Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Ramazan Erzaklarını Dağıttık, Hekese Teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI

Cem yılmaz modülüne girişmezsiniz değil mi arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    holy_diver wrote:
    yardım paketleri alınarak daha önceden belirtilmiş kişilere yardım yapılacak www.motosiklet.net ten daha ayrıntılı bilgiye ulaşılabilir

Sevgili Holy_diver,
    Eğer bu siteden bir beklentin varsa lütfen etkinliğinizi açıkça sitede yazınız. Bizleri başka bir siteye yönlendirmeyiniz.

Kalın sağlıcakla

holy_diver wrote:
    herkezi art niyetli olarak düşünmekten vaz geçin böyle bi organizasyonda sadece katılımcıyım diğer motosiklet sitelerinede bunu bildirip motorcular olarak dişe dokunur bişey yapalım dedik hiç kimsenin kazancı yok aksine maddi kaybı var yinede bekleriz carfurdan aldığımız 10 ytllik paketleri daha önceden belirlediğimiz kişilere datıcaz bu kadar ayrıntılar çok uzun olduğu için sitedeki forma bakmanızı istedim sitenin sadece üyesiyim motordelisi ve motortürk sitelerinede üyeyim aynı ikiteker gibi

Sevgili Holy-diver,
    sanırım beni yanlış anladın. Benim gibi sadece ikiteker'i takip eden birçok üye var. Dolaysıyla yardımların bu siteden de gelmesini istiyorsan buraya da kopyalayıp göndermen zor olmayacaktır, değil mi?

holy_diver wrote:
    bukonudaki forma yazılmış 550 cevap hangi birini kopyalamamı istersin herkezin fikirlerini alıyoruz çok mu kötü bişey başka bir motosiklet formuna girmek belki sizinde bi fikriniz yada yardıma ihtiyacı olan bi tanıdığınız vardır bune biçim iş anlamıyorum bunu bu sizin yaptığınız ırkçılık gibi bişey motosiklet.net te ikiteker dost site olarak geçiyor bi yanlış varsa gerekli arkadaşalara iletiyim

Sevgili Holy_diver, görüyorum ki beni anlamamak için çaba sarfediyorsunuz. Allah yardımlarınızı kabul etsin diyorum.

Kalın sağlıcakla

bu olaya ikiteker.orgdan bi şahsın yorumudur yazılanlar aynen değişiklik yapılmadan yayınlıyorum

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    holy_diver takma kafana, o şahısın kendi düşüncesi budur. Bütün ikiteker.org a mal etmiyelim. Ayrıca belirtmek isterim benim aradığım herşey motosiklet.net te var, başka bir siteye bakma ihtiyacı duymuyorum ve bakmıyorum bile. (sadece motor değil, her konuda)
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    holy_diver, işte bu yüzden motosikletnet her geçen gün dahada çok büyüyor. Öküzün altında daima buzağı arayanlar bırak kendi bildiklerini yapsınlar. Biz yarın gider aslanlar gibi erzağımızı dağıtır ve manevi huzurumuzu yaşarız
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

abi şahısın böyle konuşması ben deli etti

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    holy_diver iyi ki tarhana çorbası tarifini ikitekerden isteme gafletinde bulunmadın...çorba yerine fırça yerdin herhalde
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    Honda NC 750X
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

dorusun abi ne diyim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyong, demek sen kartala teneke diyon ha yok öbür araba ile gelecen ha arkadaşlar olcayın maddi durum ortada 6-7 milyarlık kartala teneke deyecek kadar para var yarın senden 100 paket bekliyoz ona göre
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bbrr avantara hastayım bu arada bunuda burdan belirtiyim hem forumda top10 da kalsın

holy_diver, ya geçen senin resimlere baktım gemidemi görevlisin yoksa sas mısın eğer sas san ulviye marmaristen dövmeci arkadaşın selamı var de o anlar ha bide sas san rotasyonda marmarise geldiğinde ben barlar sokağındayım sizinkiler bilir hepsinde izim var uğra tanışalım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

dalgıcım söylerim bi ara marmarise geldiğimde yanınada uğrarım biraz rötüşe ihtiyacım var

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Eyong kardeşimin dediği gibi, başka sitelere girme ihtiyacı ben de duymuyorum. Kimseyi giriyor veya üye diye eleştirmiyorum aman ha tartışma ortamı yaratmayın. Ben sadece kendi goruşumu belirttim. Ama şunu eklemek zorundayım, Motosiklet.net'in bir organizasyonu olan bu yardım kampanyamıza katılmak istiyor ancak sitemizi reklam olarak goruyorlarsa bayırdan aşa kasım paşa diyorum. Takılsınlar kendi hallerinde..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

cenkmenderes, motorin nolcak

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ulan amma geyiğe sarmışsınız be

Neyse son durum şudur : Hesapta toplanan para 460 YTL (gelecek olanlarıda sayıyorum, yani EFT yüzünden henüz gelmediler ama olsun ben halledicem)

SON DURUM :

KATILACAKLAR
    1-Aleste
    2-Trenox
    3-Eyong
    4-federal
    5-e_erdun
    6-jameika-34
    7-JINLUN
    8-cathedral
    9-deamon
    10-motoman
    11-tar-kan
    12-hb_erdun
    13-cenkmenderes
    14-rüzgarsevdalısı
    15-holy_diver

Nakit yardımı yapanlar
    1- BBRR
    2-fedos
    3-gelisim
    4-muvattali
    5-Skullhunter
    6-HEKTOR
    7-freeozkan
    8-kaldera
    9-powerbyaydin
    10-ilnapoli
    11-okanogur
    12-muzurkedi
    13-Skullhunter ın arkadaşı

nakti yardım için banka hesap no
    garanti bankası
    masko şubesi(224)
    6688128(YTL)
    Olcay Avşar

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Yarın sağanak yağmur olacak yaw.. Bu gidişle araba ile gelmek durumunda kalabilirim. Motorla gelmek istiyordum oysa. Ancak uzun yolda yağmur ve donanımsız olarak motora binmenin sonuclarını riva dönüşünde tecrube etmiştim..

Bu arada konu dışı olarak, hala işteyim ve kaçta çıkabileceğim belli değil.. Off.. Cumartesi günü çalışmaktan nefret ediyorum.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

tüm taksiler otobüsler benim hatun düzelirse oda gelicek

hava yağışlı olacakmış eğer gelirse yeniden hasta olacak demektir valla komplomu yapıyon anlamadımki

ben her halukarda geliyorum

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    hadiyin listeye yazılmayan arkadaşlar kendilerinizi listeye ekleyin yardımda bulunmak isteyenler

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler