Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Konyalı motorcular yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i

Konyada yaşayan arkadaşlara 1-2 sorum olacak. Sakaryadan hızlı tren ile konyaya geleceğim. günü birlik bir gezi olacak, dolu dolu gezmeyi planlıyorum. zamanım çok dar olacak.

11:00 de garda olurum. 17:00 dönüş olacak. 6 saat zamanım olacak...

1- Hızlı tren garından kelebek vadisine otobüs var mı ?
    yoksa kültür parka gidip 47\A otobüsüne mi binmeliyim.

2- Kelebek vadisinden kyoto japon parkına da gitmeyi istiyorum. bu iki yer arası otobüs var mı ? hangi otobüse binmeliyim. Taksiye binsem tahmini ne tutar. ktoyo parkından da mevlana müzesine geçiş yapacağım.

harita da gördüğüm kadarı ile tranvay ve otobüs var. zaten arkeoloji, etnografya vs hepsi 5km çapın içersine,
    ilk 2 yer çok uzakta sayılmaz ama altımızda cbf olmayacak. konyalı arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Şimdiden hoşgeldiniz..
    1- Malesef gardan direk otobüs yok. Kültür park yahut alaaddin civarından binebilirsiniz.

2- malesef yine yok. Kelebekler vadisinden otogar civarına otobüsle gelip, ordan tranvaya yada bosna dolmuşuna binerseniz sizi götürecektir. Ayrıca belki taksi ile otogar civarına daha rahat geçebilirsiniz. Kelebekler vadisinden sonrası toplu taşımayla kolaylıkla ulaşırsınız gideceğiniz yerlere... Motosikletimi satmış olmam ve çalışıyor olmam sebebiyle direk yardımcı olamasam da elimden geldikçe bilgilendirme yaparım size..
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hoşgeldiniz..
    1- Malesef gardan direk otobüs yok. Kültür park yahut alaaddin civarından binebilirsiniz.

2- malesef yine yok. Kelebekler vadisinden otogar civarına otobüsle gelip, ordan tranvaya yada bosna dolmuşuna binerseniz sizi götürecektir. Ayrıca belki taksi ile otogar civarına daha rahat geçebilirsiniz. Kelebekler vadisinden sonrası toplu taşımayla kolaylıkla ulaşırsınız gideceğiniz yerlere... Motosikletimi satmış olmam ve çalışıyor olmam sebebiyle direk yardımcı olamasam da elimden geldikçe bilgilendirme yaparım size..
    Teşekkür ederim.

1- Hızlı Tren garından kültür parka ( yürüyüş yada araç ile )

2- Kültür parktan kelebek vadisine (otobüs ile)

3- kelebek vadisinden koyota japon parkına (taksi yada otobüs)

4- japon parkından mevlana müzesine ortalama kaç dk sürer. (tranway, otobüs taksi vs)

Ona göre zamanımı iyi değerlendirmek istiyorum. şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Rica ederim ne demek.

1- gardan kültür parka yürümeniz 20 dk yı bulur bence gerek yok. Hala devam ediyorsa garın çıkışında belediye otobüsü kalkıyordu varsa ona binerseniz şöföre söylerseniz sizi durağa yakın bir yerde indirir. Varış süreniz takribi 5-7 dk falan sürer.

2- kelebekler vadisine gidecek araç biraz fazla dolaştığı için 30-40 dk yı bulabilir.

3- taksi ile japon parkına 10 dk gidebilirsiniz ama otobüs + dolmuşla bu süre uzar.

4- kyto dan mevlana ya ise yine 40 dk sürer ulaşmanız...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Çok teşekkür ederim.

Sanırım bir gün yetmeyecek, Cuma Kelebek vadisi, kyoto parkı, Aladdin tepesi vs yaptıktan sonra,

Merkezde 50-100 TL arası geceyi geçirebileceğim bir otel bulursam, C.tesi de merkezde olan yerleri gezerim.

Acele etmeden rahat rahat gezerim herhalde, bilgi için çok teşekkürler. Kalın sağlıcakla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)