Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

TEKTEKER RAMÇO!!! Bir Süre Aranızda Olmayacağım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı tezkereler üstad.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete ganga ayarlamadım daha otobos u ama akşam sekizden sonra ya alırım.. tahminen 22, veya 23 saatlerine alırım ki sabah a varayım kayseriye....

bu arada ben olsam o motora para harcamam....3 e 5 e bakmadan elimden çıkarır yeni ufuklara yelken açarım... tabi bu benim nacizhane fikrim....
    aga motoru 1 aydır Levent çarşıya bırakıyorum...motorun başına gelmem 21 i buluyor e yorgunda oluyorum kafa gidik oluyor...ben gelemicem aga yav...ama öncesinde mutlak uğrayacam... nasip olursa bayramda Uşakta olurum belkide o zaman diliminde İstanbulda bile olmam vs...hayırlısı artık...nereye yelken açıyon aga yelken girmiş zaten bize...
    aga ihtiyaçlar bitmiyor...şimdi lcd veya led bakıyorum...büyük ekran...seneye inşallah patlatıcaz bombayı...sen teskereyi alınca görürsün...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı tezkereler
    sağolasın... teşekkür ederim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yesilden nefret edecek, tv kumandasini bile ozleyecek, corap yikamaktan bikacak cek cak cek cak cak caksin :p Korkma be pasam askerlikte guzel. Hayirlisiyla git gel ramco.
    eyvallah sağolun.... gerçekten sizleri özleyeceğim.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    toprağım ne düşünüyon birlikten çıkıp köyüne varman 1saat 15 dakika. uygun zaman ayarla yeterki. takma kafana sayılı gün gelir geçer. karın tokluğuna çalışmaya gidiyorum deyip devam et. ben 35 yaşındaydım askere gittiğimde ;) . sivilden şöforluk var ustalık var, motosikletçilik var, balıkçılık var. olabilecek her kötü şeyi yaşadın zaten sivilde. birazda spor yap.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Hayırlı teskereler abi tez zamanda gider gelirsin inşallah.Alem paraşütcü görsün.Zaten motordan rüzgara alışıksın paraşütle atlamak vız gelir tırıs gider
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı tezkereler üstad.
    eyvallah sağol......

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toprağım ne düşünüyon birlikten çıkıp köyüne varman 1saat 15 dakika. uygun zaman ayarla yeterki. takma kafana sayılı gün gelir geçer. karın tokluğuna çalışmaya gidiyorum deyip devam et. ben 35 yaşındaydım askere gittiğimde ;) . sivilden şöforluk var ustalık var, motosikletçilik var, balıkçılık var. olabilecek her kötü şeyi yaşadın zaten sivilde. birazda spor yap.
    ağa aynen öyle işe gidiyorum 1,5 sene gurbet çekeceğim gözüyle bakıyorum.... köydeki evime 1 saat uzaklıkta.... usta birliğim kayseri olursa kesin motosiklet i götürürüm kurtuluşu yok.... ama sizin iyi dilekleriniz yardım cı olmanız beni daha mutlu oluyor... ben biz birer aileyiz diyince bazıları sanal diyor... hayır mt sana değil... dostluklar sanal değil.... sağol toprağım..kısmetse görüşürüz sizinle....

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga motoru 1 aydır Levent çarşıya bırakıyorum...motorun başına gelmem 21 i buluyor e yorgunda oluyorum kafa gidik oluyor...ben gelemicem aga yav...ama öncesinde mutlak uğrayacam... nasip olursa bayramda Uşakta olurum belkide o zaman diliminde İstanbulda bile olmam vs...hayırlısı artık...nereye yelken açıyon aga yelken girmiş zaten bize...
    aga ihtiyaçlar bitmiyor...şimdi lcd veya led bakıyorum...büyük ekran...seneye inşallah patlatıcaz bombayı...sen teskereyi alınca görürsün...
    ganga ben yakalarım seni bir şekilde ulaşırız birbirimize.. amma bu gün amma yarin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı teskereler abi tez zamanda gider gelirsin inşallah.Alem paraşütcü görsün.Zaten motordan rüzgara alışıksın paraşütle atlamak vız gelir tırıs gider
    ağa ben rüzgarsız yapamam..... her yerde rüzgar ı bulurum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Kutsal görev sırası şimdi sana geldi Ramço kardeşim.
    Sağlıcakla gidip gelmen en büyük dileğimdir.
    Hayırlı tezkereler sevgili dostum...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kutsal görev sırası şimdi sana geldi Ramço kardeşim.
    Sağlıcakla gidip gelmen en büyük dileğimdir.
    Hayırlı tezkereler sevgili dostum...
    iyi dileklerin için teşekkür ederim...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Hayırlı görevler, hayırlı tezkereler dileriz Ramço kardeş

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Sağlıklı git-gel ramçoo... Değinmeden edemeyeceğim ... Bitemiii beeeeee offffoffffff şaka bir yanaa Sana dede tavsiyesi.. mümkün olduğu kadar hafif git bavul felan alma ufacık bir sırt çantası don atlet.. şimdi sen hava indirmesinya komutan derseki aranızda paraşütçü olmak isteyen varmı diye. atlama hemen öylee sonra seni çıkartırlar bir masanın üzerine üzerler seni.. hahhaaa hihihi sinriin bozulur sonraa...

Evli olman sıkıntı.. kendini nöbete verr
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı görevler, hayırlı tezkereler dileriz Ramço kardeş
    eyvallah sağol adamım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlıklı git-gel ramçoo... Değinmeden edemeyeceğim ... Bitemiii beeeeee offffoffffff şaka bir yanaa Sana dede tavsiyesi.. mümkün olduğu kadar hafif git bavul felan alma ufacık bir sırt çantası don atlet.. şimdi sen hava indirmesinya komutan derseki aranızda paraşütçü olmak isteyen varmı diye. atlama hemen öylee sonra seni çıkartırlar bir masanın üzerine üzerler seni.. hahhaaa hihihi sinriin bozulur sonraa...

Evli olman sıkıntı.. kendini nöbete verr
    yok ben mümkün olduğunca ayaklarımı yere basmalıyım.... paraşüt falan kulağa hiç hoş gelmiyor...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı tezkereler allah yardımcınız olsun

Motosikleti
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı tezkereler allah yardımcınız olsun
    amin tüm cümlemize yardımcı olsun...

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Kafanı iyice boşalt, sabır sınavına hazırlıklı ol. Kendinle başbaşa kalacağın çok zamanın olacak. Allah yar ve yardımcın olsun..

Motosikleti
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafanı iyice boşalt, sabır sınavına hazırlıklı ol. Kendinle başbaşa kalacağın çok zamanın olacak. Allah yar ve yardımcın olsun..
    allah cümlemize yardımcı olsun.... sağolun teşekkürler...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beklediğimiz gün şükürler olsun sonunda geldi...
    ee ramazan 15 ay yoksun, yokluğunda sonunda kafa dinleyecez

şaka filan bir yana özleyecez seni ramazan......
    Allah askerde yar er yardımcın olsun....
    hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin.....

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    ramco e kanka o göbek yalan olacak desene bak ter nerden cıkıyor depo üzerinde göbek taşımaya benziyomu askerlik git git de vatan nasıl korunuyor gör sacma sapan eller gider mersine bizimkilerde tersine asker yemez asker susamaz asker dinlenmez asker uyumaz mubarek biz tenekeden yapıldık bilmezmisin

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    hayırlı tezkereler ramazan ..keşke yaşında gitseydin askere..

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklediğimiz gün şükürler olsun sonunda geldi...
    ee ramazan 15 ay yoksun, yokluğunda sonunda kafa dinleyecez

şaka filan bir yana özleyecez seni ramazan......
    Allah askerde yar er yardımcın olsun....
    hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin.....
    sağolasın ebubekir..... ben antibiyotik gibi adamım alıkanlık yaparım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı tezkereler ramazan ..keşke yaşında gitseydin askere..
    evet keşke yaşımda gitseydim ama hayırlısı buymuş.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramco e kanka o göbek yalan olacak desene bak ter nerden cıkıyor depo üzerinde göbek taşımaya benziyomu askerlik git git de vatan nasıl korunuyor gör sacma sapan eller gider mersine bizimkilerde tersine asker yemez asker susamaz asker dinlenmez asker uyumaz mubarek biz tenekeden yapıldık bilmezmisin
    gidecez görecez yapacaz ve gelecez....

Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    hayırlı teskereler, Allah sabır versin...
    Tok olan alemi tok sanır. Aç olan alemde ekmek yok sanır.
    Lâ Edrî

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)