Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

sevgili üye dostlarım benim yolum buraya kadar

Motovento
    REKLAM ALANI

walla bende bırakırım problem değilde, bu işin sorumlularını bulmadan bırakmam...
    Bu işi yüzyüze görüşelim bence...ama adamlar kim bilmiyoruz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    mesele nedir bilen anlatsın lütfen...
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Ne oluyo yaav, e_erdun abicim pire yüzünden yorganı yakma ne olursun. Dur bir anlaşma zemini sağlanır muhakkak. Halledilir.....
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

theOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history 125
    sevgili ercüment ağbi,

ben de bu forumu uzun zamandır takip ediyorum, sonradan da üye oldum. bu forumda en çok beğendiğim ve beni buraya çeken şey, senin gibi deneyimli ve bilgili ağbilerimizin olmasıydı. sen gidersen bize kim göz kulak olacak, biz kimden öğreneceğiz?

burası moderatörlerin değil burada yazı yazanların forumudur, senin gibi değerli insanlar bazı hatalı davranışlar yüzünden buradan ayrılmamalıdırlar. sen ki bunu en iyi bilenlerden birisin. yapılan hatalar düzeltilir, gerekli işlemler yapılır ama sen gitme bizi ağbisiz koyma.

sevgi ve saygılarımla.
    34 GS ....

evet ama işte yapmıyolarmı yapmmak istemiyolarmı belli değil ama ercümet abi giderse bizde giderriz siz birbirinizle mod çululuk oynarsınız

Alıntı royalmen adlı üyeden alıntı
    evet ama işte yapmıyolarmı yapmmak istemiyolarmı belli değil ama ercümet abi giderse bizde giderriz siz birbirinizle mod çululuk oynarsınız

ercüment abinin siteyi bırakması bizi bırakması anlamına gelmez. onunla irtibatı olan kişilerde mutlaka ona ulaşmak için gerekli bilgiler vardır.
    ama sitedeki yazıları artık olmayacağı için üzgünüm...

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    kardeşim bence bu sitede mod falan yok
    ALPAY

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Konudan haberim yok ama erdun abi gibi birisi sinirlenip bu işi bitiriyorsa mutlaka haklı sebepleri vardır, erdun abiyi destekliyorum ve giderse de başka bir sitede buluşmak üzere diyorum...site çok , önemli olan birliktelik, bir çok kişi de şikayetçi zaten siteden...Erhan bence bir an önce bu değişiklikleri yap, yoksa yaprak dökümü başlayacak gibi....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sayın site yöneticileri,
    Hadiyin daaa.......
    Söyliyecek iki kelimeniz yok mu?

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    siteyi 4 aydır takip ediyorum hemen hemen her mesajı okudum sitede bazı sayfalarda fazla mesaj olduğundan dolayı hepsini tek tek okumaktansa sen ve senin gibi bir kaç demirbaşın mesajlarını okuyarak konunun özetini çıkarabiliyordum anlayacağın ben ve benim gibileri bu siteye çeken sen ve senin gibilerdir gidersen site için büyük bir kayıp olur...

site yöneticileri artık bazı şeyleri kontrol altına alın yoksa ercüment abi gibi herkez yawaş yawaş siteden ayrılacak....

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Ercument Abi...
    Hernekadar ayak ustu tanissakta (Levent`te motor ustu demek daha dogru olur) formlarda butun yazilarinizi hemen hemen takip ediyorum... Kendime gore oneriler aliyorum... Tum yazilariniz cevaplariniz mantik cercevesinde... Kim sizi buradan ayrilacak kadar uzmusse bilmek isterim dogrusu... Burada bazi insanlar cevap yazarken karsisindaki insanin hayat tecrubesini, yasini, konumunu dikkate almayabiliyorlar malesef......
    Ben derim ki.... sizi uzen bu kisinin buradan ayrilmasi gerekir... SIZIN DEGIL!
    Suna inaniyorum... Size okadar destek gelecektir ki buradan ayrilamayacaksiniz ve sizi buradan ayrilmayi dusundurtecek kisi buradan gitmek zorunda kalacaktir...
    Sevgiler saygilar...........
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Luckdove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR250
    Yahu birisi olay nedir aciklayabilir mi? sorun nedir? ve en onemlisi Mod ne demek? biz yeni uyeyiz Jargon'a tam hakim degiliz de...
    Because you are mine. I walk the line..

Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GreatWhiteShark,

+100000000000000000000000000000

Ercument Abi...
    Hernekadar ayak ustu tanissakta (Levent`te motor ustu demek daha dogru olur) formlarda butun yazilarinizi hemen hemen takip ediyorum... Kendime gore oneriler aliyorum... Tum yazilariniz cevaplariniz mantik cercevesinde... Kim sizi buradan ayrilacak kadar uzmusse bilmek isterim dogrusu... Burada bazi insanlar cevap yazarken karsisindaki insanin hayat tecrubesini, yasini, konumunu dikkate almayabiliyorlar malesef......
    Ben derim ki.... sizi uzen bu kisinin buradan ayrilmasi gerekir... SIZIN DEGIL!
    Suna inaniyorum... Size okadar destek gelecektir ki buradan ayrilamayacaksiniz ve sizi buradan ayrilmayi dusundurtecek kisi buradan gitmek zorunda kalacaktir...
    Sevgiler saygilar...........
    sonuna kadar katılıyorum.bu siteyi terkedecek birisi warsa oda sen değilsin seni üzen kişidir.

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    bence bırakıp gitme abi sana söyliyecegim cümleler yetersiz kalsada bu şite seninle güzel benim gibi toplantılara katılamayan bir çok arkadaş resimlerinizle eylenceyi buluyor yanınnızdaymış gibi gülüyor aranızdaki şakalara belkide içinden katılıyor ve sen ercümen abi benim gibi belkide bir çok kişiye motoru sevdirensin ve yapılan gezilerle bir çok insanın kaynasmasına vesile olan kişi sensin seni bir abi gibi gördük ve şimdi sen bu kardeşlerini bırakıp gidiyorsun oldumu şimdi bu ğezilerin olmazsa olmazı şimdi gidiyor yanı bırakıyor bizi he ayıp bu yapdığın türkiyede bir çok ilde bu kızdığın kişileri bilmezler ama motosiklet.netden e_erdun dedimmi?gittigin ilde tanımyan ve hertürlü yardımcı olmayan yokdur sana ve sen varsın diye bu şite güzel bence gelba bu şite sen nereye gitersen git seni bırakmaz gibi geliyor bana yanılıyormuyum arkadaşlar

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    ercüment abi ilk motor gezisinden bu yana seninle çok iyi bir arkadaşlık kurduk
    senin u fak şeylere sinirlenip böyle bişi yapman pek olası değil bu olay bir kaç kez tekrar etti sanırım galiba sitedeki problem çözülene kadar siteyle ilişkimizi dondurmak en iisi olacak
    sensizbu sitede olacağıma seninle başka yerde olmayı tercih ederim şu andan itibaren hiç bir topiğe yazı yazmayacağım taki senden özür dilenip senin geri gelmen sağlanana kadar bu olmazsa başka sitede görüşmek üzere arkadaşlar
    YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR...
    VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

yanılmıyosun gemlik delisi ben sonuna kadar ercümen ebinin yanındayım başka bize katılan yokmu??????

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    nunu, + 100000 başka site olacak galiba, hala cevap yok yaw.....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler