Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

TEKTEKER RAMÇO!!! Bir Süre Aranızda Olmayacağım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    1. komando tugayı hava indirme komando eğitim taburu kayseri...

Arkadaşlar 09/09/2011 cuma akşamı askerlik öncesi otobüse binmeden önce konvoy yapılacaktır....

Evden konvoy 20,00 gibi çıkılacaktır konvoy eşliğinde...
    Konvoy a katılacak veya beni görmeye gelecek arkadaşlar için ev adresimi ve telefonumu veriyorum....
    Adres: Kavakpınar mahallesi tandoğan caddesi nehir sokak no: 13 pendik kaynarca...(kavakpınar minibüs durağına 100 metre mesafede) 05432562354 benim telefon numaram...
    Gelecek arkadaşlar pendik köprüsü altında buluşularsa sedat veya cenk almaya gelecek.... sedat adğu 0539 776 2770 cenk şenver 0536 986 46 74... cenk yada sedat a da ulaşa bilirsiniz sizleri alıp eve getirecek ler...istediğiniz saatte araya bilir eve gelebilirsiniz.. veya orda toplanıp toplu olarak erkenden gelebilirsiniz ama en geç 1930 pendik köprüsü altında olmanız lazım... bu arada herkesi yanımda görmek isterim...

Gün geldi beraber ağladık gün geldi beraber güldük.... bazen bir çay bahçesinde, bazen bir nikah kortejinde, bazen bayram buluşmasında, bazen bir gezide buluştuk... yeri geldi yaktığımız mangalı paylaştık yeri geldi kolamızı... bazen paramız olmadı bazen motosikletimiz.... ama hep birlikte idik... bazen tartıştık bu böyle diye bazen kabullendik.... bazen birbirimizi kırdık , bazen mutlu ettik... ama birlite idik... ortak tutkumuz motosiklet idi motosiklet bizi birleştirdi fakat sonunda bir aile olduk.... eskiler tanıyor yeniler örnek alıyor.....

okul, iş , evlilik derken bizim askerlik geldi kapıya çattı.... bayram sonrası 09/ 09 / 2011 günü kayseriye gitmek üzere yola çıkacağım... yaşım diyer asker arkadaşlardan büyük olduğundan uzun dönem yapacağımdan evli ve bir çocuk babası olduğumdan çok daha zor askerlik süresi geçireceğime eminim.... ama vatan borcu bunuda yapmak zorundayız...

hakkınızı helal edin... son güne kadar forumda aktif olmaya devam edeceğim... askerden geldiğimdede yeniden forumda olacağım...

askerden geldiğim gün efsane geri döndü diye konu açacağım...

başka askere gidecek varsa tertip im belirtsin....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hmdonmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Allah kolaylık versin ve hayırlı tezkere almak nasip etsin. Allahım tüm Mehmetçiklerimizi korusun !

Motosikleti
    Alıntı hmdonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin ve hayırlı tezkere almak nasip etsin. Allahım tüm Mehmetçiklerimizi korusun !
    amin......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hayırlı tezkereler ramço.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı tezkereler ramço.
    eyvallah sağol adamım...

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Abi bnmde askerlil var cumarteso gunu acik oluyomu sube hayirli tekereler
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    su gibi gider gelirsin ramço özliycez seni.
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bnmde askerlil var cumarteso gunu acik oluyomu sube hayirli tekereler
    hafta içi gidip öğrene bilirsin...şuan silüsler dağıtılıyor.. a gidenler eylül 5 den sonra b gidenler ekim 5 den sonra teslim oluyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su gibi gider gelirsin ramço özliycez seni.
    çarşıya çıktığımda girip selam verip çıkarım yer mekan uygun olursa....

ben ailemden sonra ençok mt yi özleyeceğim.... pc başına geçtiğimde ilk mt yi açıyordum....

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafta içi gidip öğrene bilirsin...şuan silüsler dağıtılıyor.. a gidenler eylül 5 den sonra b gidenler ekim 5 den sonra teslim oluyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

çarşıya çıktığımda girip selam verip çıkarım yer mekan uygun olursa....

ben ailemden sonra ençok mt yi özleyeceğim.... pc başına geçtiğimde ilk mt yi açıyordum....
    Hayırlı teskereler dilerim, benimde bir öncekinde askerlik kağıdım gelmiş, üniversite okuyor olduğum için tecillendi.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı teskereler dilerim, benimde bir öncekinde askerlik kağıdım gelmiş, üniversite okuyor olduğum için tecillendi.
    benimkini 2 sefer okul bir seferde ben tecil ettirdim... yaş 26 oldu arkadaşlar....

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Hayırlı tezkereler, Allah yardımcın olsun
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Güle güle git güle güle gel. Allah (cc) tüm mehmetçiklerimizi ailesine ve sevdiklerine bağışlasın.
    Ben de üniversitenin son sınıfında kayıt dondurup 29 yaşında askere gitmiştim .Belirli bir yaştan sonra askerlik zor oluyor ama sayılı gün gelip geçer inşallah.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı tezkereler, Allah yardımcın olsun
    amin...................

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Ramço asker ocağı Hz.Peygamber ocağıdır Allah yar ve yardımcın olsun ..dur yahu seni uğurlayacağız daha................
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle git güle güle gel. Allah (cc) tüm mehmetçiklerimizi ailesine ve sevdiklerine bağışlasın.
    Ben de üniversitenin son sınıfında kayıt dondurup 29 yaşında askere gitmiştim .Belirli bir yaştan sonra askerlik zor oluyor ama sayılı gün gelip geçer inşallah.
    belirli bir yaştan sonra tabi zor olacaktır..... ben emir altına girmeyeli uzun zaman oldu...kuryelikte başıma buyruk rahat çalışıyordum.. sonra uzun yol şöförlüğü yaptım kamyon-tır ile oda çok rahattı..karışan emir veren yoktu... bunca yıl sonunda emir baskı çok zorlayacaktır ama yapacak bişey yok....

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramço asker ocağı Hz.Peygamber ocağıdır Allah yar ve yardımcın olsun ..dur yahu seni uğurlayacağız daha................
    işte benim beklediğim kelime bu idi...

nerden ne zaman saat kaçta otobüse bineceğim burdan paylaşacağım... sizleri dostlarımı arkadaşlarımı o günde yanımda tabikide görmekten büyük bir onur duyacağım.... sağolun....

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    kardeşim hayırlı ugurlu gidip dönersin inşallah dostum ölmez sag kalırsam sıkıntın olursa elimden geldigi kadar yardımcı olmak isterim gitmaden güzel bir ugurlama konvoyu yaparız artık inşallah

Motosikleti
    Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı ugurlu gidip dönersin inşallah dostum ölmez sag kalırsam sıkıntın olursa elimden geldigi kadar yardımcı olmak isterim gitmaden güzel bir ugurlama konvoyu yaparız artık inşallah
    inşallah ağa... zaten sizde beni uğurlamazsanız dönüşte sizi vururum...ona göre.....

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Hayırlı teskereler
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı teskereler
    sağol abi....

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    bilmez misin ağa ben efsunlu gibi adamım ölemiyom ölecegim gün motoruma veda ettigim gündürrr

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)