Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Ramazan Erzaklarını Dağıttık, Hekese Teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    Eyong, yani para arkadan gelecek zaten katılmayıda isterdim atlardım feribota ama malum işten gelemiyorum:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    Eyong, 25 ytl gönderdim bu sabah haberim oldu yoksa işyerinde toplardım biraz daha

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Muzurkedi hallederim merak etme...

KATILACAKLAR
    1-Aleste
    2-Trenox
    3-Eyong
    4-federal
    5-e_erdun
    6-jameika-34
    7-JINLUN
    8-cathedral
    9-deamon
    10-freeozkan
    11-motoman
    12-tar-kan
    13-hb_erdun
    14-
    15-cenkmenderes
    16-rüzgarsevdalısı
    17-holy_diver

Nakit yardımı yapacaklar
    1- BBRR
    2-fedos
    3-gelisim
    4-muvattali
    5-Skullhunter
    6-HEKTOR

7-kadir088

8-kaldera
    9-powerbyaydin
    10-ilnapoli
    11-okanogur
    12-muzurkedi

yeşiller nakti yardımda bulunmuşlardır

nakti yardım için banka hesap no
    garanti bankası
    masko şubesi(224)
    6688128(YTL)
    Olcay Avşar
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    1paket Kirmizi Mercimek
    1paket Nohut
    1paket Pirinc
    1paket Makarna
    1kg Aycicekyagi
    1 Paket Kup Seker
    1paket salca
    1paker Un
    1paket Cay
    yarim kilo Zeytin
    1Adet Turk Kahvesi
    1Adet Hazir Corba
    (Turk Kahvesiyle corbanin toplami zaten 1 ytl tutar)

Burda hosunuza gitmeyen ne acaba 10YTL ye daha fazla alabileceginiz?? Yok aleste bakmamis icerigine, yok Carefour da bilmemne mi yaparmis, yok o receller neymis! Arkadaslar paketin asli bu o kucuk receller, yaglar markalarin hediyesi bu paketlerin icine reklam diye koyuyorlar. Biz paketleri haricten siparis uzerine yaptirdigimiz icin zaten koyamiycaklar hediye merak etmeyin rezil olmiycaz kucuk recellerle!!!!
    Kimse basliga 2 hafta boyunca el atmadi,yapalim,aaa cok guzel fikirler, ama ee hadi diyen yok! en kolay nasil cozumleriz de herkesi bir araya toplariz bu hayira vesile oluruz diye bir sey yaptim ama su SON ANDA hersey yolunda giderken yorum yapmayi ADET haline getiren o zamana kadar acaba ben nasil yardimci olabilirim demeyen insanlar yuzunden pismanim su anda!

Yinede basladigim hicbir seyi yarim birakmak adetim olmadigi icin:
    Eger kimse bir yerle BU SON GUN(!) gorusmediyse/gorusmeyecekse 100 adet paket hazirlaticam. Ama derseniz o gorusur bu gorusur hic hazirlatma, bulamazsak ayarlayamazsak yarin gireriz herhangi bir yere BIM, Migros 10 YTL ile alasini alisveris yapariz, o zaman ben sadece adreslerle beraber saat 11.30 da bulusma yerinde olurum. Siz sag, ben selamet!!!
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

Motosikleti
    skyteam 200sm
    Eyong, sağolasın

AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    alestevardiya, kızmana gücenmene gerek yok ki paketin içerigi gayet güzel bu arada herkez bilgilenmiş oldu uğraşıların için bizede teşekkür etmek düşer sagolasın

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    aleste şimdiden teşşekkürler
    iyi yada kötü yorumlar olabilir takma kafana sonuçta organize sende son karar sensin ve ilgilendiğin için bu işle tekrar teşşekkürler
    ERASER WİLL COME BACK

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    aleste, pişman olacak birşey yok...yargısız infaz gibi oldu biraz kendi adıma özür dilerim...bence paket içeriği oldukça iyiymiş..bu fiyata bundan fazlası da zor zaten

10ytl'lik paketlerden kalmamış zaten içinde tırışka şeyler var yorumu gelince hep beraber panikledik sanırım ...

gösterdiğin çaba için teşekkürler
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Pekala trenox kardeşim. Gördüğün gibi bi çıkmaz yaşıyoruz ve çözüm üretmeye çalışıyoruz.
    Ben bugün çalıştığım için sadece net üzerinden yardımcı olmaya çalışıyorum. Kendi çabalarımla ulaşabildiklerimi yazayım gene sizler ne derseniz o olsun.
    Elime bir faks geçti şimdi.
    Lotus Endüstriyel Tem.Ürn.Gıda San.Ltd.Şti.
    Adres : Alanaldı cd. Altınay Sk. teğmen Alptekin Apt No: 2/1 İçerenköy
    Yetkili Kişi . Uğur ÇELİK
    Tel : 0216 573 50 91 - 0535 224 81 69
    Uğur beyle telefonla görüştüm 15 gündür bu işe yoğunlaştıklarını ve gece geç saatlere kadar kumanya paketleri hazırladıklarını ve çalışanlarının gerçekten baya yorgun düştüğünü söyledi. bugün en geç saat 14:00'a kadar net koli adedinin belirtilmesi halinde pazar günü çalışmamalarına rağmen bi şekilde organizasyon konusunda yardımcı olup teslimatı pazar günü yapmaya çalışabileceğini söylüyor ve şu içerikteki bir paketi 19.000YTL gibi bir rakkama hazırlayabildiklerini söylüyor.

orkide ayçiçek yağı 1x1000gr
    ziyade un 1x1000gr
    ofçay bereket 1x500gr
    ziyade makarna 4x500gr
    pilavlık bulgur 1x900gr
    dermason kurufasulye 1x900gr
    kırmızı mercimek 1x900gr
    pilavlık pirinç 1x900gr
    tuz 1x750gr
    toz şeker 1x1000gr
    gemlik siyah zeytin 1x500gr
    nohut 1x900gr

Valla adım hıdır elimden gelen budur. Bugün çalışmasaydım bu işi seve seve takip ederdim ama sanırım gerçektende baya geç kaldık carrefour bizi kötü konturpiyede bıraktı valla öyle yada böyle bir çözüm bulacağız hayırlısı bakalım dönmek yok
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    tamam arkadaşlar sağolsun aleste işi bitirdi
    11,30 buluşalacak yerde olacağım
    artık kafamızda başka şeyler düşünmeyelim bence ortam dağılmasın
    katılıma katılıcak arkadaşları bekleyelim artık

Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Aleste kesinlikle paketin içeriği gayet güzel ve bitti denilen 10.000YTL lik paketlerden hazırlatabilme gibi bir şansımızda varsa üzerinde daha fazla yorum yapmaya gerek yoktur bence pazar saat 11:30 da carrefourdayım

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Evet bakin yukaridaki IKI misli fiyatli olan pakete ve icerikleri kiyaslayin! Aksam hersey yolunda bilgisayarimi kapatiyorum, yarin kac tane paket cikacagini da belirleriz diyorum, sabah boyle birinin attigi ve herkesin Maasallah pek merakla yorumlarda bulundugunu, eyvah yandik, kimse icine bakmamis, rezil olduk, bittik olduk! Yahu paketin icinden ben cikmicam tabii, gidin Carefoura bu mallari kendi istediginiz markalarda secin bakin kac para tutuyo. Elbetteki markalari pek duyulmamis, ssoolee boole dolduracaklar paketi. Amac bu paketten kac ghun yemek yapilir ona bakin. Salcasi var yagi var bir gun nohut yap yanina corba bir gun makarna yap obur gun pilav yap yine yanina corba (kirmizi mercimek corbasi hazir corba degil bu arada) bu uc gun boyunca cayini da ic sicak sicak kahveni de ic.. Ne bekliyosunuz baska?? 10 YTL arkadaslar, bir silkelenin isterseniz??
    Iki paket birakiriz cogu aileye bir kac gun uzatmis oluruz.. hepsi bu...
    Simdi bana kac adet yaptirayim bir zahemet onu soyleyiverin...
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Benimde kafa karışınca carrefour un sitesine baktım ve paket içerikleri gayet güzel. O bahsedilen abidik gubidik şeyler de yazdıkları hediye ürünler, ve paket fiyatları mantıklı (eski bir gıda toptancısı ve babası bakkal bir şahıs olarak söylüyorum fiyatlar mantıklı
    Aleste kızmana gerek yok, arkadaş sadece gördüğünü yazmış ve olay çözüldü şimdi. Hiçbir değişiklik yok şu an arkadaşlar, yarın 11.30 da carrefour da buluşuyoruz ve alışverişimizi yapıyoruz.
    Bu arada 10 YTL lik ile 20 YTL lik paketler arasında ürün sayısı olarak bi fark yok, sadece marka farkı var ki buna gerek yok. 10 YTL lik paketlerden bolca alalım ve dağıtalım.

Şu anda bendeki para 400 YTL (gelecek olupta gelmeyenlerde var ama ben vericem onları) yani 40 paket sadece hesaptaki para. Sanırım 100 paket yetmeyebilir. Aleste ne yaptın adamlarla görüştün mü? Yada ben arayayım mı şimdi? Paketlerin hazır olma garantisini alalım, kargaşa olmasın...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    gelecek olan arkadaşlar kaçartane almayı düşünüyor mesela herkes bi açıklarsa burada ona göre hazırlatır alestevardiya, arkadaşımız

ben 5 paket diyorum

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    relax alestavardiya abi sen deniz meniz bu alesta 1. vardiya savaş nöbet yerlarine
    nöbetçi vardiya nete batarya için kıç üstünde tabura nicki ne ayak merak ettim aganta burina burinata

Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    eğer yanlış kaçmaz derseniz hepimiz kaçar paket alabileceğimizi yazalım çıksın ortaya aşağı yukarı kaç paket alacağımız
    ben 4 paket alacağım

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    4 + 4 = 8 adet de ben alıcam...
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benden 2 paket çıkıyo

Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    40+19 oldu 59 hadi beyler

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    arkadaşlar buluşma yerimizde 2 nolu kapı olsun dağınık yerlerde buluşup kargaşa olmasın diye

e_erdun 4 paket
    hb_erdun 4 paket
    tar_kan 2 paket

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler