Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

sevgili üye dostlarım benim yolum buraya kadar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    sevgili arkadaşlarım kardeşlerim ve abilerim benim yolum buraya kadar
    artık seviyesiz motorun m sinden anlamayan modlar kafamı artık çok bozduğundan kusura bakmayın artık ben burda yokum çok daha kafamı bozup bu topiği de kitlerse sözümde durmayacağım hepsini tek tek açıklayacağım
    modlar hariç hepinizi çok sevdim vede sevmeye devam edeceğim
    hoşçakalın
    bir iki gün için daha burda olacağım bu topiğimin silinip silinmediğini kontrol için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gitme be e_erdun burda nadir doğru dürüst yaznlardansın onlara kızıp bizi bırakma

Ercüment abi sinirlenme abi...
    Skull siteyi değiştiriyor, modlar açıklanacak zaten, bundan sonra puanlamaya dayanan bir modluk sisteminden bahsediyordu..
    Site değiştiğinde kararını verirsin abi...
    Ben seni mod görmek istiyorum valla...

hayırdır ne oldu ercument abi. derdini soyle derman bulalım

gitme gitme gitme valla ercüment abi tanışmıyoruz belki ama yazıları az çok okudum ve hoşuma gitti ve senin gibi yazan az insan var onun için gitme

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili Ercüment, hayırdır?
    Gitmek filan nereden çıktı şimdi bu?
    Problem nedir? Paylaşırsan sevinirim.
    Bu sitenin paylaşım amaçlı olduğundan bahsedildi hep. Memnuniyetlerin paylaşılması kadar memnuniyetsizlikler de paylaşılmalıdır.
    Dur nereye gidiyorsun zaten yaş ortalamasında %4 te kaldık oranı daha çok düşürme. Hem daha dinazorlar topiği açıcaktık. Aman haa...
    Tanışamasak ta sevdim bir kere ne yapayım ? Huyum kurusun

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    kardeşlerim kusura bakmayın ben burayı sırf motorun m sinden anlamayan modlardan dolayı bırakacağım

ercümant abi bari sen gitiğin yeri bana özelden gönderden başka bir sitede olabilir yada mail ını yazarsan en azından ordan bakarız

ercünemt abi sen bu sitenin olmazsa olmazısın.ayrılma aramızdan.gerçi sebebini bilmiyorum ama yinede gitme.....

Demir73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150 Red
    Ercüment abi nereye gidiyorsun biz seni bırakıyormuyuzki.
    yol bir yere gitmez o bir durma biçimidir,
    yaşamak hızlı bir ölme biçimidir.

Yalnız gitme abim benim , benide götür , senin canının sıkılması demek benimde canımın sıkılması demektir.
    Ne olduğunu bilmiyorum ama bu kadar sinirlendiğine göre bi yanlış yapılmış sana.
    Sen yinede sakin ol,aklın yolu birdir,yanlışı düzelticek birisi yok ise , yalnış bir ortamda olmanın anlamı olmaz zaten .

e_erdun, abi sen mod lara kızıp bizi cezalandırmış oluyosun ama
    ´´Tek bir hayatiniz var ve bir gün sona eriyor.. Umarim her gününüzü değerlendirirsiniz..\"
    A Rh +

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ya sensiz olmaz ben sadece bir yazar orda yazıyo diye gaste alırım o giderse oraya giderim bende bu sitenin müdavimi olmamda ki nedenlerden biri sensin valla ben seni bir kere gördüm ama sanki senelerden beri bi abimmişin gibi oldum birine kızıp gitmek olmaz kime ve neden kızdıysan söle
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Skull şu modları açıkla bence.

Ercüment abimi sinirlendiren benide sinirlendirir...

Merak ettim Ercüment abi'yi kim yada kimler sinirlendirdi......

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    abi ben forumları okurken hep seni görüyordum seni hep takip ediyordum gitme abii

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    ercüment abi sen böyle tepkiler verecek yapıda biri değilsin seni az çok tanıma şerefine nail olmuş biri olarak yanlış gözlemleme yaptığımı sanmıyorum
    gidip bizi yanlız ve sensiz bırakmak yerine seni rahatsız eden seni üzen şeyleri halletsek bunları bir yoluna koysak eminim hem sen mutlu olacaksın sen mutlu olduğun için bizler çok mutlu olacağız hemde burası daha güzel bir hal alacaktır

Yoksa bu tipler ehliyet almaya bile yaşı tutmayan internet cafe zibidilerimi acaba.

Artık kabak tadı verme başladı ama.

Şu mod işi benimde sinirlerimi bozmaya başladı iyiden iyiyeee....

Artık el at şu işe SKULLL

katılıyorum evet bir çare bulmak lazım buna

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    Sevgili Ercüment Abi
    Ben uzun süredir devamlı olarak bu formu takip ediyorum.Benim rahmetli Babam'da eski motorcuydu.Belki tanıyabilirsinde çünü seninle hemşeri sayılırız.Motor almak için bu formu takip ederken aklı başında,yazıdığını bilen ve enğin deneyimlerinle bizi bilgilendiren biri olarak görüyordum.Senin bize daha aktaracağın birçok deneyimin olduğunu biliyorum.Lütfen kurunun yanında yalşları yakma

Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerin abisi ben seninle nice kilometreler yaptım en güzel muhabbetlere daldım.İnan abi sen yoksan bende yokum.Seni iyi tanıdığımı düşünüyor her ne kadar konuyu bilmesemde bende arkandan geliyorum!!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler