Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ülkemiz pwp server değil..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 sene boyunce gece gündüz slottan çıkma rogue kas, item bas, gece gündüz boss kovala sinirden deliye dön...

sonra bi bakmışsın çarın çalınmış tüm emeklerin boşa gitmiş, tabi o anda bırakmıştım.

Ama kardeşim bırakmadı, tam tersine aynı pc den 4 çar açabiliyordu,

çok kısa sürede bir çok item ve bir kaç tane çar kastı 70+ , biri banlansa diğeri çar çok.

serverın a....k...muştu tek pc den 3 mage 1 prest sokuyordu hepsi full itemli

Hepsi otomatik her türlü hack var

Tümm bosslar buna çalışıyordu saatlerini not alıyordu kesemediği boss yoktu,

Cz ye adam çıkartmıyordu, Karşı ırktan kolu yanan adamlar bunu kesmek için parti topluyordu.

Ama sonuç hüsran full Np kasıyordu bunlardan

Kasıp banlattığı çarın haddi hesabı yoktu tüm bunlara rağmen elindekilerin hepsini sattı ve kardaydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

Wot bende oynuyorum Nickim, KngLeoric
    ferdinand açmışsın ama öncesinde jpanter yok, serbest deneyim ile mi açtın ferdinand'ı? birde jpz IV yerine nashroom almışsın, bence jpz IV daha iyi.

ben henüz 3200 savaş yaptım ve is7 ağacından yürüdüm. obj.257 deyim ve 90 bin deneyim daha lazım is7 için. aynı zamanda O-Nİ açık, jpanter, tiger 1 den önceki tank vk 36, hellcat'tan sonraki tank t25/2, cromwell. birde rus tier 5 kmt açık.

benim wn puanlarım düşük, nickim "fatih_bey__" wn8 baktığında tier 6 alman td si jpz IV ile iyi oynadığım görünüyor.

mermi dağılımı az ve nişan süresi iyi olan tanklarla sniper oynamayı seviyorum fakat premium bitti aşk bitti

şu an en iyi para kasan tank O-I bende. bir kaç yenildiğim maçta 8k civarı kredi bıraktı her seferinde. maç kazanınca iyi hasar verip bir kaç kill alınca 30k yakın kredi kazandırıyor.

aynı zamanda jpz IV iyi kredi veriyor. bu iki tank zaten özel. birinde zırh var hemen ölmüyor ve diğeri ise ölmeden önce genelde 1k yakın yada üzeri hasar verebiliyor. jpz IV dakika başı hasar yüksek baya tierine göre ve tier 6 en iyi delme vk 36 da var oda 157. yüksek seviye maçlara düşse bile sorun olmayabiliyor.

her acemiye is7 ağacını öneriyorlar fakat ben alman td ve ağır gitmek isterdim en başından.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    OOoo onlinecılar gelmiş Hey gidi günler hey,,,Biz de genç iken 7 sene bir fiil Silkroad oynamışlığımız var, 3 Charım vardı, paypal hesap ekstresi 7 yıl sonunda 1 araba parası idi, kafama tüküreyim ;)

Bir tbt birakayim ;) +9 Set sun set + King Buff ile oldukça zorlu bir karakterdim,, insan egosuna yönelik işler bunlar, tuzak tuzakk

Hangi Sun silah'i bulursam, o gece bütün skilleri Resetlerdim, peh!

Pistonlar bunu beğendi.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Sol alttaki yazışma çarptı ilk gözüme; konu hakkında fikir vermeye yetti
    fatih.met bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bendeniz atari ile oyun hayatına başlamış nesildenim. sonraları atari salonlarında epey bir mesai harcadık. en son internetin yaygınlaşması ile quake 3 ile oyun hayatımı sonlandırdım

dolayısıyla anlattıklarızdan hiçbir şey anlamıyorum.

saygılar.
    _chaotic_ bunu beğendi.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol alttaki yazışma çarptı ilk gözüme; konu hakkında fikir vermeye yetti
    ;P

Allah düşürmesin diyim, 2. resimdeki karakterin elinde olan silah ile "Zat 150" cok rahat alınabiliyordu 2007 de

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sanırım bu konuda en dengeli oyun world of warcraft.

Aylık bir ödeme sistemi var ama en azından diğer oyunlara göre daha adil bir geliştirme sistemine sahip.

Ha bir süre sonra raid lere tekrar girip drop almak için sürenin geçmesini beklemek sıkıcı oluyor

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bendeniz atari ile oyun hayatına başlamış nesildenim. sonraları atari salonlarında epey bir mesai harcadık. en son internetin yaygınlaşması ile quake 3 ile oyun hayatımı sonlandırdım

dolayısıyla anlattıklarızdan hiçbir şey anlamıyorum.

saygılar.

Biz de Atari ile başladık, Street Fighter'lar, Shadow Dancer'lar, Sun Set riderslar ... bla bla bla.. Bilgisayar da ise, Prince Of Persia ile başladım, Quake 3 Arena'dan öncesi vardı hatırladığım single mod. Sonra Half Life - Counter ve Knight , Silkroad , Metin2 diye gitti, bende Silkroad ile noktayı koymuştum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu konuda en dengeli oyun world of warcraft.

Aylık bir ödeme sistemi var ama en azından diğer oyunlara göre daha adil bir geliştirme sistemine sahip.

Ha bir süre sonra raid lere tekrar girip drop almak için sürenin geçmesini beklemek sıkıcı oluyor

WoW 'da oynadım, az sabahlamadık dungeonlarda. Sistem daha adaletliydi bu noktada haklısın, Silkroad'da paran varsa seni kimse yıkamazdı. Drop oranı çok düşüktü, server çok pahalıydı, 3-5 bin kişilik serverda, herhangi bir sun silah 3'ü 5 'i geçmezdi.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Peki bir karşılığı var mı bu yatırımın? Silah alma vs sadece kişisel tatmin için mi, yoksa ilk bilmemkaça girene ödül, bilmemhangi görevi tamamlayana ikramiye falan gibi bir sistem var mı?

WoW'ın hala bendeki tek imajı 1994'te bilgisayarda Orcs&Humans oynamaya çalışmak, o yaşta hiçbir şey ifade etmemesi ve ne sıkıcı oyunmuş bu, paintte bir şeyler karalamaya devam edeyim ben düşünceleri oluyor...

Bir de "Leeroy Jenkins" hadisesi tabii ki...

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bir karşılığı var mı bu yatırımın? Silah alma vs sadece kişisel tatmin için mi, yoksa ilk bilmemkaça girene ödül, bilmemhangi görevi tamamlayana ikramiye falan gibi bir sistem var mı?

WoW'ın hala bendeki tek imajı 1994'te bilgisayarda Orcs&Humans oynamaya çalışmak, o yaşta hiçbir şey ifade etmemesi ve ne sıkıcı oyunmuş bu, paintte bir şeyler karalamaya devam edeyim ben düşünceleri oluyor...

Bir de "Leeroy Jenkins" hadisesi tabii ki...

Aslında karşılığı yok, sistem tamamen kişisel egoya yönelik, fakat iyi paralar kazandığımız oluyordu, mesela, X şahısa Sun (Seal Of Sun) silah düştü (Özel silah), ama adama yaramıyor, ve sana atıyorum 500 TL satıyor, sen bu silahı alıp, işlersen, atıyorum % full nitelik ve +9 upgrade ile, silah oluyor 1.500 -2.000 TL, satarsan anında alırlar, satmazsan kullanırsın falan fistik ;)

Oyunun sistemi güzeldi, Amaç vardı;

iş kolları ;

1- Thief (Hırsız)
    2- Trader (Kervancı - Ticaretçi)
    3- hunter (Avcı - Kervan koruyan)

Amaç bir şehirden diğerine develer ile, mal taşıyıp ticaret yapmak, zaten oyunun adı Silk Road. Hunterlar kervan korurdu, Thieflerde kervan yıkar, mesela ben Thief'tim.. Kervan'ı yıkıp, malı çalmaya çalışırdık,

Oyun içerisinde Yabancılardan birisi bir Jobwar'da video çekmmiş, ve finalde benimle pvp yapıyor, bana da link göndermiş, seyret bak konuyu anlayacaksın ;)

3.45 'den itibaren. BlackJack34 benim.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Konuyu, işleyişi, rolleri biliyorum az çok da, bu tip online oyunlara delicesine sarıp, gecesini gündüzüne katıp, dünya kadar da para yatıran o kadar kişi olması kesin bir çıkarları var imajı oluşturuyordu bende hep. Onun çok geçerli bir argüman olmadığını anladım...

Science dinlemeyeli yüz yıllar olmuş, bir de onu farkettim. GerTox bir güncellemeye vesile oldu hiç olmazsa...
    Levent bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bi MMORPG The Secret World oynadım.O da çok dar bi kesime hitap ediyordu.İyi ki oyun F2P olmadan her görevi,dungeonı,raidi yapmıştım.Şimdiye kadar oynadığım çoğu oyundan daha iyi dünyası,hikayesi vardı.Görevlerindeki cutscenelar bile adamı mest ediyordu zaten.Combatı güzel olsaydı bence piyasada ki en iddaalı oyunlardan biri olurdu.

Bide bu bug vardı ki ne zaman görsem acayip komiğime giderdi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Eski knight olsun aynı ortam olsun direk başlarım.
    Gblere verilen paralar,platiniumlara verilen paralar,geceleri uykusuz boss kovalamalar..
    Olympia akar..
    Ah ahhh.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    İddialı eşit asas 1 vs 1 atılır. Usko çarı olmayanları Apex ko'da da ağırlarım eşit karakterlerle 1 vs 1 atarız iddiasız da olur

Weak are prey

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOoo onlinecılar gelmiş Hey gidi günler hey,,,Biz de genç iken 7 sene bir fiil Silkroad oynamışlığımız var, 3 Charım vardı, paypal hesap ekstresi 7 yıl sonunda 1 araba parası idi, kafama tüküreyim ;)

Bir tbt birakayim ;) +9 Set sun set + King Buff ile oldukça zorlu bir karakterdim,, insan egosuna yönelik işler bunlar, tuzak tuzakk

https://i.hizliresim.com/76Q7gL.jpg

https://i.hizliresim.com/RnG11n.jpg

https://i.hizliresim.com/3Egvvp.jpg
    AGEM PARTY PLS

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Uleee konu ne olmuş böyle. Adam ne niyetle açtı, konu nerelere geldi
    Yaşıma çok denk geliyordu kngiht online, hiç sarmadı. Metin2 oynadım birazcık. O da sarmadı.
    Fps deniyor galiba ben onların adamıydım. Max payne, hitman serilerini kaç sefer baştan açıp açıp bitirdim. Hele max payne 2 de derdiyle dertlenip az sigara yakmadık. Hala daha ruhuma işler soundtrack’ını duyunca. Ah o mona yengem.
    Güzel günlerdi. Tekrar yaşamak isterdim. Hafızamdan silip tekrar oynamak.

Ülke olarak insane modunda oynuyoruz. Pwp herkese vurmuyor.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AGEM PARTY PLS
    Oynadın mı

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Oynadın mı
    yok, nayt çi bebelerdendim ben

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Madem bukadar tecrübeli ekip var, seçin bir oyun hep beraber başlayalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben bi ara serseri mermi gibi geziyordum czde , warriorla solo pk atan nadir playerlardandım 😁

https://youtu.be/21zQM0G-qvc

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Ungie keselim
    Cleric ci lazım partiye Buff bassın

Hey gidi günler gecenin 3 ünden sonra oyuna girebiliyorum severler doluydu
    GM ler sağolsun botlarla dolduruyordu serveri
    Maksat oyun için para harcamak

Ömrümü yedi bu oyun ömrümü

https://i.hizliresim.com/76Q7gL.jpg

https://i.hizliresim.com/RnG11n.jpg

https://i.hizliresim.com/3Egvvp.jpg

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)