Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaybedenler kulübü

Motovento
    REKLAM ALANI
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bakın kardeşler.Ben 52 yaşına gelmiş bir üyenizim.

Bazen rüyamda 12-13 yaşımdaki günlerimi görüyorum.Keşke uyanmasam,hep o günlerde kalsam diyorum.Ama o iş öyle değil.

Gençler,yaşınızın kıymetini bilin,her şeyden yakınmayın.Biz de genç olduk.

Diyeceksiniz ki,sen hiç gençliğinde bunalıma girmedin mi? Evet çok girdim.Ama ne hıyarmışım,şimdi anlıyorum.Şu anda 17-18 yaşında olabilmek için neleri fada ederim siz düşünün.

Neyse,boşuna yazdığımın farkındayım.Çünkü aynı hatalara ben de düştüm zamanında.

Nasıl istiyorsanız,öyle davranın.
    tinerci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Evet kaybettikleriniz önemli şeyler fakat en önemli olan şey insanlığımızı kaybetmemizdir. Sizin kaybettikleriniz geri kazanılabilir şeyler fakat insanlığımızı kaybetmek bence asla geri kazanılamaz. Bir çocukla gülemeyip, bir insanın derdine ortak olamıyorsak ve başkaları adına hüzünlenemiyorsak bence artık sadece dünyada hacmi olan bir torbayızdır. Şimdi insanlığımızı geri kazanabiliriz diyenler olacaktır elbet, fakat bence o eski insan olamayız. İşte bu yüzden insanlığımızı asla kaybetmemeliyiz. Umarım kaybettiğiniz her şeyi geri kazanırsınız. İyi geceler.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bir daha sevmek yok, eskidendi "O"...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Girisimci iki arkadas sizin durumunuzda olanlar için dükkan açmislar.

TAYFUNBORA bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Dövlet bize boahmiiir. Bende teneffüs ettiğim havayı kaybetmişem. Nerde bu dövlet nerde bu millet.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Ayakkabim yok diye uzulurdum takii ayaklari olmayan birini gorene kadar... felsefesiyle hayatta pollyannacilik oynayip mutlu olmaya calismak lazim yoksaaa neset babaninda dedigi gibi ah yalan dunya yalandan yuzume gulen dunya....
    Birde kimisinin pirlantasi küçük kimisinin ekmegi yok gbi es anlamli cumleler kuralim bosver s.ktr et demeyi iyi bilmeli cokmu felsefik oldu cokmu realist ??

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    içerde bir yerde her şey devam ediyor..
    Hiç büyük büyük bir kırıklık yaşamadım yazamam ki ah ulan ne acı cektiydim diye..
    Yani romanlara konu olacak buruk acı bir aşkım olmadı.. çok sey mi kaybettim yoksa s.ktir et hiç bişey kaybetmedim mi bilmemem...
    Şimdilerde her şey değişti..
    bu yasıma kdr yasamayıp bugunden sonra beni o moda sokarsan seni vururum adam duydun mu?
    link atıyorum oku burayı

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki bunları ard arda kaybetmedim. Arada zaman var. Bilal'e anlatır gibi anlatırım bundan sonra.

Herkesin dibe vurduğu zamanlar vardır. Sadece bunları derlemek istedim. İleride baktıkça gururlanacağım, kabul edip küllerinden doğacağım bir liste bu benim için.
    Bazı şeyleri kaybetmek belkide de daha iyi.Sevgilin,arkadaşların,çevren sana zor günlerinde yüz çeviriyorsa yol ver gitsinler.Seni gerçekten seven insan sen ona ciddi bir kazık atmadıkça ne olursa olsun seni terk etmez.Aynı şey arkadaşlar içinde geçerli.Yıllar önce bende senin gibi dibe vurmuştum üstelik çok çok daha derinlere.O zamanlarda bana yüz çeviren çakma arkadaşlarım oldu benim yanımda olup bana destek olan dostlarımda oldu.İşte en kötü zamanımda yanımda olanlar gerçek dostlarım hala görüşürüm konuşurum.Çevre dediğin şey zaten belli bir yaştan sonra kendiliğinden yok oluyor veya yapmacıklaşıyor.Sosyal medya kimliği dediğin şey zaten modern hayatın sonradan ortaya sıçtığı sahte bir dünya.Kısaca bir şey kaybetmiş sayılmazsın sadece hayatındaki fazlalıklardan kurtulmuşsun,özgürleşmişsin.Özgürlük insanı baştan biraz hüzünlendirir ama alışınca eskisinden çok daha iyi hissedersin.
    Draconian bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "bir baltaya sap olamamış hür ve kabul edilmiş luğzırlar cemiyeti" âzâsı olarak benim de konuya dair iki çift lafım olacak.
    TAYFUNBORA, rsinan ve linkinpark20 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)