Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bir çıkar yolum yok(AŞK)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    2 yıldır motoru yok diyor esas meseleye dön sen. Ne alacaksın şimdi. Aşk meşk bunlar boş iş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    git ona açıl..
    düşüncelerde boğulacağına, açıklara yelken aç.
    belki karşılıklıdır.
    ben de küçükken adile naşite aşıktım..

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıldır motoru yok diyor esas meseleye dön sen. Ne alacaksın şimdi. Aşk meşk bunlar boş iş.
    Sonunda aldım dostum :D

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı desertseek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KArdeşim aşk nedir az çok biliyorum kendi çapımda 21 yaşıdnayım şuana kadar 2 kişi ile çıktım beni o züppe sıpalarla karştırma
    aşkın ne olduğunu biliyorsun fakat çabuk geçtiğini bilmiyorsun o zaman yada işine gelmiyor.

kıza duygularını söyle yani izine gidiyor ya işte söyle "1 aylık izin çok değil mi? geldiğinizde işe yeni başlamış gibi olacaksınız, işi utumuş olacaksınız baştan tekrar iş öğretecekler size. ben olsam 1 aylık gitmezdim" falan filan.

işte böyle konuş ama şimdi aranızdaki mesafeyi bilmiyorum o yüzden kız sana "senin ne haddine?" der ise sende "çünkü..., çünküüü....,(biraz kızar bozar utan ki onu sevdiğini anlasın)"

sonra o sana gülecek sen ona güleceksin aşk başlayacak

aklıma bu geldi dostum kusura bakma benimde az kız arkadaşım oldu, gerçek şu ki bende orta okulda bilgisayar öğretmenime aşık olmuştum ve inanır mısınız insan sevginin karşılıklı olup olmadığını hissediyor.

bir de ben stajdayken burcu diye bir çalışana aşık oldum fakat onu stajyer sanıyordum değilmiş sonradan öğrendim. öğrendiğim iyi oldu çünkü uzak durmaya başladım

beylikdüzü beko fabrikasında staj gördük, 90 tane stajyer çalışıyordu benim zamanımda ve çok kız vardı orada, elini sallasan stajyer kıza çarpardı.

not: asıl yapman gereken sondan 3. paragrafta gizli, çaktırmadan yapman gereken şeyi söyledim arada ama farketmemiş olabilirsin ve ipucu; bu mesajda 8 paragraf var ve kimi paragraflar tek satırdır kafan karışmasın.

Motosikleti
    .
    Kesinlikle düşünmüyorum.
    35 ten sonra evlilik belki olabilir.
    Büyük sorumluluk,yaş 35-40 olucak o zamana kadar hayatın tadını çıkarıcan,özgürlük,eğitim,kişisel üretim vesaire en son evlilik yani başarılı olmasada geride vah tüh edeceğin bir durumun kalmıcak.
    35 yaş ideal evlilik için.
    Daha çok var.

Başını yakacağım aday adayı kafamda çok net.Şuana kadar karşıma o kriterde biri çıkmadı.
    Misal biri ile tanıştığında o kritere uyduramıyorsan,beyin er geç mutlaka bir bahane buluyor.
    O kriterler iş güç,meslek,para değil.

Kişilik üzerine,yani karekter gücü,bir söz vardır aşık olacağım erkek benden daha erkek olmalı diye.Tamda bu.

Sanırım o karekter de biride yeryüzüne düşmedi.Zor.

35 e kadar çıkarsa çıkar karşıma olmazsa b planı var.
    Japon işi filmindeki gibi robotunu ürettiririm.Aday adayının,Kemal Sunal'ın filmindeki gibi

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Pfff. Tek aşk allah aşkıdır.

Ya da böyle yersiz sorular ile vakit kaybedileceğine yüzyüze konuşmak daha yerinde olacaktır.

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşkın ne olduğunu biliyorsun fakat çabuk geçtiğini bilmiyorsun o zaman yada işine gelmiyor.

kıza duygularını söyle yani izine gidiyor ya işte söyle "1 aylık izin çok değil mi? geldiğinizde işe yeni başlamış gibi olacaksınız, işi utumuş olacaksınız baştan tekrar iş öğretecekler size. ben olsam 1 aylık gitmezdim" falan filan.

işte böyle konuş ama şimdi aranızdaki mesafeyi bilmiyorum o yüzden kız sana "senin ne haddine?" der ise sende "çünkü..., çünküüü....,(biraz kızar bozar utan ki onu sevdiğini anlasın)"

sonra o sana gülecek sen ona güleceksin aşk başlayacak

aklıma bu geldi dostum kusura bakma benimde az kız arkadaşım oldu, gerçek şu ki bende orta okulda bilgisayar öğretmenime aşık olmuştum ve inanır mısınız insan sevginin karşılıklı olup olmadığını hissediyor.

bir de ben stajdayken burcu diye bir çalışana aşık oldum fakat onu stajyer sanıyordum değilmiş sonradan öğrendim. öğrendiğim iyi oldu çünkü uzak durmaya başladım

beylikdüzü beko fabrikasında staj gördük, 90 tane stajyer çalışıyordu benim zamanımda ve çok kız vardı orada, elini sallasan stajyer kıza çarpardı.

not: asıl yapman gereken sondan 3. paragrafta gizli, çaktırmadan yapman gereken şeyi söyledim arada ama farketmemiş olabilirsin ve ipucu; bu mesajda 8 paragraf var ve kimi paragraflar tek satırdır kafan karışmasın.
    Gerçekten insan sevginin karşılıklı olup olmadığını hissediyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle düşünmüyorum.
    35 ten sonra evlilik belki olabilir.
    Büyük sorumluluk,yaş 35-40 olucak o zamana kadar hayatın tadını çıkarıcan,özgürlük,eğitim,kişisel üretim vesaire en son evlilik yani başarılı olmasada geride vah tüh edeceğin bir durumun kalmıcak.
    35 yaş ideal evlilik için.
    Daha çok var.

Başını yakacağım aday adayı kafamda çok net.Şuana kadar karşıma o kriterde biri çıkmadı.
    Misal biri ile tanıştığında o kritere uyduramıyorsan,beyin er geç mutlaka bir bahane buluyor.
    O kriterler iş güç,meslek,para değil.

Kişilik üzerine,yani karekter gücü,bir söz vardır aşık olacağım erkek benden daha erkek olmalı diye.Tamda bu.

Sanırım o karekter de biride yeryüzüne düşmedi.Zor.

35 e kadar çıkarsa çıkar karşıma olmazsa b planı var.
    Japon işi filmindeki gibi robotunu ürettiririm.Aday adayının,Kemal Sunal'ın filmindeki gibi
    Haklısınız bazı insanlar erken evlenip(oyuncak sanıp evliliği) 1 yıl bile geçmeden boşanıyorlar.
    Bir insan hayatın tadını cıkarmadan olgunlaşmadan neyin ne olduğunu anlamadan evlenmemeli.
    Ben zaten evlenmeyi bile düşünmüyorum artık sözüm meclisten dışarı 24 yaşıma gireceğim Hayatımda 4 sevgilim oldu onlarda lise dönemi ve ünüversite döneminde.
    İnsanları anlamak güç bana ters geliyor kızların erkeklerin 1 gün biriyle takılıp öbür gün başka biriyle takılmaları sosyal medya üzerinden saçma sapan ordayız burdayız bugün şunu yedik şunu yaptık gizemlerle buluştuk vs. gibisinden tavırlarda bulunmaları yani anlatmak istediğim bu olaylar bana çok ters geliyor sizinde dediğiniz gibi KARAKTER e bağlı bişey bu bende aynı fikirdeyim o karakterde biri yeryüzüne daha düşmedi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pfff. Tek aşk allah aşkıdır.

Ya da böyle yersiz sorular ile vakit kaybedileceğine yüzyüze konuşmak daha yerinde olacaktır.
    Dostum konuyu baştan sona bir oku bence 15 temmuz 2015 de açmışım konuyu yüz yüze konuşacak birşey kalmadı artık :D
    Ama genel olarak söylüyorsan haklısın.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)