Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Site Üye Profilleri...Topik Permütasyonları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim mete dönüşün şerefine bi şampanya açayım ne zamandır senden bu performansta bi başlık okumamıştım ...sıkıntıların vardı ...ama aramızatekrar hoşgeldin...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    zuhtupaşamız bi tane zaten...oda gözbebeğimiz...kıymetini bilelim dimi...Allah başımızdan eksik etmesin baş kumandanımızı...
    bak dikkat et o bir kumandan değil....

Baş kumandan....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    bak dikkat et o bir kumandan değil....

Baş kumandan....
    eyvallah mete kardeşim..bu düşünceler sizin iyiliğiniz..sizler varsanız ben varım..her şey siz değerli halkımız için. vs.vs. (ulen amma havaya girdik bea.. )
    S&S

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bende bi madde eklemek isterim

*) Bu tayfa tartışma koklar..aman bi tartışma ortamı çıksada siteye yönetime iki lafta ben soksam diye bekler aslında başka forumlarada üyedir amacı burdan ekmek yiyip diğer üyesi olduğu siteye adam götürmektir ...bu transferden çıkarı bak sayemde adam oldunuz kavramını üye olduğu diğer sitede oturtmaktır..bu tayfaya hemen 20 adet örnek verebilirim ama meteye bırakıyorum bu örnekleri
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    aman abicim beni polemiğin içine ateşlere atma...örnek verecektim ama o tayfadan kimse kalmadı artık...bizbizeyiz artık...herkes kendi çöplüğünde...ama benim çöplüğüm belli değil valla...yalama olduk abi...alemlerden alemlere akıyoruz...ekmek parası abi naparsın...Allah sonumuzu hayır etsin...

hem şampanyanın yanına havyarda isterim BBRR reis...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Eheh başlık süpermiş babuş
    Bunu ekleyen oldu mu bilmiyorum ama bir de ''Ayar verme'' elemanları var.Acaba site yönetiminden para alıyorlar mı bu iş için?Ne kadar?Ben de olabilir miyim?

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20-BEN ŞEKER KIZ CANDY'İM GELİN BENİ YALAYIN AMBİANSINDAKİ ÜYELER;
    Bunların en başında Metehan vardır...Arada başlık açıp ben şekerim sevin beni,okşayın beni,tırmalayın beni kaşıyın beni demeye getirirler.Arada türlü muziplikler yaparak halka kendini sevdirmeye çalışırlar,aslında amaçları bi sonraki seçimde başbakan olmaktır.Sevilmek isterler,çam yarması vücudlarının içindeki ince kalbi gösterirler bize...Gereklidirler,onlar olmasa site çekilmez yani bi nevi kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi bişeydir onların varlığı.Uzun aralıklarla yüzyüze görüşmek zararsızdır.Topluma birlikte çıklması sakıncalı olabilecek üyelerdir bunlar...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    21-hangi gruba dahil oldugunu bilemeyip,diğer grup uyeleri üzerinden prim yapmaya calışan üyeler.

genelde bu seçeneklerden birkaçına dahil oluruz dimi 2 tanede benden

22-yeni motor alınca vidyo koyacam resim koyacam deyip,motoru bulunca forumu unutan üyeler.

23-tam güzel bi cevap hazırlayıp yarısına kadar yazmışken "yaw şimdi bunu yazınca ne olacakki" diyip mesajı yollamaktan vazgeçen üyeler.

bu arada 23 ben oluyorum tam yazıyorum bişeyler, sonra silip vaz geçiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    bakalım kaçta bitçek..

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    bide su tipler var..
    "arkadaşım bu ne acele ilk msg ını buraya atmııssın,,ilk önce bi tanışma topiği acsaydında seni tanısaydık" diyenler.. var.. ben
    saygılar pleasure hoşgeldin
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    ..........
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı
    Bunların en başında Metehan vardır...Arada başlık açıp ben şekerim sevin beni,okşayın beni,tırmalayın beni kaşıyın beni demeye getirirler.Arada türlü muziplikler yaparak halka kendini sevdirmeye çalışırlar,aslında amaçları bi sonraki seçimde başbakan olmaktır.Sevilmek isterler,çam yarması vücudlarının içindeki ince kalbi gösterirler bize...Gereklidirler,onlar olmasa site çekilmez yani bi nevi kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi bişeydir onların varlığı.Uzun aralıklarla yüzyüze görüşmek zararsızdır.Topluma birlikte çıklması sakıncalı olabilecek üyelerdir bunlar...
    işte buda beni kopardı gündüz vaktiiii ,sen çok yaşa emi ..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Çok hoş olmuş Mete abi. Vaziyeti (Gerçekten ben de bu aralar forum bana da sıkıcı geliyor libido mu ne diyorsun o azalıyordu.) Çok güzel görmüş kendine has akıl süzgecinden geçirmiş, diğer arkadaşlarlarıda tetikleyip, güzel tespitlerde bulunmuşsun.

Not: Bu sitede eksikliğini hissedeceğim birkaç insandan birisisin. Allah gönlünü şen, yolunu açık etsin.

436- YALAKA ÜYE TİPİ
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Çok hoş olmuş Mete abi. Vaziyeti (Gerçekten ben de bu aralar forum bana da sıkıcı geliyor libido mu ne diyorsun o azalıyordu.) Çok güzel görmüş kendine has akıl süzgecinden geçirmiş, diğer arkadaşlarlarıda tetikleyip, güzel tespitlerde bulunmuşsun.

Not: Bu sitede eksikliğini hissedeceğim birkaç insandan birisisin. Allah gönlünü şen, yolunu açık etsin.

436- YALAKA ÜYE TİPİ
    canım arkadaşım akira sen buna mı giriyorsun yoksa
    şaka tabii .. abimiz hakkaten çok güzel yamış ,baksana herkesin ilgisini üzerine çekti..
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı
    ulan İzmirin gülü sitenin ötmeyen bülbülü bayramdan bayrama bir mesaj attın oda tam oldu...eferin...puanlamalar şöyle...

ten point...sıx point...fıve point...ten pointt...zero pointtt...

ulan ben sınıf başkanlığı bile yapamam şaban...muhtarlık başbakanlık neyime...ben gönül insanıyım...kalp adamıyım...bana kalbinde sayfa aç...derinlerde bir yer ver...beni sev...beni herşeye rağmen sev...yaradandan ötürü sev...beni mıncıkla...elmayra gibi sev...(tıny toony deki karakter)...ben senin sanal dünyandaki sanal dostun olmak istemiyorum...ben sizin dününüzde bugününüzde yarınınızda yer almak istiyorum...hayat çok güzel...yaşamak çok güzel...herşeye rağmen hayat çok güzel...sizler çok güzelsiniz...

ben sizi değil sizin beni sevebilme ihtimalinizi sevdim...

mutluluğun resmini sadece ben çizebilirim...evet bunu başarabilirim...

akira ve muritu dostlarım alemlerin gelmiş geçmiş en yalaka adamı benimdir herhalde...size noluyor yav...yukarıdaki yazıya baksanıza..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    o abin meşhurdur birader ilgi çekmesine gerek yok zaten yazdıgı anda topigine herkez yazar birader sen merak etme takıl kafana göre
    Kızma ashes. Arkadaş sadece takılmış

Sevelim sevilelim

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    metehan arkadaşım
    Harika olmuş.Peki sen hangi gruptasın?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    437- Moderatörün son yazılan 4 -5 yazıyı silip başlığı bir sayfa geriye götürmesi sonucu "az önce ben geleceği mi gördüm" diyerek sersemleyip, kendine gelmek için elini yüzünü yıkayan üye profili.

Motosikleti
    teşekkürler BBRR

bu arada bende bi ara ASLAN VE KAPLAN grubuna girdim ama kısa bi süre için tabii böle bi grup varsa..

farkeden oldumu acaba

mete abicim,ne yazı açarmışsın beee, en kısa zamanda görüşmek kaynaşmak dileğiyle..saygılar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler