Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vr gözlük ve ısınma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Arkadaşlar lg g4 telefonunda youtube den 360°video açıp vr gözlük ile izlemeye başladığımda 15 dakika kadar sonra yüksek sıcaklık uyarısı alıyorum devam edersem telefon kapanıyor. 3D video izlerken sıkıntı yok fakat 360° ye geçtiğimde böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Isınır elbet ama telefon kendini korumaya alıyor ve elime aldığımda hissedilir derecede sıcak oluyor neredeyse yanacak telefon. Daha önce böyle bir sorun yaşayanınız var mı ? Yoksa telefondan mı kaynaklı ? Boşuna gözlük almış olmayım. İnternette samsung galaxydeki bir programdan bahsedilmiş lg de o programda yok g4 ile ilgili bir içerik bulamadım yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lg telefonun o serilerinden kaynaklaniyor. Kronik bir sikinti. Root kullanıp cpu hizini dusurebilirseniz duzelebilir.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lg g4 genel olarak sorunlu bir telefon zaten. Internete yazılan şikayetlerin haddi hesabı yok

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı bindiregandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lg telefonun o serilerinden kaynaklaniyor. Kronik bir sikinti. Root kullanıp cpu hizini dusurebilirseniz duzelebilir.
    Orjinal takıntım olduğu için root gibi olaylara girmiyorum usta

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lg g4 genel olarak sorunlu bir telefon zaten. Internete yazılan şikayetlerin haddi hesabı yok
    Aksine bende çok memnunum usta. Sanırım fazla oyun oynama alışkanlığım olmadığından telefon bana ısınıyormuş gibi bile gelmiyor internet teki yorumları bende gördüm. Umarım hiç bir malda kronik kusur çıkmaz. Çünkü firmalar genelde kullanıcı hatası diyip ürünü ortada bırakıyorlar

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    yürekçe bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)