam secemıyoruz
    secdıgımız adamları kahraman ılan edıyoruz
    bir ... edemedıklerı ortada
    ne kurşun sıkmayla bu iş düzelir nede teröristle pazarlık yaparak
    biri çıkıp deseki göndermeyin cocuklarınızı askere
    yada cıkın sokaklara .vatandasın kamburunu cıkaran sırtınızda tasıdıgınız bu adamları atın sırtınızdan desek oda yok.
    aksi durum olsa ya:
    görün buyruk verme dışında işleri olmayan bu adamlar nasıl sorunu çözüyor

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aranızda büyük bir fark göremiyorum! Daha açık söyleyeyim, her kürdü terörist yerine koyup ailesini yok etmek isteyen de, teröristi özgürlük savaşcısı olarak görüp ölümüne üzülende bu ülkeye zarar vermektedir. Yani verdiğiniz zarar açısından aranızda çok büyük fark yok!
    Terörist ya da adına her ne dersen de ölen insanların kendi vatandaşın olduğunun, ve kendi elleriyle besleyip yarattığı savaşla mücadele eden bir devlette yaşadığının ayırdında olmayan, dinlemeden, etmeden klişelerle ithamlar yapıştırmayı pek seven Kemalistler diye bir kategorimiz daha var gözünden kaçırma...

Alıntı POSEİDON71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben nice kürtler tanıdım ben kürt kökenli türküm diyen ve arkasından gururla ekletyen ..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
    Onlardan neden biz göremiyoruz yahu?
    Hem katıksız Yörük Türklerinden olduğum halde "Ne mutlu Türküm" demek istemedim hiç bir zaman.
    Ne olacak şimdi, başımız sağ olmayacak mı?

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS

Artık İyi Haberler Duymak İstiyoruz!

Hakkari'nin Çukurca İlçesi merkezindeki güvenlik birimleriyle sınırdaki askeri birliğe PKK'lı teröristler ağır silahlarla eş zamanlı saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 26 asker şehit oldu, 22 asker yaralandı.

Bitlis Güroymak yakınlarında PKK’lı teröristler, asfalt yoldaki menfezden yararlanarak yerleştirdikleri tahrip gücü yüksek bombayı polise ait zırhlı araç geçerken uzaktan kumandayla patlattı. Hain saldırıda, 5 polis şehit olurken, biri bebek biri çocuk 4 sivil hayatını kaybetti.

2 günde toplam 35 şehit 22 yaralı haberi aldık.En son ne zaman sevineceğimiz iyi bir haber gördünüz.Ekonomi, zamlar ve şehitlerimiz..Hala susuyoruz olanı biteni izliyoruz.

Yeter artık..

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=greyhorse;2475029]
    Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa abicim ayıp öle olurmu asker dediğin şehit olmicaksa niye gidiyor demi.

nasıl bır bozuk dusunce yapısı bu arkadas
    asker olmak demek sehit olmak'mı demek
    bu gencecik kardeşlerimiz boşa ölüyor
    şehitlerde ölüyor vatanda bölünüyor(yakın zamanda hakkariye veya bitlis'e gitmelisiniz)
    bölge halkı ümidini yitirmiş, artık korkuyor
    tekrar ohal gibi bir saçmalıgı kaldıramayız
    gün gibi ortada iç savaş durumuyla karşı karşıyayız
    catıstıgımız adamlar bir kaç çapulcu degil .artık geçsinler o zırvayı
    dogru duzgun adam secemıyoruz
    secdıgımız adamları kahraman ılan edıyoruz
    bir ... edemedıklerı ortada
    ne kurşun sıkmayla bu iş düzelir nede teröristle pazarlık yaparak
    biri çıkıp deseki göndermeyin cocuklarınızı askere
    yada cıkın sokaklara .vatandasın kamburunu cıkaran sırtınızda tasıdıgınız bu adamları atın sırtınızdan desek oda yok.
    aksi durum olsa ya:
    görün buyruk verme dışında işleri olmayan bu adamlar nasıl sorunu çözüyor
    hocam alıntıyı tam yapamışsın ve bi kısmını almışsın tamamını okursan ne demek istediğimi anlarsın benim kast ettiğim asla o taraz bir şey değil !

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aranızda büyük bir fark göremiyorum!
    Kimse ölmesin diyenle hepsini öldürelim diyen arasındaki farkı göremiyorsun, biliyorum. Senin gibi çok insan var bu ülkede. Tüm samimiyetimle söylüyorum, sizler için de üzülüyorum.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı motutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlardan neden biz göremiyoruz yahu?
    Hem katıksız Yörük Türklerinden olduğum halde "Ne mutlu Türküm" demek istemedim hiç bir zaman.
    Ne olacak şimdi, başımız sağ olmayacak mı?
    Var kardeşim az da olsa onlardan da var ülkemizde her çeşit insan mevcut. Benim çiğköfteci kendince ülkücü kürd hatta, fena gitmiş kafa

Bir de çok Boşnak var bizim burda, daha dün Sırpların mezaliminden kaçtıkları günleri çabucak unutup Kürtlerin hepsi ölsün kafasında olanları da var. Yazık.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse ölmesin diyenle hepsini öldürelim diyen arasındaki farkı göremiyorsun, biliyorum. Senin gibi çok insan var bu ülkede. Tüm samimiyetimle söylüyorum, sizler için de üzülüyorum.
    Bende senin icin uzuluyorum be, cakma filozof

Alıntı motutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaaaa... N'aptın sen birader? Bilmiyor musun, milliyetçi olmayan herkes vatan hainidir bu memlekette... Okul da mı okumadın? Ne, Kemalist te mi değilsin? Ne başı birader, senin hiç bir tarafın sağ konmaz bu memlekette...

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    zam filan hikaye kuru ekmekte yeriz ama bu şehit haberleri ölümler bir de öte yandan siyasiler tavır ve konusmaları yokmu gelde küfür etme sabah sabah sabi oldum gene ..
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep garibanın çocukları Allah'ın sevgili kulu oluyor, demek Allah baba garibanları çok seviyor, burjuvanın, diplomatın çocuklarını hiç sevmiyor.

Arkadaş sen adına ister savaş de ister evcilik, senelerdir bu güzel toprakların yok yere kana bulandığı gerçeğini değiştirmez bu.
    Acta Kuranı Kerim oku o zaman ne diyim.

Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende senin icin uzuluyorum be, cakma filozof
    Çok merak ederim, insanlar verecek cevapları kalmadığında neden hakarete sarılırlar? Sen biliyor musun?

Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim çiğköfteci kendince ülkücü kürd hatta, fena gitmiş kafa
    Demek ki beyin mesleki malzemesine inkılab etmiş
    Bu arada imzanı seviyorum.

Motosikleti
    125CC
    yazan olmamış yada gözümden kaçmış ama 18 yaralı var. yaralılara allah'ımdan acil şifalar diliyorum.
    bence sorun burada bile bariz ortada. açıkça haberi olmayanlarında içinden rahmet geçirmesi için bir topic açılıyor ve biz kendi aramızda tartışıyoruz. neyin ne olduğu ortada değil mi ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)