Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

30.000 kişilik sınır koruma ordusu ve Bülent Alp

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Çatır çatır vatandaşına sıkan polislerin cirit attığı Abd özgür , kendine molotof atana biber gazından başka bişey kullanmayan TÜRK polisinin olduğu Türkiye özgür değil. Bence ülkemiz gereğinden fazlaca özgür.

Ha işi gazeteci tutuklamalarına felan bağlıyacaksanız o tutuklamalar için referandum yapılsa %75 tutuklansın çıkar . Buda özgürlüğün 1 tık üstü.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Işte bunlar hep ahaber, atv ve penguen belgeseli kafası. He gülüm he herkes vatan haini bi siz vatanımızı seviyorsunuz. Büyük resim kursunda seçmeli ders bunları öğretiyorlar belki de.

Bu karanlık dönem eğer bir gün sona ererse sizin bu zihniyetinizin ülkemizi getirdiği halin belgeseli bile çekilir belki.

Çalıyor ama çalışıyor değil mi? Dünya bizi kıskanıyor değil mi? Bunlaar ateist, bunlaaar terorist, bunlaaar hain değil mi?

Bizim hayatımızi rezil ettiniz, ülkeyi bu hale getirenlere destek çıktınız, çocuklarımızın da geleceğini mahvediyorsunuz.

Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar. Yazmayacağım yine yazdım.

Ozan aşık veysel in dediği gibi
    Sana değil kastım
    Cahiller sohbeti kestim
    Thracian, PiedPiper, zabuzaretta ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Allah kimseyi kendinden olmayandan üstün gören ahmaklardan etmesin

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Haşmet bey "ima ile anlaşma" konusunda sonuna kadar haklı, hatta ben yıllardır söylerim Türk halkı şizofrenik bir halktır, evde başka, sokakta-işyerinde başkadır,hatta bazen kendi içinde bile 2 kişi barındırır ki dışarı çıktığında falso vermesin. Neden ? Devletimiz böyledir = Açık açık düşüncesini yazan insanlar en kısa zamanda içeri tıkılır-linç edilir, olmadı deftere yazılır zamanı geldiğinde hayat zindan edilir, bir süre sonra yönetim değişir eziyet edenler içeri alınır diğerleri aynı şeyi yapar. O yüzden halk haklı olarak karnından konuşur. Ne yapalım buralar böyle.
    hasmet bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    özgürlük konusu bireysel bir kavram,
    ve fakat evrensel normları olan bireysel bir kavram.

3,5 yaşımdaki yeğenim kendince özgürlük taleplerini dahi youtube üzerinden seyrettiği videolardaki çocukların davranışları ile destekleyerek argüman ortaya sürebilir iken,
    sığ ve çoğunlukla faşo bakış açısı ile yapılan yorumları çok ciddiye almamak gerekiyor,
    ve kahreden bu bakış açısının çoğunluğa propaganda ile yedirilerek ortaya konulmasıdır.
    forumun ana konusuna uygun olarak;
    artık neredeyse motosiklet alabilme özgürlüğünüz yok.
    ekonomik özgürlük, evrensel özgürlük normlarındandır.
    merak eden insan hakları beyannamesini okuyabilir.

bu arada ana konuda ilginç gelişmeler oluyor,
    abd oralar bizim alanımız değil gibi bir açıklama ile kenarıya çekilmiş gibi görünüyor,
    rusyadan halen bir açıklama yok sanırım,
    iran durumu kabul etmeyeceklerini belirtiyor,
    türkiye geçenlerde çıkalım dediği natodan yardım istiyor,
    öso nun kara kuvvetleri olarak kullanılacağı belirtiliyor,

gelişmeleri ilgisizce takip ediyorum.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    iki gündür takip ediyorum süper bir topic bu
    "ahaber insanı ne kadar zehirler" çok iyi bir durum tespiti
    valla helal olsun, medya dördüncü güç derler ya. ispatı burda işte.
    ha bir de durum tespiti yapınca ahmak diye kötülenmesi tam bir ironi. üstelik din istismarı kullanılarak. en hafif tabirler ayıp.
    ama alıştık din istismarına, misal siyasiye "yolsuzluk yaptınız mı" diye soruluyor ,cevap "bizim alnımız secdeye değiyor" diye veriliyor

rahatça.

zira yolszuluk ölçütü bu olmuş.

hep ak'a marzu kalınca başka renk yok sanıyor, başka renkler düşman sanıyor, başka renkler vatan haini sanıyor...

özgürlük var sanıyor ya
    komedi

tam komedi.

bakın sadece spor alanında nasıl bir özgürlük var iyi okuyun.
    burası da bi "motorsporları" forumu olduğu için sadece spor alanındaki özgürlükleri koyayım:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Güntekin Onay “Yayıncı kuruluştayız her şeyi açık konuşamıyoruz” demiş.

Dürüst düzgün adam en azından açık açık söylüyor.

NTV’de konuşabiliyor muydu?

Darbe gecesini bile Külliye’ye yakın abilerle eniştelerle Huber Köşkü’nde geçiren (kendi söylüyor) Saray ve akrabalarıyla ne kadar kanka olduğunu sürekli anlatıp aba altından sopa gösteren futbolun ‘kara kutu’su, kanalının ‘yüz ak’ı , ‘Yüzde yüz futbolun 100’de 100 siyasi’ yorumcusu, elinde ‘evet” videosuyla gezen -senin sevgili eski ortağın-a 2 milyon dolar niye verilir?

İstediği gibi konuşsun diye mi, ondan istendiği gibi konuşsun diye mi?

Kara kutu’yu açsın diye mi açmasın diye mi?

Sizin oralarda, NTV, TRT, Katarlı arkadaşların tv’lerinde bir yorumcu ‘hayır videosu’ çekse, darbe gecesini Kılıçdaroğlu’nun evinde geçirse zırt pırt Kılıçdaroğlu ‘aslandır kaplandır’ şöyle adamdır, böyle adamdır, parkasız Deniz Gezmiş’tir filan dese evine paketlenmesi 2 saniye sürer mi?

Arkadaşa bi daha 2 kuruş veren çıkar mı?

Top medyasının 100’de 90’ını TRT, Digikatar NTV, havuz vs istihdam ediyor, kriter ne?

Yorumcunun açık konuşması mı, 2 saat konuşup hiçbir şey konuşmaması mı?

Bitmedi..

Kendi kulüplerini bitiren en kel alaka 2 başkandan iktidara hiç sorun çıkarmayan 2 gazetesi olanın federasyon başkanı, hiç sorun çıkarmadan Florya’sını Riva’sını TOKİ’ye verenin Kulüpler Birliği Başkanı yapılması tesadüf mü?

Ülkenin futbol aklı Demirören, kulüp aklı Özbek, üst aklı Dilmen’se en üst akıl var mıdır yok mudur, varsa kimdir?

Binali Bey mi?

Dünyada Teog’a, yabancı sayısına, cam filmine aynı kişinin karar verdiği başka bir ülke var mı?

Varsa o ülkede futbolda olan bitene başka bir kişi mi karar verir?

Demirören’in 214 imzayla girip 214 oy aldığı seçimde bu ‘antin kuntin’ işlere tepki için aday olan Prof. Duygun Yarsuvat’ın 0 (sıfır) imza toplaması şimdiki Galatasaray Başkanı ve Galatasaray delegelerinin bile korkudan eski başkanlarına imza ver-e-memesinden daha utanç verici bir durum olur mu?

Külliye Sözcüsü’nün 1 nolu yorumcu olduğu, milli takıma bile siyaset bulaştıran Gümüşdağ’ın yılın ‘spor adamı’ seçildiği, ligini hükümetin Katarlı kankasının, devletin bankasının kupasını akrabanın medyasının yayımladığı, federasyon başkanının kafa bulur gibi sık sık çıkıp “futbola siyaset sokmam” dediği ülkede, 1 Allahın kulu da çıkıp “E sizleri futbola kim soktu sizler nasıl girecektiniz o zaman” demez mi?

Her şeyini eski Türkiye’de kazanan ama orda bırakmayıp yeni Türkiye’sine götüren ve de hâlâ “Eski Türkiye’yi yeni Türkiye’de uygulamaya kalkmasınlar” diyebilen kapısında ‘Türkiye’ yazan federasyonun başkanına ‘en tepe’den yol verilmese seçime tek aday olarak girmese tek oy alır mıydı?

Kulübü Beşiktaş bile ona oy verir miydi?

Bir kişi de çıkıp “Ne o Türkiye’nin adı mı değişti” diye sormaz mı?

Daha net soralım;

Demirören, Gümüşdağ ve benzerleri devletin referandum öncesi sunduğu 2 seçenekten ‘hayır’ı seçse, bunu açıklasa koltuklarında 10 dakikadan fazla oturabilirler miydi?

Eğitim Bakanı’nın TEOG’dan, Savunma Bakanı’nın gazi şehit sayısından bi-haber olduğu ülkede milli takım hocasının işine kim son verir?
    Federasyon mu?

Ankara’da kankaları olan bizim kasap, Terim’in ipinin çekildiğini Demirören’den 2 gün önce öğrendi.

Normal mi?

Sizin oralarda biri bunları sorsa program bitene kadar bekler misiniz yoksa ilk reklamda gider mi?

Bitmedi..

Dolar 4, Avro 4.5, mazot 5, benzin 5,5’ken, milli içkisi ayran olan, Rus’tan, Belarus’tan hıyar almasa cacık bile olmayacak ülkede, kıyma ithal etmesek köfte, inek-saman ithal etmesek tezek yapamayacak haldeyken...

Almanlara misilleme yaparken üstlerini arattığımız köpekler bile Alman kurduyken...

Ve 15 milyon büyükbaşı olan ülke ineği olmayan Singapur’dan inek alıp yerli ineklerin önünü kaparken...

Ve de yabancıya karşı olan ‘yerli’ci tayfanın evlerinde ana baba kaynata kaynana hariç yerli tek bişeyleri yokken..

Cumhurbaşkanı’na TV’de ‘11 yabancı için ne düşünüyorsunuz, yerli oyuncuların önü kapanmıyor mu?” diye soran Dilmen, 2 milyon almaya devam etsin diye kanalında kaç kişinin önünün kapandığını, kapı önüne konduğunu biliyor mu?

Milli olmak sadece yabancılar milli marş söylemediğinde mi akla geliyor?

Konu milli olmaksa..

Milli takım ne kadar milli?

Dilmen cevap verir mi?

O dün’lerde..

Şehitler varken, tüm ülke yas tutarken ...

Tek bayrak tek millet olmamızın istendiği en milli olmamız gereken günlerde..

Milli marş söylemeyen yabancılardan Drogba’nın sosyal medya hesaplarının fonu bile ‘bayrak kırmızısı’yken..

Eyfel Kulesi, Mostar Köprüsü, Brandenburg Kapısı, Hollanda Sarayı vs saygıdan al kırmızı giyinmişken,üzerlerindeki dev ay yıldız’lar Mars’tan Jüpiter’den bile gözükürken, dalga geçer gibi turkuaz giyen milli takımın neresi milli?

Hiç utanmadılar mı?

Milli formadaki ay ve yıldız dürbünle bile zor görülüyordu.

Unutmadık!

Son 1 şey;

1919’da kimseden izin almadan Samsun’a çıkan Mustafa Kemal 2017’de federasyondan izin almadığı için Samsun stadına giremedi.

Bunu da unutmadık.

En başta Samsun, tüm ülke isyan etti.

Nerdeyse mezarından çıkıp gelip kendi girecekti stada.

İktidar lehine her türlü siyasi pankartın tribünlere elini kolunu sallaya sallaya girdiği ligde Samsun Stadı’na siyasi bulunup sokulmayan pankartta ne yazıyordu?
    Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa!

Tabii bunu da unutmadık.

Son soru;

Gittiğimiz her yerden postalandığımız için yazları ekstraya çıkıyoruz, pizza, makarna satıyoruz arada da yazıyoruz ve alayınızın toplamından fazla okunuyoruz.

Hiç mi utanıp sıkılmıyorsunuz ?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kimseyi kendinden olmayandan üstün gören ahmaklardan etmesin
    Amin.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ülkemiz gereğinden fazlaca özgür. Ha işi gazeteci tutuklamalarına felan bağlıyacaksanız o tutuklamalar için referandum yapılsa %75 tutuklansın çıkar . Buda özgürlüğün 1 tık üstü.
    Güzel bir tespit. Referandum da öyle çıkması, toplum olarak özgürlüğün ne olduğunu bilmediğimizi, eğer biliyorsak ta doğru ve yanlışı ayıramadığımızı, eğer ayırabiliyorsakta ta şahsi çıkarımız için yanlışı tercih edebilecek karakterde olduğumuzu gösteriyor. Ki bu durum ülkemizde ikinci elde dönen yalan dolanı ve güvensizliği de açıklıyor.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Amerika sınıra 30 bin terörist yığıyor konu başlığı bu. Haşmet tüm motor ahalisini kendi tartışmasına çekmeyi başardı.

Fuat Avni'nin motorsiklet.net şubesi.

Başarılarının devamını diliyorum.
    bursalıali ve yürekçe bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    SavageGarden, alıntıladığınız yazı Bilgin Gökberk'e ait, hiç değilse belirtseydiniz.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SavageGarden, alıntıladığınız yazı Bilgin Gökberk'e ait, hiç değilse belirtseydiniz.
    Haklısın. Zaten bana ait olmadığı için başına ve sonuna işaret koymuştum, ama ismi de vermem gerekirdi.

1 Ocak 2018 tarihli yazısıdır.
    drtayfun ve yürekçe bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Ha işi gazeteci tutuklamalarına felan bağlıyacaksanız o tutuklamalar için referandum yapılsa %75 tutuklansın çıkar . Buda özgürlüğün 1 tık üstü.
    Yalnız bu söylediğiniz özgürlük değil bildiğimiz demokrasi. Bildiğimiz demokrasi de ne kadar mantıklı, tartışılır.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika sınıra 30 bin terörist yığıyor konu başlığı bu. Haşmet tüm motor ahalisini kendi tartışmasına çekmeyi başardı.

Fuat Avni'nin motorsiklet.net şubesi.

Başarılarının devamını diliyorum.
    Yaşasın!

(kötü adam kahkahası)

Emellerime ulaşmak üzereyim.

(el oğuşturma)

Asıl intifadayi ben başlatacağım.

(Ne alaka? Bilmem ki. Öyle aklıma geldi. Gül'ün karısı dediydi. Bi b@k ta olmadı. O açıdan. İntifada ne onu da bilmiyorum. Kalkışma mı demek lan yoksa? Olaylar olaylar. Neyse Gül geç...)

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu vara varaları kobaniye kendi toprakları üzerinden alkışlarla geçiren bu millet yine bunları temizlerken alkış tutan gene bu millet..Vallahi billahi gerizekalı olmuşuz..
    enescanatar, Thracian, _chaotic_ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O değil de amerikada saat kaç ya?
    KALDERA ve bursalıali bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Demokrasi çoğunluğun dediği değil azınlığın haklarının korunduğu bir sistemdir.Kaldıki demokraside çok süper ideal bir sistem değildir.İnsanoğlunun şimdiye kadar bulduğu yada uygulayabildiği en iyi sistemdir.
    drtayfun ve zabuzaretta bunu beğendiler.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi rica edelim modlarada baksinlar arizonalinin ip lerine...
    Bakalim hangi ulkenin ip araliginda bu muhteremin mesajlari....
    Geriye donukte baksinlar..olurya vpn vs kullaniyordur.
    Ama bazen cepten vs yada unutmustur olur a...
    BatuhanK ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi rica edelim modlarada baksinlar arizonalinin ip lerine...
    Bakalim hangi ulkenin ip araliginda bu muhteremin mesajlari....
    Geriye donukte baksinlar..olurya vpn vs kullaniyordur.
    Ama bazen cepten vs yada unutmustur olur a...

Evet sayın moderatörler, bu adam nasıl olur da gecenin 3'ünde 4'ünde mesaj atar? Nasıl mümkün olabilir?

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Tam su anda amerikadaki saatler
    07:53
    Çarşamba, 17 Ocak 2018 (GMT-5)
    Washington, District of Columbia, Birleşik Devletler konumunda saat
    06:53 Chicago (GMT-6)
    05:53 Denver (GMT-7)
    05:53 Phoenix (GMT-7)
    04:53 Los Angeles (GMT-8)
    03:53 Anchorage, Alaska (GMT-9)
    02:53 Honolulu (GMT-10

Bosunami diyorum uyumuyo bu die
    yürekçe ve bursalıali bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ha yani işim gücüm yok sabah 3-5 arası motosiklet.net e girip yazıyorum diyorsunuz. Olabilir tabii, neden olmasın Ben inandım
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)