Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

TEKTEKER RAMÇO!!! Bir Süre Aranızda Olmayacağım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

onur cbr sana başka yakışıyor gerçekten... motorunu satmadığına sevindim... fuar zamanına kadar hemi daha çok tecrübe edineceksin hemi makinenin hakkını vereceksin... gözlerim cuma günü sizleri arayacak..yanımda olmanız beni gururlandıracak..sağolun....
    benide seni göndermek grurlandıracak kardeşim bayrak sırası sende
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benide seni göndermek grurlandıracak kardeşim bayrak sırası sende

eyvallah onurcum sağolun.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

mahalleden bir kardeşimizi hatay a gönderdik..onunla birlikte 5 asker daha vardı.... biraz duygulandım.... daha yeni geldim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha gitmedinmi len
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha gitmedinmi len
    ağa sık dişini..şurda cuma akşamına ne kaldı....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    eyvallah onurcum sağolun.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

mahalleden bir kardeşimizi hatay a gönderdik..onunla birlikte 5 asker daha vardı.... biraz duygulandım.... daha yeni geldim....
    Hepsi bizim kardeşlerimiz evlatlarımız....HER TÜRK ASKER DOĞAR vatan sevgisi peygamber ocağı kimse yıpratamaz yok edemez....Allahın izniyle yapar görevini gelirsin kardeşim...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsi bizim kardeşlerimiz evlatlarımız....HER TÜRK ASKER DOĞAR vatan sevgisi peygamber ocağı kimse yıpratamaz yok edemez....Allahın izniyle yapar görevini gelirsin kardeşim...
    aynen öyle abi..... gideceğiz üzerimize düşeni yapıp geleceğiz.... bu sayfaya bakıp duygulanacağım.... iyiki varsınız..iyiki yanımdasınız...sağolun...

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    aynen öyle abi..... gideceğiz üzerimize düşeni yapıp geleceğiz.... bu sayfaya bakıp duygulanacağım.... iyiki varsınız..iyiki yanımdasınız...sağolun...
    Sen sağol kardeşim şu an canımız sende.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Tekrar yazayim simdiden hayirli tezkereler Allah yar ve yardimcin olsun ...dikkat et kendine
    Komando oluyormusun bundan daha buyuk onur gurur varmi

3 ay Eğirdir dağ komando okulunda acemi eğitimi aldıktan sonra Kayseri hava indirme taburunda yedek subay olarak görev yaptım.2007-2008 yılları arasında.Güzel yer ama askerlik biraz zor özellikle de acemilik.Eğer 1. bölüğe düşersen büyük bir ihtimalle paraşütçü olacaksın.Bu senin usta birliğinde rol oynar çünkü paraşütçü olanların büyük bir kısmı aynı kışla içerisinde hava indirme taburuna gönderiliyor.geriye kalanların Dağıtımı genelde doğu ve güney doğuya.Bunlar kısa bilgiler benden sana.Merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin.
    Allah yar ve yardımcın olsun.

Motosikleti
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar yazayim simdiden hayirli tezkereler Allah yar ve yardimcin olsun ...dikkat et kendine
    Komando oluyormusun bundan daha buyuk onur gurur varmi

tekrar sağol iyi dileklerin için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

Alıntı kenanaates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 ay Eğirdir dağ komando okulunda acemi eğitimi aldıktan sonra Kayseri hava indirme taburunda yedek subay olarak görev yaptım.2007-2008 yılları arasında.Güzel yer ama askerlik biraz zor özellikle de acemilik.Eğer 1. bölüğe düşersen büyük bir ihtimalle paraşütçü olacaksın.Bu senin usta birliğinde rol oynar çünkü paraşütçü olanların büyük bir kısmı aynı kışla içerisinde hava indirme taburuna gönderiliyor.geriye kalanların Dağıtımı genelde doğu ve güney doğuya.Bunlar kısa bilgiler benden sana.Merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin.
    Allah yar ve yardımcın olsun.
    inşallah birinci bölüğe düşerim.... ama her şey nasip kısmet.... beni eğitimler değil üzerimde var olan göbek korkutuyor.... 2004 yılından bu tarafa uzun yol şöförlüğü yapıyorum... hareket sıfır olunca göbek aldı başını gitti... ama yapacak pek bişey yok..orda bu gödek derdinden kurtulup aslan gibi göbeksiz olarak döneceğim...

bu arada bilgilerin için teşekkür ederim.... çarşı izinlerinde fırsat buldukça burdan yazacağım..kulaklarınızı çınlatacağım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:37 ----------

bide şu var... aynı tugay a düşen arkadaşlar var..... arkadaşlar derken silüs alırken tanıştıklarım falan.... adamlar 3 günden beri teslim oluyor...forumdan numaramı alan arıyor.... salı-çarşamba giden arkadaşlar var... bu gün de var... beni neden en sona bıraktılar anlam vermiyorum... diyerlerinden yaşım büyük ve geç gitmemmi buna sebeb... yani adam benle aynı tugay a gidiyor ama benden 4 gün önce teslim oldu neden....

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Dün aradım ama asıl şeyi söylemeyi unuttum şimdi söyleyeyim Hayırlı Teskereler... Gitmeden ecza deposu tecrübelerini aktarman çok iyi oldu abi...Büyük bir yükün altına girmekten kurtardın beni yoksa ben direk imzalayacaktım sözleşmeyi... Tekrar teşekkürler...

Motosikleti
    Alıntı Carbon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün aradım ama asıl şeyi söylemeyi unuttum şimdi söyleyeyim Hayırlı Teskereler... Gitmeden ecza deposu tecrübelerini aktarman çok iyi oldu abi...Büyük bir yükün altına girmekten kurtardın beni yoksa ben direk imzalayacaktım sözleşmeyi... Tekrar teşekkürler...
    eyvallah adamım ne demek her zaman yardımcı olmak isterim sizlere... bu güne kadar herkese elimden geleni yaptım.. hakkında hayırlısı olsun... istanbulda olsan bir selamımızla direk ecza deposu işine başlarsın öyle senet falanda olmaz....

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    remazannnn askeremi almıyolar seni...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    remazannnn askeremi almıyolar seni...

cumartesi sabah teslim oluyorum....

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    cakma motorcu gülegüleee

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    RAMÇOOOO O GÖBEK GİDECEK HEHEHEHEHEEH NE GÜZEL FİT OLUP GELECEKSİN AMA GELİNCE SAKIN ŞİŞMANLAMA TUT KENDİNİ YEME BURALARDA
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    yatıyonmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu alooooooooooooooooooooooooyat yat askerde yatamasın

Motosikleti
    Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cakma motorcu gülegüleee
    sen çakma motorcusun.... çakma pimapenci orjinal sineklikçi....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RAMÇOOOO O GÖBEK GİDECEK HEHEHEHEHEEH NE GÜZEL FİT OLUP GELECEKSİN AMA GELİNCE SAKIN ŞİŞMANLAMA TUT KENDİNİ YEME BURALARDA
    onurcum en çok ona seviniyorum... fit ramço..... göbek bir kere erise bir daha olmaması için boğazımı tutarım... yeterki erisin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yatıyonmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu alooooooooooooooooooooooooyat yat askerde yatamasın
    yatıyom yatıyorum yatıştayım.. nedenmi dersin..... askerde yatamayacağımda ondan...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    la sen daha gitmedinmi
    ne güzel bir duygu ya ggeldiğim 4 sene olacak nerdeyse

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la sen daha gitmedinmi
    ne güzel bir duygu ya ggeldiğim 4 sene olacak nerdeyse

ben zamanında gidip gelseydim gittiğim yılı unutmuş olacaktım... ama demekki hayırlısı buymuş....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

Uploaded with ImageShack.us

ahada biletimi çektim.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

e beyler kaç kişi ramçoyu uğurlamaya gelecek...????

gelecekleri ben karşılayacağım...
    1- cenk şenver
    2-mahonnyy
    3- by hazin
    4- cbr1100xx
    5-unnamed
    6-speedy2
    7-piyanist_irf ???
    8-onur.Y
    9-facob
    10- victorist
    11- mehmet
    12-??????
    cuma günü gelmek isteyenler 18:00 dan sonra bana ulaşa bilrler .. cenk şenver 0536 986 46 74 ... pendik köprüsü e5 üzerinden daha uygun olur gelecek arkadaşları almam... gelecek olanlar listeye adlarını eklesinler....

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)